MyPrime Filmy i Seriale z perspektywy blogerek CitySerendipity.pl
MyPrime Filmy i Seriale z perspektywy blogerek CitySerendipity.pl

MyPrime Filmy i Seriale z perspektywy blogerek CitySerendipity.pl

Opublikowany

‘Zderzamy ze sobą dwa światy: filmowy i rzeczywisty. Poznaj prawdę o filmach i serialach, które kochasz lub dopiero… pokochasz.’ – w taki sposób blogerki CitySerendipity zapraszają do oglądania nagranych wspólnie z UPC wideorecenzji seriali i filmów z usługi MyPrime. W pierwszym odcinku produkcji, dostępnej od dziś na kanale Youtube UPC Polska, poznamy kulisy serialu ABC Studios –  ‘Gotowych na Wszystko’, jak również seriali z kolekcji AXN NOW -‘Breaking Bad’ oraz ‘Zaklinaczy koni’. Dowiemy się, gdzie leży Fairview i ulica Wisteria Lane z serialu o nie do końca perfekcyjnych paniach domu, gdzie naprawdę mieszkają serialowe zaklinaczki koni – siostry Fleming i czy dom rodziny White’ów z ‘Breaking Bad’ jest prawdziwy.

MyPrime proponuje klientom UPC już ponad 1000 filmów i seriali dostępnych na żądanie, bez limitów i reklam, które można oglądać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu, także tabletach i smartfonach. Oferta MyPrime jest sukcesywnie rozbudowywana o kolejne tytuły. W kwietniu została wzbogacona m.in. o ‘Cougar Town: Miasto Kocic’ oraz filmy: ‘Zambezia’, ‘Yuma’ i ‘Zmruż oczy’. W planie są już m.in. „Dynastia Tudorów”, „Orange is the New Black”, a także kolejna seria ‘House of Cards’.
Wszystkie odcinki video-recenzji CitySerendipity.pl znajdą się na newsroom.upc.pl, na kanale UPC Polska na YouTube.

O Cityserendipity.pl

Przypadkowe odkrycia potrafią być najcenniejsze – to właśnie oznacza serendipity. CitySerendipity.pl, strona stworzona przez cztery trzydziestolatki, to subiektywny przewodnik po fascynujących miejscach, ciekawych trendach i sposobach na przetrwanie w miejskiej dżungli. Autorki piszą o tym, co je zaintrygowało i zachwyciło. Dla swoich czytelniczek wyszukują także nowinki filmowe, o których teraz opowiadają w video-recenzjach, przygotowywanych we współpracy z UPC.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.