MEGA Otwarcie Salonu UPC w Płocku
MEGA Otwarcie Salonu UPC w Płocku

MEGA Otwarcie Salonu UPC w Płocku

Opublikowany

W dniach 30- 31 maja UPC Polska oraz HBO Polska zapraszają na MEGAotwarcie Salonu UPC w Centrum Handlowym Atrium Mosty w Płocku. 

Odwiedzającym nasz nowy salon przy ul. Tysiąclecia 2a gwarantujemy mnóstwo atrakcji. Na fanów kultowego serialu „Gra o tron”, emitowanego na kanale HBO, będzie czekał m.in. słynny tron, na którym będzie można zasiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Nie zabraknie również okazji do wygrania MEGAupominków
MEGAotwarcie Salonu UPC w Płocku
Plock.jpg
UPC Polska, które chce być jak najbliżej klientów i zapewnić im jak najlepszą jakość usług, otwiera kolejny Salon Sprzedaży. Teraz z usług UPC będą mogli korzystać również mieszkańcy Płocka, gdzie UPC zdecydowało się na inwestycję w infrastrukturę, a teraz rozpoczyna świadczenie usług. Z tej okazji, wraz z HBO Polska, zapraszamy na MEGAotwarcie Salonu, który zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Atrium Mosty, przy ul. Tysiąclecia 2a. W czasie dwudniowej zabawy zadbamy o dobrą atmosferę i humor wszystkich przybyłych gości.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.