Swoboda oglądania, także dzięki nagrywaniu. Rusza nowa kampania reklamowa UPC promująca najnowocześniejszy dekoder na rynku – Horizon.
Swoboda oglądania, także dzięki nagrywaniu. Rusza nowa kampania reklamowa UPC promująca najnowocześniejszy dekoder na rynku – Horizon.

Swoboda oglądania, także dzięki nagrywaniu. Rusza nowa kampania reklamowa UPC promująca najnowocześniejszy dekoder na rynku – Horizon.

Opublikowany

UPC Polska startuje z nową kampanią reklamową, promującą dekoder Horizon i jego innowacyjną usługę, umożliwiającą nagrywanie aż czterech programów jedocześnie. 

Nowa kampania reklamowa to kontynuacja znanego  formatu MegaRodzinki. W najnowszym spocie UPC MegaRodzinka robi to, co lubi najbardziej: korzysta z oferty innowacyjnej Telewizji Cyfrowej UPC. Dzięki aplikacji Horizon Go bohaterowie oglądają program nie tylko na telewizorze, ale również na urządzeniach mobilnych. I do tego każdy z nich w tym samym czasie oglądać może co innego – czyli to, co chce: mecz, film, program kulinarny. Superbohaterowie muszą bowiem mieć swobodę działania. A to oznacza, że nie mogą też być uzależnieni od ramówki. Tu z pomocą przychodzi jak zwykle MegaTeściowa. W nowej odsłonie,  podobnie jak w poprzednich,  w rolę tę wciela się Ewa Kasprzyk. Uruchamia ona innowacyjną funkcję dekodera Horizon – możliwość nagrywania do czterech programów jednocześnie.
Jest to już kolejna odsłona kampanii promującej innowacyjne na polskim rynku produkty telewizyjne od UPC. Najnowocześniejszy dekoder Horizon to telewizja, telefon i internet w jednym urządzeniu. Oferuje wiele nowych, atrakcyjnych funkcji w tym m.in. nagrywanie czterech programów jednocześnie, dostęp na ekranach telewizorów do mediów społecznościowych, takich jak  YouTube i Twitter, a także dwustronny radiowy pilot, dzięki któremu wyszukiwanie swoich ulubionych programów będzie jeszcze łatwiejsze. Horizon sam uczy się, co klient lubi oglądać i oferuje personalizację proponowanych treści na podstawie preferencji klienta. Dodatkowo klienci mają dostęp do bogatych bibliotek VOD, w tym MyPrime – Filmy i Seriale, która zawiera ponad tysiąc pozycji, w tym takie seriale jak „House of Cards”, „Breaking Bad”, „Gotowe na wszystko”.
Teraz wejście w posiadanie tej usługi jest jeszcze prostsze, bo od 1 maja pakiet telewizji i internetu z dekoderem Horizon można kupić w promocji, dzięki której przez pierwsze trzy miesiące cena pakietu obniżona jest o połowę.
Kampania jest prowadzona w najważniejszych mediach, w tym w ogólnopolskiej telewizji. Za kreację kampanii odpowiada agencja Heart & Brain, produkcje spotów: Filmprodukcja, spoty wyreżyserował Michał Bulik, za działania BTL odpowiada Arip.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend. Lekcja fotografii i biznesu według Dennisa Hodgesa

Czasem pozornie zwykłe rzeczy mogą dać szansę na unikalne doświadczenie. Wystarczy umieć wykorzystać schemat, modyfikując go do swoich potrzeb. Nie chodzi w końcu o to, co mamy, ale jak wykorzystujemy dane nam zasoby – przekonywał Dennis Hodges, fotograf, twórca New Perspectives, podczas finału Think Big 2015 – konkursu dla przedsiębiorców z globalnymi ambicjami. Wybraliśmy go na bohatera pierwszego filmu z cyklu Think Big Academy.