Do telewizji trafiłem przez przypadek – mówi nam Tiff Needell, gwiazda programu „Piąty bieg”
Do telewizji trafiłem przez przypadek – mówi nam Tiff Needell, gwiazda programu „Piąty bieg”

Do telewizji trafiłem przez przypadek – mówi nam Tiff Needell, gwiazda programu „Piąty bieg”

Opublikowany

Jak trafił do „Top Gear”, dlaczego warto oglądać „Piąty bieg” i za co Brytyjczycy kochają… Artura Boruca – o tym wszystkim opowiedział nam Tiff Needell.

Zapraszamy do obejrzenia ekskluzywnego wywiadu, jakiego dla Newsroom.UPC.pl udzielił Tiff Needell, gwiazda programu „Piąty bieg”. Program można oglądać w czwartki o 23.00 na antenie History. To magazyn dla fanów motoryzacji, pełen nowinek i ciekawostek z zakresu techniki. Znajdziecie w nim także opinie ekspertów i wiele praktycznych rad.
Tiff Needell – w rozmowie z Antonino de Gregorio z UPC Polska – opowiedział nam o najnowszej serii, opowiedział o polskich wątkach w programie, a także… zaśpiewał piosenkę o Arturze Borucu.
Zobaczcie sami:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Swoboda oglądania, także dzięki nagrywaniu. Rusza nowa kampania reklamowa UPC promująca najnowocześniejszy dekoder na rynku – Horizon.

UPC Polska startuje z nową kampanią reklamową, promującą dekoder Horizon i jego innowacyjną usługę, umożliwiającą nagrywanie aż czterech programów jedocześnie.