Wygraj drona – niespotykany konkurs dla klientów UPC

Wygraj drona – niespotykany konkurs dla klientów UPC

Opublikowany

UPC Polska przygotowało wyjątkowy konkurs: klienci, którzy zdecydują się zamówić lub przedłużyć online jedną z trzech usług mają szansę wygrać najnowszy model drona DJI Phantom3. Konkurs trwa tylko do 31 maja.

Drony? Kto z nas nie chciałby się pobawić dronem, nakręcić film z lotu ptaka z kamerą 4K, czy wziąć na urlop i upublicznić swoje działo znajomym.  Drony w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością, nie wymagają obecności na pokładzie i możemy sterować zdalnie, np. z domu. Te emocje mogą towarzyszyć zwycięzcy konkursu UPC. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zamówić lub przedłużyć – na stronie www – jedną z trzech usług UPC: Internet, Telewizję lub Telefon. To uprawni do wzięcia udziału w konkursie, w którym należy odpowiedzieć – w możliwe najciekawszy sposób – na pytanie „Jak wykorzystałbyś drona podczas wakacyjnego urlopu?”. Autorów 3 najciekawszych odpowiedzi, nagrodzimy MEGAnagrodą: Dronem DJI Phantom 3 Advanced, autorów 12 najciekawszych zgłoszeń nagrodzimy Dronami A.R. DRONE 2.0 Power Edition. Powodzenia!
Więcej informacji znajduje się na:
www.upc.pl/wygraj-drona-z-upc/

Kopiuj tekst

Udostępnij

UPC głównym partnerem konferencji Europejski Rynek Cyfrowy z udziałem wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Andrusa Ansipa

Mimo zniesienia granic w Europie wciąż nie możemy mówić o wspólnym europejskim rynku cyfrowym. Co należy zrobić, aby wspólnota krajów Unii Europejskiej skutecznie rywalizowała z innymi? – zastanawiali się uczestnicy czwartkowej konferencji  „Europejski Rynek Cyfrowy – umiejętności, gospodarka, praca”. Udział w niej wziął wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Andrus Ansip, a UPC Polska była głównym partnerem wydarzenia.