Zalety internetu UPC. Zobacz film z Janem Morcinkiem, ekspertem UPC
Zalety internetu UPC. Zobacz film z Janem Morcinkiem, ekspertem UPC

Zalety internetu UPC. Zobacz film z Janem Morcinkiem, ekspertem UPC

Opublikowany

UPC przy współpracy z ESL.TV, największą internetową telewizją, poświęconą e-sportowi przygotowało wyjątkowy materiał, w którym Jan Morcinek, ekspert UPC opowiada o zaletach Internetu UPC oraz konfiguracji routera dla graczy. Wywiad z ekspertem UPC to kolejny etap wsparcia rodzimego e-sportu przez UPC Polska.

Jan Morcinek to ekspert UPC Polska w dziedzinie Internetu.  Prywatnie jest fanem gier komputerowych oraz nowych technologii. Na co dzień łączy swoją pasję i zainteresowania  pracując w dziale technicznym UPC Polska i pomaga klientom odpowiadając na różne zapytania, znajdując rozwiązania spełniające oczekiwania abonentów. Chcąc podzielić się doświadczeniem Jana, UPC Polska przygotowało specjalny materiał, w którym nasz ekspert  udzielił wywiadu dla Michała „Zedda” Bogacza z ESL.TV, komentującego na co dzień rozgrywki e-sport w turniejach ESL. Janek opowiadał  m.in. o zaletach internetu UPC dla graczy, konfiguracji routera, bezpieczeństwie, jakości sieci i nie tylko. Zobaczcie sami:
UPC Polska wspiera polski e-sport. Na przełomie listopada 2014 roku UPC Polska zostało patronem technologicznym dziewiątego sezonu ESL Pro Series , czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek na rodzimej scenie e-sportowej. Te rozgrywki od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród społeczności graczy, w których uczestniczą najlepsi w Polsce gracze League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive. Rozgrywki okazały się dużym sukcesem. W turnieju eliminacyjnym wzięło udział ponad 1200 osób, czyli 240 zespołów, z czego wyłoniono 40 finalistów (8 zespołów), którzy dzielnie walczyli w finałach rozgrywek ESL w Zabrzu. UPC postanowiło iść za ciosem i zdecydowało na organizację turnieju „powered by UPC Polska”, dzięki któremu każdy zawodnik, który amatorsko lub profesjonalnie gra w  Counter Strike:GO 1vs1 mógł wziąć udział w turnieju. Do pierwszej, pionierskiej edycji  zgłosiło się aż 1200 osób.

O sieci UPC

Ultraszybki Internet UPC to usługa wymarzona m.in. dla graczy. Umożliwia im rywalizację na najwyższym poziomie. Zawodnicy nie muszą się martwić o prędkość pobierania i wysyłania danych, które pozwalają zarówno uczestniczyć w turniejach komputerowych, jak i streamować rozgrywki.

Nic dziwnego: UPC stawia na jakość. Potwierdzić mogą to choćby rezultaty pomiarów jakości świadczonych usług, dokonanych zgodnie z wytycznymi Urzędu Komunikacji Elektronicznej, które opublikowaliśmy jako pierwszy operator w Polsce.

Dzięki temu gracze komputerowi mogą cieszyć się stabilną i szybką przepustowością.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.