Nowe kanały CANAL+ w ofercie UPC Polska
Nowe kanały CANAL+ w ofercie UPC Polska

Nowe kanały CANAL+ w ofercie UPC Polska

Opublikowany

Wszyscy abonenci UPC Polska, którzy posiadają dowolny pakiet CANAL+, od poniedziałku 11 maja będą mogli cieszyć się ośmioma kanałami z rodziny CANAL+, w tym nowymi CANAL+ SPORT2 i CANAL+  DISCOVERY, a także odświeżonymi kanałami CANAL+ 1 i CANAL+ SERIALE. Promocja potrwa do końca września.

Od 1 czerwca w sprzedaży pojawią się nowe pakiety CANAL+. Do tego czasu pakiety sprzedawane będą na dotychczasowych zasadach.
post-canal-plus3-300x225.jpg
Z okazji 20-lecia  działalności w Polsce CANAL+ rozszerza ofertę premium z sześciu do ośmiu kanałów. Będzie ona obejmowała zarówno nowe, jak i odświeżone kanały, np. CANAL+ DISCOVERY czy CANAL+ SERIALE. Pełne odnowione portfolio będzie w jeszcze większym stopniu odpowiadało na potrzeby polskiego widza. Wszystkie z powyższych kanałów, z wyłączeniem sportowych, nie będą w ogóle nadawały reklam.
Od 1 czerwca w sprzedaży pojawią się nowe pakiety CANAL+. Do tego czasu pakiety sprzedawane będą na dotychczasowych zasadach.
Nowy kanał CANAL+ DISCOVERY pokaże m.in. premierowo do 450 godzin różnorodnych programów dokumentalnych, w tym 120 godzin polskich produkcji w najwyższej jakości.
CANAL+ SPORT i nowy kanał CANAL+ SPORT2 będą prezentować ofertę sportową. Z kolei CANAL+ SERIALE (dawniej CANAL+ FILM2) jest odpowiedzią na popularność, jaką ostatnimi laty zyskał ten gatunek telewizyjny. Będzie emitował bijące rekordy popularności amerykańskie i wyselekcjonowane europejskie seriale. CANAL + 1 będzie specjalnym kanałem telewizyjnym dla osób, które nie zdążą na premierę programu w CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji rozpocznie się w CANAL+ 1 (dawniej CANAL+ FAMILY2) godzinę później, niż w CANAL+.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Newsroom na weekend. Rozmowa z Konradem Jerinem, naczelnym „F5″

- To nie ja mam być gwiazdą – gwiazdą jest marka którą stworzyłem. Myślę, że jesteśmy wiarygodni, nie udajemy, patrzymy pozytywnie na rzeczy, nie idziemy taką prostą,  wytyczoną drogą, mamy ambicje i oczekujemy od siebie więcej niż oczekuje się od nas – mówi Konrad Jerin, redaktor naczelny F5