Płock jest Mega! Zobacz jak UPC przywitało się z Płockiem
Płock jest Mega! Zobacz jak UPC przywitało się z Płockiem

Płock jest Mega! Zobacz jak UPC przywitało się z Płockiem

Opublikowany

Popcorn, balony, ale przede wszystkim świetne usługi UPC – to wszystko przyciągało tłumy do namiotu UPC Polska podczas Pikniku Europejskiego w Płocku.

Płock to nowe miasto na mapie zasięgu UPC Polska. Nasze innowacyjne usługi: cyfrową telewizję, internet o szybkości do 250 Mb/s i telefon – dostępne będą dla mieszkańców miasta od połowy maja. Wtedy też ruszy salon sprzedaży, zlokalizowany w Centrum Handlowym Atrium Mosty, przy ul. Tysiąclecia 2a. Informacje o ofercie znaleźć też można na dedykowanej stronie http://plock.upc.pl.
Ale zainteresowanie usługami UPC już trwa. W sobotę do namiotu UPC Polska nadciągały tłumy mieszkańców Płocka, którzy mogli zapoznać się ze szczegółami oferty i jej przewagami.
Zobaczcie jak to wyglądało:
Namiot UPC stanął na Starym Rynku, przed Ratuszem. Każdy chętny częstowaliśmy popcornem.
Plock_3-300x200.jpgPlock_2-300x200.jpgPlock_1-300x185.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Nowe kanały CANAL+ w ofercie UPC Polska

Wszyscy abonenci UPC Polska, którzy posiadają dowolny pakiet CANAL+, od poniedziałku 11 maja będą mogli cieszyć się ośmioma kanałami z rodziny CANAL+, w tym nowymi CANAL+ SPORT2 i CANAL+  DISCOVERY, a także odświeżonymi kanałami CANAL+ 1 i CANAL+ SERIALE. Promocja potrwa do końca września.