Lifetime w Telewizji Cyfrowej UPC
Lifetime w Telewizji Cyfrowej UPC

Lifetime w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

UPC Polska, oferujące najbardziej wartościową domową rozrywkę, wzbogaca Telewizję Cyfrową UPC o kanał rozrywkowy Lifetime. Dostępny będzie w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, w pakiecie Max.

Lifetime to nowy kanał rozrywkowy, oferujący również filmy i seriale, skierowany głównie do żeńskiej widowni.. Lifetime działa od 30 lat na amerykańskim rynku, a globalnie dociera do ponad 150 milionów domów. Jest to rozpoznawalny na świecie producent znanych oraz nagradzanych filmów pełnometrażowych, z którym związanych jest wiele gwiazd Hollywood – Eva Longoria, Whoopi Goldberg czy Angela Bassett. Oferuje również seriale fabularne oraz produkcje dokumentalne.
W ramówce stacji znajduje się m.in. „Małżeństwo od pierwszego wejrzenia” – eksperyment społeczny, w którym wzięło udział sześciu odważnych singli poszukujących bezskutecznie drugiej połówki. Godzą się na to, żeby wziąć w pełni legalny ślub z zupełnie obcą osobą i to podczas pierwszego spotkania. Pary nie spotkają się i nie będą znały swoich imion aż do momentu, kiedy staną na ślubnym kobiercu.
Fani popisów tanecznych będą mieli możliwość obejrzeć  szkołę tańca Abby Lee w programie„Dance Moms”. Kamery towarzyszą tam utalentowanym dziewczynkom w drodze do sławy oraz ich matkom, które nie cofną się przed niczym, żeby dotrzeć na szczyt. Program pokazuje kontrowersyjne kulisy szybko rozwijającego się przemysłu zawodów tanecznych dla dzieci i młodzieży.
Ponadto Klienci mogą obejrzeć nową adaptację bestsellerowej powieści Iry Levina „Dziecko Rosemary”, która została wyreżyserowaną przez Agnieszkę Holland z Zoe Saldaną w roli Rosemary. Miniserial śledzi losy młodego małżeństwa, które uciekając przed smutną przeszłością, przeprowadza się z Nowego Jorku do Paryża, gdzie spotyka ich ciąg niezwykłych, często trudno wytłumaczalnych zdarzeń.
Abonenci UPC Polska już w czerwcu na Lifetime zobaczą m.in.:
Betty i Coretta Mary J. Blige i Angela w filmie o życiu Coretty Scott King (Bassett) i Betty Shabazz (Blige). Żony Martina Luthera Kinga i Malcolma X po śmiertelnych zamachach na swoich mężów musiały zmierzyć się z samotnym macierzyństwem. Przejęły obowiązki związane ze wspieraniem walczących o prawa obywatelskie w Stanach Zjednoczonych. Premiera: 4 czerwca o 21:00
Jak sprzedać dom? Sarah Beeny pomoże niezbyt obrotnym właścicielom nieruchomości podnieść ich atrakcyjność, umożliwiając obejrzenie domów rywali. W każdym odcinku Sarah udzieli rad jednemu klientowi i trojgu właścicielom domów, którzy chcą sprzedać nieruchomość. Po obejrzeniu wnętrz konkurentów będą mogli ocenić ich gust, dokonać niezbędnych zmian w swoich domach, by w finale pokonać konkurencję.
Premiera: od 1 czerwca od poniedziałku do piątku o godz. 18:00
Bonnie i Clyde Emile Hirsch i Holliday Grainger wcielają się w tytułowe role Clyde’a Barrowa i Bonnie Parker – pary amerykańskich przestępców doby Wielkiego Kryzysu, których poczynania zapewniły im sławę trwającą do dziś. Na ekranie pojawią się wielkie gwiazdy: zdobywczyni Oscara, Złotego Globu i Emmy – Holly Hunter oraz William Hurt – zdobywca Oscara i Złotych Globów, wielokrotnie nominowany do nagrody Emmy. Hunter zobaczymy w roli Emmy Parker – matki Bonnie, a Hurt gra Franka Hamera – stróża prawa ścigającego gang Barrowa.
Maraton: Weekend 28-29 czerwca o godz. 21:00 
Lifetime znajdzie się na pozycji 213 na dekoderach Horizon i Kaon oraz 116 na dekoderach Mediabox.
Do oglądania serialu „Dziecko Rosemary” zachęca reżyser Agnieszka Holland:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend. Rozmowa z Tiffem Needelem, gwiazdą programu „Piąty bieg”

Jak trafił do „Top Gear”, dlaczego warto oglądać „Piąty bieg” i za co Brytyjczycy kochają… Artura Boruca – o tym wszystkim opowiedział nam Tiff Needell.