Czekając na „Terminator: Genisys” zajrzyj do UPC NA ŻĄDANIE
Czekając na „Terminator: Genisys” zajrzyj do UPC NA ŻĄDANIE

Czekając na „Terminator: Genisys” zajrzyj do UPC NA ŻĄDANIE

Opublikowany

Ma twarz Arnolda Schwarzeneggera. Innej mieć nie może. Bo Terminator jest tylko jeden. W lipcu premiera najnowszej części serii, a w UPC NAŻĄDANIE obejrzeć można dwie poprzednie odsłony.

„Terminator: Genisys” to swoisty powrót do źródeł – nawiązanie do oryginalnego filmu Jamesa Camerona z 1983 roku, który wtedy zawładnął umysłami dzisiejszych trzydziestoparo- i czterdziestolatków. Wskazuje na to opis fabuły: oto John Connor (tym razem w interpretacji Jasona Clarke’a), przywódca podziemia w walce z cyborgami, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle’a Reese’a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Tym razem jednak dowiaduje się czegoś, co zmienia wszystko: oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze świat C, który ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach.
Zobaczcie zwiastun filmu
Przed zapowiadaną na lipiec premierą warto zajrzeć do wypożyczalni UPC i obejrzeć „Terminatora 3: Bunt maszyn” oraz „Terminatora: Ocalenie”. Pierwszy z nich to kontynuacja dwóch poprzednich filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem – tym razem gwiazda kina gra dobrego cyborga, T-800, który zostaje wysłany w przeszłość, by chronić Johna Connora (w tej roli Nick Stahl) i jego przyjaciółkę Kate Brewster (Claire Danes) przed cyborgiem T-X. W „Ocaleniu” przenosimy się w przyszl;ośc – do roku 2018. John Connor (tym razem w wykonaniu Christiana Bale’a) walczy ze SkyNetem. Nieoczekiwanie w jego życiu pojawia się tajemniczy Marcus Wright (Sam Worthington). Nic nie jest takie, jakie się wydaje.

Miłego seansu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.