Czekając na „Terminator: Genisys” zajrzyj do UPC NA ŻĄDANIE
Czekając na „Terminator: Genisys” zajrzyj do UPC NA ŻĄDANIE

Czekając na „Terminator: Genisys” zajrzyj do UPC NA ŻĄDANIE

Opublikowany

Ma twarz Arnolda Schwarzeneggera. Innej mieć nie może. Bo Terminator jest tylko jeden. W lipcu premiera najnowszej części serii, a w UPC NAŻĄDANIE obejrzeć można dwie poprzednie odsłony.

„Terminator: Genisys” to swoisty powrót do źródeł – nawiązanie do oryginalnego filmu Jamesa Camerona z 1983 roku, który wtedy zawładnął umysłami dzisiejszych trzydziestoparo- i czterdziestolatków. Wskazuje na to opis fabuły: oto John Connor (tym razem w interpretacji Jasona Clarke’a), przywódca podziemia w walce z cyborgami, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle’a Reese’a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Tym razem jednak dowiaduje się czegoś, co zmienia wszystko: oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze świat C, który ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach.
Zobaczcie zwiastun filmu
Przed zapowiadaną na lipiec premierą warto zajrzeć do wypożyczalni UPC i obejrzeć „Terminatora 3: Bunt maszyn” oraz „Terminatora: Ocalenie”. Pierwszy z nich to kontynuacja dwóch poprzednich filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem – tym razem gwiazda kina gra dobrego cyborga, T-800, który zostaje wysłany w przeszłość, by chronić Johna Connora (w tej roli Nick Stahl) i jego przyjaciółkę Kate Brewster (Claire Danes) przed cyborgiem T-X. W „Ocaleniu” przenosimy się w przyszl;ośc – do roku 2018. John Connor (tym razem w wykonaniu Christiana Bale’a) walczy ze SkyNetem. Nieoczekiwanie w jego życiu pojawia się tajemniczy Marcus Wright (Sam Worthington). Nic nie jest takie, jakie się wydaje.

Miłego seansu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.