MEGA Otwarcie Salonu UPC w Płocku
MEGA Otwarcie Salonu UPC w Płocku

MEGA Otwarcie Salonu UPC w Płocku

Opublikowany

W dniach 30- 31 maja UPC Polska oraz HBO Polska zapraszają na MEGAotwarcie Salonu UPC w Centrum Handlowym Atrium Mosty w Płocku. 

Odwiedzającym nasz nowy salon przy ul. Tysiąclecia 2a gwarantujemy mnóstwo atrakcji. Na fanów kultowego serialu „Gra o tron”, emitowanego na kanale HBO, będzie czekał m.in. słynny tron, na którym będzie można zasiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Nie zabraknie również okazji do wygrania MEGAupominków
MEGAotwarcie Salonu UPC w Płocku
Plock.jpg
UPC Polska, które chce być jak najbliżej klientów i zapewnić im jak najlepszą jakość usług, otwiera kolejny Salon Sprzedaży. Teraz z usług UPC będą mogli korzystać również mieszkańcy Płocka, gdzie UPC zdecydowało się na inwestycję w infrastrukturę, a teraz rozpoczyna świadczenie usług. Z tej okazji, wraz z HBO Polska, zapraszamy na MEGAotwarcie Salonu, który zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Atrium Mosty, przy ul. Tysiąclecia 2a. W czasie dwudniowej zabawy zadbamy o dobrą atmosferę i humor wszystkich przybyłych gości.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Lifetime w Telewizji Cyfrowej UPC

UPC Polska, oferujące najbardziej wartościową domową rozrywkę, wzbogaca Telewizję Cyfrową UPC o kanał rozrywkowy Lifetime. Dostępny będzie w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, w pakiecie Max.