UPC partnerem Forum Młodzi Innowacyjni
UPC partnerem Forum Młodzi Innowacyjni

UPC partnerem Forum Młodzi Innowacyjni

Opublikowany

UPC Polska zostało partnerem V Forum Młodzi Innowacyjni – inicjatywy Krajowej Izby Gospodarczej, integrującej najważniejsze organizacje otoczenia młodego biznesu. Wydarzenie oferuje swoim uczestnikom udział w serii szkoleń, konferencji i spotkań networkingowo – edukacyjnych z najważniejszymi liderami biznesu, reprezentantami inkubatorów przedsiębiorczości i parków naukowo-technologicznych.

Jeśli tak jak my, planujecie pojawić się w najbliższy czwartek w siedzibie KIG, będziecie mieli okazję nawiązać relacje z blisko 200 młodymi przedsiębiorcami i przedstawicielami instytucji otoczenia młodej przedsiębiorczości. W programie tegorocznej edycji Forum spotkanie „Top VC Europe” z najlepszymi europejskimi inwestorami, panel ‪#‎polskaklasakreatywna czy podgrzewająca atmosferę, prowadzona przez fiński akcelerator Startup Sauna.  Partnerami strategicznymi Młodych Innowacyjnych, obok UPC Polska są SpeedUp Group, Centrum Przedsiębiorczości Smolna i Stratego. Moderatorem Forum będzie Marcin Beme, założyciel i CEO Audioteka.pl.
W trakcie wydarzenia będziemy gospodarzami konkursu, promującego Instagram UPC 

Zadaniem jego uczestników będzie wykonanie zdjęcia pod tytułem ‘Digital Art.’, nawiązującego do sztuki nowych mediów. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w konkurencji, będzie musiał wykonać fotografię, oznaczyć się jako „follower” profilu UPC Polska na Instagramie oraz użyć hashtaga #UPCArt.  Chcemy uświadamiać, że sztuka to wytwór naszej wyobraźni i jej najlepsze przejawy mogą mieć miejsce absolutnie wszędzie. Z pomocą mediów cyfrowych każdy może wyczarować niepowtarzalne dzieło – wystarczy pewna doza kreatywności i świeże spojrzenie na rzeczywistość, która nas otacza.

– mówi Patrycja Gołos, dyrektor ds. korporacyjnych i polityki publicznej w UPC Polska.

Zdjęcia robione przez uczestników (czyli screen Instagramu UPC) będą wyświetlane na dużym ekranie na scenie głównej podczas wystąpień prelegentów oraz przerw, na specjalnym ekranie TV usytuowanym obok sceny. Nagrodą w konkursie będą 3 selfie stick. Ogłoszenie laureatów będzie miało miejsce tuż przed afterparty.
Tegoroczna odsłona Forum odbędzie się już w najbliższy czwartek 7 maja w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej przy ulicy Trębackiej 4. Organizatorzy oferują jeszcze kilka wolnych wejściówek na wydarzenie, dlatego jeśli interesuje Was kultura start-upów, planujecie założyć własny biznes lub już prowadzicie firmę – warto się pospieszyć.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.