UPC Polska rozpoczęło świadczenie usług w Płocku
UPC Polska rozpoczęło świadczenie usług w Płocku

UPC Polska rozpoczęło świadczenie usług w Płocku

Opublikowany

Największy w Polsce operator kablowy, oferujący cyfrową telewizję, internet i telefon stacjonarny, rozpoczął świadczenie usług w Płocku. Mieszkańcy miasta mogą już skorzystać z cyfrowych usług najwyższej jakości – m.in. innowacyjnego dekodera Horizon, superszybkiego internetu oraz telefonu z możliwością m.in. nielimitowanych połączeń na sieci stacjonarne w Polsce i za granicą.

UPC Polska jest liderem innowacyjnych usług cyfrowych: telewizji, szerokopasmowego internetu i telefonii, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i – za pośrednictwem UPC Biznes – klientów biznesowych. UPC Polska łączy ludzi z cyfrowym światem, ułatwiając korzystanie z jego nieograniczonego potencjału. Strategia rozwoju firmy opiera się na stałym wzbogacaniu oferty, inwestycjach w innowacje oraz unowocześnianiu infrastruktury, dzięki czemu UPC pozostaje liderem w zakresie wdrażania rozwiązań wyznaczających rynkowe trendy.
Teraz z usług UPC będą mogli korzystać również mieszkańcy Płocka, gdzie UPC zdecydowało się na inwestycję w infrastrukturę, a teraz rozpoczyna świadczenie usług. Operator zaprasza do salonu sprzedaży, który zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Atrium Mosty, przy ul. Tysiąclecia 2a. Informacje o ofercie dostępne są także na dedykowanej stronie http://plock.upc.pl.
W zasięgu najnowocześniejszej sieci UPC Polska znajduje się obecnie ponad 2,7 mln gospodarstw domowych. Klienci indywidualni mogą korzystać z internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s. Klientom biznesowych UPC Polska oferuje również szereg usług dodatkowych dedykowanych dla biznesu, jak np. stały adres IP, gwarancja SLA, Microsoft Office 365.
Telewizja Cyfrowa UPC to oferta różnorodnych kanałów, w tym w jakości HD, pakiety dodatkowe zarówno dla fanów sportu jak i kina, min. HBO, CANAL+ oraz Cinemax i FilmBox. To również innowacyjne usługi cyfrowe takie jak platforma Horizon, która umożliwia dostęp do telewizji także na urządzeniach mobilnych, w tym poza domem, za pośrednictwem aplikacji Horizon Go, biblioteki ponad 1000 filmów i seriali MyPrime oraz innowacyjnego dekodera, umożliwiającego m.in. nagrywanie czterech programów jednocześnie i dostęp do mediów społecznościowych. Klienci UPC mogą też korzystać z aplikacji UPC Phone pozwalającej na swobodę i mobilność w korzystaniu z taryfy telefonii stacjonarnej UPC za pomocą smartfonu, otrzymują również darmowy pakiet bezpieczeństwa F-Secure, który pozwala zabezpieczyć nawet trzy urządzenia, w tym laptop, smartfon czy tablet.
Uruchomienie usług w Płocku poprzedziło szereg działań promocyjnych. W pierwszej połowie maja, w najbardziej uczęszczanych miejscach w Płocku można było zobaczyć reklamę outdoor UPC – np. przy stadionie Wisły czy Galerii Atrium Mosty, w której było też stoisko mobilne UPC, obsługiwane przez naszych sprzedawców. Kampanię UPC można było również dostrzec w postaci banerów na blokach, specjalnego graffiti, wlepek na chodnikach i słupkach, balonów przyczepionych do lusterek samochodów z ulotkami, a także w komunikacji miejskiej.
Nie zabrakło nas też na Pikniku Europejskim, który odbył się w zeszłą sobotę, 9 maja. Eksperci UPC, wszystkim odwiedzającym nasz namiot, odpowiadali na pytania związane z ofertą, możliwościach innowacyjnej platformy Horizon oraz zaletach cyfrowych usług.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Liberty Global, właściciel UPC, zainwestował w Polsce ponad 400 milionów euro w rozwój internetu światłowodowego

temu

Jak wynika z raportu firmy konsultingowej OXERA, inwestycje największego międzynarodowego dostawcy usług telewizyjnych i szerokopasmowego internetu przekładają się na korzyści dla milionów użytkowników, biznesu i polskiej gospodarki.
Liberty Global ogłosiło wyniki za II kwartał 2016 roku

temu

UPC Polska zwiększa liczbę klientów usług cyfrowych i zapowiada znaczące inwestycje w rozwój infrastruktury
Frans-Willem de Kloet: Operatorzy sieci kablowych inwestują w innowacje

temu

Operatorzy sieci kablowych dają klientom więcej wartości niż tradycyjni operatorzy i napędzają innowacyjność gospodarki – mówi Frans-Willem de Kloet w wywiadzie opublikowanym dziś w dodatku „Liderzy Innowacji” do „Dziennika Gazety Prawnej”. Prezes przypomniał, że branża od lat inwestuje w rozwój infrastruktury i dzięki temu może zagwarantować dostęp do innowacyjnych usług najwyższej jakości.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.