Wygraj drona – niespotykany konkurs dla klientów UPC

Wygraj drona – niespotykany konkurs dla klientów UPC

Opublikowany

UPC Polska przygotowało wyjątkowy konkurs: klienci, którzy zdecydują się zamówić lub przedłużyć online jedną z trzech usług mają szansę wygrać najnowszy model drona DJI Phantom3. Konkurs trwa tylko do 31 maja.

Drony? Kto z nas nie chciałby się pobawić dronem, nakręcić film z lotu ptaka z kamerą 4K, czy wziąć na urlop i upublicznić swoje działo znajomym.  Drony w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością, nie wymagają obecności na pokładzie i możemy sterować zdalnie, np. z domu. Te emocje mogą towarzyszyć zwycięzcy konkursu UPC. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zamówić lub przedłużyć – na stronie www – jedną z trzech usług UPC: Internet, Telewizję lub Telefon. To uprawni do wzięcia udziału w konkursie, w którym należy odpowiedzieć – w możliwe najciekawszy sposób – na pytanie „Jak wykorzystałbyś drona podczas wakacyjnego urlopu?”. Autorów 3 najciekawszych odpowiedzi, nagrodzimy MEGAnagrodą: Dronem DJI Phantom 3 Advanced, autorów 12 najciekawszych zgłoszeń nagrodzimy Dronami A.R. DRONE 2.0 Power Edition. Powodzenia!
Więcej informacji znajduje się na:
www.upc.pl/wygraj-drona-z-upc/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC głównym partnerem konferencji Europejski Rynek Cyfrowy z udziałem wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Andrusa Ansipa

Mimo zniesienia granic w Europie wciąż nie możemy mówić o wspólnym europejskim rynku cyfrowym. Co należy zrobić, aby wspólnota krajów Unii Europejskiej skutecznie rywalizowała z innymi? – zastanawiali się uczestnicy czwartkowej konferencji  „Europejski Rynek Cyfrowy – umiejętności, gospodarka, praca”. Udział w niej wziął wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Andrus Ansip, a UPC Polska była głównym partnerem wydarzenia.