UPC Biznes inspiruje do działania z Think Big Academy
UPC Biznes inspiruje do działania z Think Big Academy

UPC Biznes inspiruje do działania z Think Big Academy

Opublikowany

Niezależnie od tego czy przykładacie wagę do słów, ważne jest aby realnie posiadać wizję. U jej podstaw leży to, co jest kluczowe dla biznesu – Dennis Hodges, fotograf, autor koncepcji New Perspective,  prelegent Wielkiego Finału Think Big 2014

Warszawa, 27 kwietnia br.: UPC Biznes – jeden z największych w Polsce dostawców usług cyfrowych dla firm – startuje z pilotażową odsłoną Think Big Academy – cyklem wykładów, adresowanych do przedsiębiorców, stawiających pierwsze kroki w świecie kreatywnego biznesu. Seria wideo-prelekcji jest rozwinięciem wątków podjętych we flagowym programie UPC dla małych przedsiębiorstw z ambicjami globalnej ekspansji – Think Big. Pierwszy film z serii ma premierę dziś na kanale Youtube oraz na Facebooku.

Czasem pozornie zwykłe rzeczy mogą dać szansę na unikalne doświadczenie. Wystarczy umieć wykorzystać schemat, modyfikując go do swoich potrzeb. Nie chodzi w końcu o to co mamy, ale jak wykorzystujemy dane nam zasoby. 

– m.in. te słowa padły w trakcie finałowego wydarzenia programu z ust Dennisa Hodgesa, jednego z prelegentów finału Think Big 2015 i zarazem bohatera pierwszego filmu z cyklu Think Big Academy. 

Ten i każdy kolejny film z serii wpisuje się w ideę wspierania przedsiębiorczości przez UPC Biznes. Młodzi twórwcy kreatywnego biznesu znajdą za ich pośrednictwem odpowiedź na pytanie jak działać w biznesie, inspirując się najbliższym otoczeniem, w czym tkwi tajemnica sukcesu współczesnych firm oraz jakie są światowe trendy w tym zakresie.
Autorzy pozostałych wystąpień, zarejestrowanych podczas tegorocznej Think Big Final & Inspiration Day by UPC Biznes – wielkiego finału konkursu to m.in.. Krystian Cieślak – Chief Marketing Officer Ifinity – polskiego producenta beaconów oraz Janusz Kaniewski –  jeden z najwyżej notowanych projektantów w polskim biznesie, wieloletni projektant jednej z najbardziej rozpoznawalnych pracowni projektowych na świecie – Pininfarina.
Do Think Big, UPC Biznes (jesienią tego roku będziemy mieli okazję śledzić już 3. edycję konkursu) zapraszało dotychczas firmy, które już aktywnie działają na rynku, dając tym samym szansę podmiotom spoza kategorii tzw. projektów startupowych. Zwycięzcą pierwszej edycji Think Big został IzzyBike – projekt komercjalizacji roweru bez łańcucha. O główną nagrodę drugiej edycji Think Big ubiegały się firmy z branż e-commerce, robotyki, healthcare,  IT oraz biotechnologicznej. Laureatem drugiej odsłony konkursu, została firma Egzotech z Gliwic –  producent robota rehabilitacyjnego Luna EMG. Drugie miejsce zajęli Leia Display System – twórcy ekranu umożliwiającego wyświetlanie obrazu w powietrzu oraz Lo Fi Robot – autorzy systemu do konstruowania robotów i nauki robotyki. Ostatnią edycję konkursu jej autorzy kierowali szczególnie do twórców inicjatyw biznesowych, wpisujących się w ideę balansu między pracą i życiem prywatnym – stąd hasło tegorocznej odsłony Think Big – „We share your passion for business”.
Pierwsze wideo Think Big Academy:
Kontynuacją programu będą sesje mentorskie ekspertów UPC Biznes i praktyków biznesu, adresowane do tegorocznych laureatów Think Big oraz przedsiębiorców.

O UPC Biznes
UPC Biznes
jest dostawcą nowoczesnych i zaawansowanych usług dostępu do Internetu, transmisji danych, telewizji cyfrowej i telefonu dla firm. Oferuje także usługi hurtowe dla rynku operatorskiego, których jakość potwierdzona została certyfikatem Carrier Ethernet (CE) 2.0 Elastyczne podejście UPC Biznes do przedsiębiorców, wysoka jakość usług i dodatkowe innowacyjne rozwiązania decydują o dużej popularności usług operatora wśród klientów biznesowych. Atutami oferty UPC Biznes jest superszybki, stabilny szerokopasmowy Internet o prędkości do 300 Mb/s (i uploadzie 30 Mb/s), pakiety minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i zagranicę (do 44 państw, w tym także USA, Chin i Tajlandii) oraz atrakcyjne pakiety telewizyjne, w tym dedykowane rozwiązania dla hoteli oraz usługi dodatkowe do prowadzenia biura takie jak Microsoft Office 365. UPC Biznes jest organizatorem programu dla małych firm z globalnymi ambicjami – THINK BIG.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.biznes.upc.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.