UPC partnerem Forum Młodzi Innowacyjni
UPC partnerem Forum Młodzi Innowacyjni

UPC partnerem Forum Młodzi Innowacyjni

Opublikowany

UPC Polska zostało partnerem V Forum Młodzi Innowacyjni – inicjatywy Krajowej Izby Gospodarczej, integrującej najważniejsze organizacje otoczenia młodego biznesu. Wydarzenie oferuje swoim uczestnikom udział w serii szkoleń, konferencji i spotkań networkingowo – edukacyjnych z najważniejszymi liderami biznesu, reprezentantami inkubatorów przedsiębiorczości i parków naukowo-technologicznych.

Jeśli tak jak my, planujecie pojawić się w najbliższy czwartek w siedzibie KIG, będziecie mieli okazję nawiązać relacje z blisko 200 młodymi przedsiębiorcami i przedstawicielami instytucji otoczenia młodej przedsiębiorczości. W programie tegorocznej edycji Forum spotkanie „Top VC Europe” z najlepszymi europejskimi inwestorami, panel ‪#‎polskaklasakreatywna czy podgrzewająca atmosferę, prowadzona przez fiński akcelerator Startup Sauna.  Partnerami strategicznymi Młodych Innowacyjnych, obok UPC Polska są SpeedUp Group, Centrum Przedsiębiorczości Smolna i Stratego. Moderatorem Forum będzie Marcin Beme, założyciel i CEO Audioteka.pl.
W trakcie wydarzenia będziemy gospodarzami konkursu, promującego Instagram UPC 

Zadaniem jego uczestników będzie wykonanie zdjęcia pod tytułem ‘Digital Art.’, nawiązującego do sztuki nowych mediów. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w konkurencji, będzie musiał wykonać fotografię, oznaczyć się jako „follower” profilu UPC Polska na Instagramie oraz użyć hashtaga #UPCArt.  Chcemy uświadamiać, że sztuka to wytwór naszej wyobraźni i jej najlepsze przejawy mogą mieć miejsce absolutnie wszędzie. Z pomocą mediów cyfrowych każdy może wyczarować niepowtarzalne dzieło – wystarczy pewna doza kreatywności i świeże spojrzenie na rzeczywistość, która nas otacza.

– mówi Patrycja Gołos, dyrektor ds. korporacyjnych i polityki publicznej w UPC Polska.

Zdjęcia robione przez uczestników (czyli screen Instagramu UPC) będą wyświetlane na dużym ekranie na scenie głównej podczas wystąpień prelegentów oraz przerw, na specjalnym ekranie TV usytuowanym obok sceny. Nagrodą w konkursie będą 3 selfie stick. Ogłoszenie laureatów będzie miało miejsce tuż przed afterparty.
Tegoroczna odsłona Forum odbędzie się już w najbliższy czwartek 7 maja w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej przy ulicy Trębackiej 4. Organizatorzy oferują jeszcze kilka wolnych wejściówek na wydarzenie, dlatego jeśli interesuje Was kultura start-upów, planujecie założyć własny biznes lub już prowadzicie firmę – warto się pospieszyć.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Do telewizji trafiłem przez przypadek – mówi nam Tiff Needell, gwiazda programu „Piąty bieg”

Jak trafił do „Top Gear”, dlaczego warto oglądać „Piąty bieg” i za co Brytyjczycy kochają… Artura Boruca – o tym wszystkim opowiedział nam Tiff Needell.