UPC Biznes inspiruje do działania z Think Big Academy
UPC Biznes inspiruje do działania z Think Big Academy

UPC Biznes inspiruje do działania z Think Big Academy

Opublikowany

Niezależnie od tego czy przykładacie wagę do słów, ważne jest aby realnie posiadać wizję. U jej podstaw leży to, co jest kluczowe dla biznesu – Dennis Hodges, fotograf, autor koncepcji New Perspective,  prelegent Wielkiego Finału Think Big 2014

Warszawa, 27 kwietnia br.: UPC Biznes – jeden z największych w Polsce dostawców usług cyfrowych dla firm – startuje z pilotażową odsłoną Think Big Academy – cyklem wykładów, adresowanych do przedsiębiorców, stawiających pierwsze kroki w świecie kreatywnego biznesu. Seria wideo-prelekcji jest rozwinięciem wątków podjętych we flagowym programie UPC dla małych przedsiębiorstw z ambicjami globalnej ekspansji – Think Big. Pierwszy film z serii ma premierę dziś na kanale Youtube oraz na Facebooku.

Czasem pozornie zwykłe rzeczy mogą dać szansę na unikalne doświadczenie. Wystarczy umieć wykorzystać schemat, modyfikując go do swoich potrzeb. Nie chodzi w końcu o to co mamy, ale jak wykorzystujemy dane nam zasoby. 

– m.in. te słowa padły w trakcie finałowego wydarzenia programu z ust Dennisa Hodgesa, jednego z prelegentów finału Think Big 2015 i zarazem bohatera pierwszego filmu z cyklu Think Big Academy. 

Ten i każdy kolejny film z serii wpisuje się w ideę wspierania przedsiębiorczości przez UPC Biznes. Młodzi twórwcy kreatywnego biznesu znajdą za ich pośrednictwem odpowiedź na pytanie jak działać w biznesie, inspirując się najbliższym otoczeniem, w czym tkwi tajemnica sukcesu współczesnych firm oraz jakie są światowe trendy w tym zakresie.
Autorzy pozostałych wystąpień, zarejestrowanych podczas tegorocznej Think Big Final & Inspiration Day by UPC Biznes – wielkiego finału konkursu to m.in.. Krystian Cieślak – Chief Marketing Officer Ifinity – polskiego producenta beaconów oraz Janusz Kaniewski –  jeden z najwyżej notowanych projektantów w polskim biznesie, wieloletni projektant jednej z najbardziej rozpoznawalnych pracowni projektowych na świecie – Pininfarina.
Do Think Big, UPC Biznes (jesienią tego roku będziemy mieli okazję śledzić już 3. edycję konkursu) zapraszało dotychczas firmy, które już aktywnie działają na rynku, dając tym samym szansę podmiotom spoza kategorii tzw. projektów startupowych. Zwycięzcą pierwszej edycji Think Big został IzzyBike – projekt komercjalizacji roweru bez łańcucha. O główną nagrodę drugiej edycji Think Big ubiegały się firmy z branż e-commerce, robotyki, healthcare,  IT oraz biotechnologicznej. Laureatem drugiej odsłony konkursu, została firma Egzotech z Gliwic –  producent robota rehabilitacyjnego Luna EMG. Drugie miejsce zajęli Leia Display System – twórcy ekranu umożliwiającego wyświetlanie obrazu w powietrzu oraz Lo Fi Robot – autorzy systemu do konstruowania robotów i nauki robotyki. Ostatnią edycję konkursu jej autorzy kierowali szczególnie do twórców inicjatyw biznesowych, wpisujących się w ideę balansu między pracą i życiem prywatnym – stąd hasło tegorocznej odsłony Think Big – „We share your passion for business”.
Pierwsze wideo Think Big Academy:
Kontynuacją programu będą sesje mentorskie ekspertów UPC Biznes i praktyków biznesu, adresowane do tegorocznych laureatów Think Big oraz przedsiębiorców.

O UPC Biznes
UPC Biznes
jest dostawcą nowoczesnych i zaawansowanych usług dostępu do Internetu, transmisji danych, telewizji cyfrowej i telefonu dla firm. Oferuje także usługi hurtowe dla rynku operatorskiego, których jakość potwierdzona została certyfikatem Carrier Ethernet (CE) 2.0 Elastyczne podejście UPC Biznes do przedsiębiorców, wysoka jakość usług i dodatkowe innowacyjne rozwiązania decydują o dużej popularności usług operatora wśród klientów biznesowych. Atutami oferty UPC Biznes jest superszybki, stabilny szerokopasmowy Internet o prędkości do 300 Mb/s (i uploadzie 30 Mb/s), pakiety minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i zagranicę (do 44 państw, w tym także USA, Chin i Tajlandii) oraz atrakcyjne pakiety telewizyjne, w tym dedykowane rozwiązania dla hoteli oraz usługi dodatkowe do prowadzenia biura takie jak Microsoft Office 365. UPC Biznes jest organizatorem programu dla małych firm z globalnymi ambicjami – THINK BIG.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.biznes.upc.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Czekając na „Terminator: Genisys” zajrzyj do UPC NA ŻĄDANIE

Ma twarz Arnolda Schwarzeneggera. Innej mieć nie może. Bo Terminator jest tylko jeden. W lipcu premiera najnowszej części serii, a w UPC NAŻĄDANIE obejrzeć można dwie poprzednie odsłony.