Zalety internetu UPC. Zobacz film z Janem Morcinkiem, ekspertem UPC
Zalety internetu UPC. Zobacz film z Janem Morcinkiem, ekspertem UPC

Zalety internetu UPC. Zobacz film z Janem Morcinkiem, ekspertem UPC

Opublikowany

UPC przy współpracy z ESL.TV, największą internetową telewizją, poświęconą e-sportowi przygotowało wyjątkowy materiał, w którym Jan Morcinek, ekspert UPC opowiada o zaletach Internetu UPC oraz konfiguracji routera dla graczy. Wywiad z ekspertem UPC to kolejny etap wsparcia rodzimego e-sportu przez UPC Polska.

Jan Morcinek to ekspert UPC Polska w dziedzinie Internetu.  Prywatnie jest fanem gier komputerowych oraz nowych technologii. Na co dzień łączy swoją pasję i zainteresowania  pracując w dziale technicznym UPC Polska i pomaga klientom odpowiadając na różne zapytania, znajdując rozwiązania spełniające oczekiwania abonentów. Chcąc podzielić się doświadczeniem Jana, UPC Polska przygotowało specjalny materiał, w którym nasz ekspert  udzielił wywiadu dla Michała „Zedda” Bogacza z ESL.TV, komentującego na co dzień rozgrywki e-sport w turniejach ESL. Janek opowiadał  m.in. o zaletach internetu UPC dla graczy, konfiguracji routera, bezpieczeństwie, jakości sieci i nie tylko. Zobaczcie sami:
UPC Polska wspiera polski e-sport. Na przełomie listopada 2014 roku UPC Polska zostało patronem technologicznym dziewiątego sezonu ESL Pro Series , czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek na rodzimej scenie e-sportowej. Te rozgrywki od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród społeczności graczy, w których uczestniczą najlepsi w Polsce gracze League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive. Rozgrywki okazały się dużym sukcesem. W turnieju eliminacyjnym wzięło udział ponad 1200 osób, czyli 240 zespołów, z czego wyłoniono 40 finalistów (8 zespołów), którzy dzielnie walczyli w finałach rozgrywek ESL w Zabrzu. UPC postanowiło iść za ciosem i zdecydowało na organizację turnieju „powered by UPC Polska”, dzięki któremu każdy zawodnik, który amatorsko lub profesjonalnie gra w  Counter Strike:GO 1vs1 mógł wziąć udział w turnieju. Do pierwszej, pionierskiej edycji  zgłosiło się aż 1200 osób.

O sieci UPC

Ultraszybki Internet UPC to usługa wymarzona m.in. dla graczy. Umożliwia im rywalizację na najwyższym poziomie. Zawodnicy nie muszą się martwić o prędkość pobierania i wysyłania danych, które pozwalają zarówno uczestniczyć w turniejach komputerowych, jak i streamować rozgrywki.

Nic dziwnego: UPC stawia na jakość. Potwierdzić mogą to choćby rezultaty pomiarów jakości świadczonych usług, dokonanych zgodnie z wytycznymi Urzędu Komunikacji Elektronicznej, które opublikowaliśmy jako pierwszy operator w Polsce.

Dzięki temu gracze komputerowi mogą cieszyć się stabilną i szybką przepustowością.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnychwszystkim Czytelnikomżyczyredakcja Newsroom.UPC.pl