MyPrime Filmy i Seriale z perspektywy blogerek CitySerendipity.pl
MyPrime Filmy i Seriale z perspektywy blogerek CitySerendipity.pl

MyPrime Filmy i Seriale z perspektywy blogerek CitySerendipity.pl

Opublikowany

‘Zderzamy ze sobą dwa światy: filmowy i rzeczywisty. Poznaj prawdę o filmach i serialach, które kochasz lub dopiero… pokochasz.’ – w taki sposób blogerki CitySerendipity zapraszają do oglądania nagranych wspólnie z UPC wideorecenzji seriali i filmów z usługi MyPrime. W pierwszym odcinku produkcji, dostępnej od dziś na kanale Youtube UPC Polska, poznamy kulisy serialu ABC Studios –  ‘Gotowych na Wszystko’, jak również seriali z kolekcji AXN NOW -‘Breaking Bad’ oraz ‘Zaklinaczy koni’. Dowiemy się, gdzie leży Fairview i ulica Wisteria Lane z serialu o nie do końca perfekcyjnych paniach domu, gdzie naprawdę mieszkają serialowe zaklinaczki koni – siostry Fleming i czy dom rodziny White’ów z ‘Breaking Bad’ jest prawdziwy.

MyPrime proponuje klientom UPC już ponad 1000 filmów i seriali dostępnych na żądanie, bez limitów i reklam, które można oglądać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu, także tabletach i smartfonach. Oferta MyPrime jest sukcesywnie rozbudowywana o kolejne tytuły. W kwietniu została wzbogacona m.in. o ‘Cougar Town: Miasto Kocic’ oraz filmy: ‘Zambezia’, ‘Yuma’ i ‘Zmruż oczy’. W planie są już m.in. „Dynastia Tudorów”, „Orange is the New Black”, a także kolejna seria ‘House of Cards’.
Wszystkie odcinki video-recenzji CitySerendipity.pl znajdą się na newsroom.upc.pl, na kanale UPC Polska na YouTube.

O Cityserendipity.pl

Przypadkowe odkrycia potrafią być najcenniejsze – to właśnie oznacza serendipity. CitySerendipity.pl, strona stworzona przez cztery trzydziestolatki, to subiektywny przewodnik po fascynujących miejscach, ciekawych trendach i sposobach na przetrwanie w miejskiej dżungli. Autorki piszą o tym, co je zaintrygowało i zachwyciło. Dla swoich czytelniczek wyszukują także nowinki filmowe, o których teraz opowiadają w video-recenzjach, przygotowywanych we współpracy z UPC.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Konkurs dla abonentów – Adam Widomski zaprasza na konkurs Eurosportu i UPC. Do wygrania wyjazd na French Open!

Pozostał tylko jeden dzień do wzięcia udziału w specjalnym konkursie dla abonentów UPC, w którym można wygrać m.in. wyjazd na FINAŁ turnieju mężczyzn French Open z Eurosport i UPC dla dwóch osób.