Czekając na „Terminator: Genisys” zajrzyj do UPC NA ŻĄDANIE
Czekając na „Terminator: Genisys” zajrzyj do UPC NA ŻĄDANIE

Czekając na „Terminator: Genisys” zajrzyj do UPC NA ŻĄDANIE

Opublikowany

Ma twarz Arnolda Schwarzeneggera. Innej mieć nie może. Bo Terminator jest tylko jeden. W lipcu premiera najnowszej części serii, a w UPC NAŻĄDANIE obejrzeć można dwie poprzednie odsłony.

„Terminator: Genisys” to swoisty powrót do źródeł – nawiązanie do oryginalnego filmu Jamesa Camerona z 1983 roku, który wtedy zawładnął umysłami dzisiejszych trzydziestoparo- i czterdziestolatków. Wskazuje na to opis fabuły: oto John Connor (tym razem w interpretacji Jasona Clarke’a), przywódca podziemia w walce z cyborgami, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle’a Reese’a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Tym razem jednak dowiaduje się czegoś, co zmienia wszystko: oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze świat C, który ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach.
Zobaczcie zwiastun filmu
Przed zapowiadaną na lipiec premierą warto zajrzeć do wypożyczalni UPC i obejrzeć „Terminatora 3: Bunt maszyn” oraz „Terminatora: Ocalenie”. Pierwszy z nich to kontynuacja dwóch poprzednich filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem – tym razem gwiazda kina gra dobrego cyborga, T-800, który zostaje wysłany w przeszłość, by chronić Johna Connora (w tej roli Nick Stahl) i jego przyjaciółkę Kate Brewster (Claire Danes) przed cyborgiem T-X. W „Ocaleniu” przenosimy się w przyszl;ośc – do roku 2018. John Connor (tym razem w wykonaniu Christiana Bale’a) walczy ze SkyNetem. Nieoczekiwanie w jego życiu pojawia się tajemniczy Marcus Wright (Sam Worthington). Nic nie jest takie, jakie się wydaje.

Miłego seansu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend. Gratka dla fanów sportu. Zobaczcie rozmowę z Adamem Widomskim, redaktorem naczelnym Eurosportu [wideo]

Dlaczego warto oglądać Eurosport? Czy praca w kanale sportowym to tylko praca czy bardziej pasja? Co sprawia większą frajdę – komentowanie sportów motorowych czy funkcja redaktora naczelnego stacji? O tym wszystkim opowiada nam Adam Widomski, redaktor naczelny Eurosportu w Polsce.