UPC partnerem Forum Młodzi Innowacyjni
UPC partnerem Forum Młodzi Innowacyjni

UPC partnerem Forum Młodzi Innowacyjni

Opublikowany

UPC Polska zostało partnerem V Forum Młodzi Innowacyjni – inicjatywy Krajowej Izby Gospodarczej, integrującej najważniejsze organizacje otoczenia młodego biznesu. Wydarzenie oferuje swoim uczestnikom udział w serii szkoleń, konferencji i spotkań networkingowo – edukacyjnych z najważniejszymi liderami biznesu, reprezentantami inkubatorów przedsiębiorczości i parków naukowo-technologicznych.

Jeśli tak jak my, planujecie pojawić się w najbliższy czwartek w siedzibie KIG, będziecie mieli okazję nawiązać relacje z blisko 200 młodymi przedsiębiorcami i przedstawicielami instytucji otoczenia młodej przedsiębiorczości. W programie tegorocznej edycji Forum spotkanie „Top VC Europe” z najlepszymi europejskimi inwestorami, panel ‪#‎polskaklasakreatywna czy podgrzewająca atmosferę, prowadzona przez fiński akcelerator Startup Sauna.  Partnerami strategicznymi Młodych Innowacyjnych, obok UPC Polska są SpeedUp Group, Centrum Przedsiębiorczości Smolna i Stratego. Moderatorem Forum będzie Marcin Beme, założyciel i CEO Audioteka.pl.
W trakcie wydarzenia będziemy gospodarzami konkursu, promującego Instagram UPC 

Zadaniem jego uczestników będzie wykonanie zdjęcia pod tytułem ‘Digital Art.’, nawiązującego do sztuki nowych mediów. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w konkurencji, będzie musiał wykonać fotografię, oznaczyć się jako „follower” profilu UPC Polska na Instagramie oraz użyć hashtaga #UPCArt.  Chcemy uświadamiać, że sztuka to wytwór naszej wyobraźni i jej najlepsze przejawy mogą mieć miejsce absolutnie wszędzie. Z pomocą mediów cyfrowych każdy może wyczarować niepowtarzalne dzieło – wystarczy pewna doza kreatywności i świeże spojrzenie na rzeczywistość, która nas otacza.

– mówi Patrycja Gołos, dyrektor ds. korporacyjnych i polityki publicznej w UPC Polska.

Zdjęcia robione przez uczestników (czyli screen Instagramu UPC) będą wyświetlane na dużym ekranie na scenie głównej podczas wystąpień prelegentów oraz przerw, na specjalnym ekranie TV usytuowanym obok sceny. Nagrodą w konkursie będą 3 selfie stick. Ogłoszenie laureatów będzie miało miejsce tuż przed afterparty.
Tegoroczna odsłona Forum odbędzie się już w najbliższy czwartek 7 maja w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej przy ulicy Trębackiej 4. Organizatorzy oferują jeszcze kilka wolnych wejściówek na wydarzenie, dlatego jeśli interesuje Was kultura start-upów, planujecie założyć własny biznes lub już prowadzicie firmę – warto się pospieszyć.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.