HISTORY DLA ABONENTÓW TELEWIZJI CYFROWEJ UPC – W PAKIETACH MAX HD I SELECT HD
HISTORY DLA ABONENTÓW TELEWIZJI CYFROWEJ UPC – W PAKIETACH MAX HD I SELECT HD

HISTORY DLA ABONENTÓW TELEWIZJI CYFROWEJ UPC – W PAKIETACH MAX HD I SELECT HD

Opublikowany

UPC Polska, lider rynku innowacyjnych usług cyfrowych, wzbogaca Pakiet Select Telewizji Cyfrowej UPC i od 1 kwietnia udostępnia jego abonentom rozrywkowo-dokumentalny kanał HISTORY.

HISTORY to kanał, który dotychczas dostępny był dla klientów Telewizji Cyfrowej UPC w ofercie Pakietu Max. Teraz z kanału w jakości HD cieszyć się mogą również na stałe abonenci Pakietu Select. Otrzymują oni też dostęp do treści w ramach usługi HISTORY NA ŻĄDANIE, z której dotychczas korzystać mogli również wyłącznie klienci Pakietu Max. Ponadto, dzięki aplikacji Horizon Go, kanał dostępny jest dla abonentów, gdzie chcą i kiedy chcą, również na urządzeniach mobilnych.
HISTORY od 20 lat pobudza wyobraźnię i dostarcza inteligentnej rozrywki na wysokim poziomie, opowiadając o niezwykłych, charyzmatycznych bohaterach i ich inspirujących historiach. Filary programowe kanału opierają się na pełnych adrenaliny seriach motoryzacyjnych, realizowanych z epickim rozmachem produkcjach fabularnych, a także pouczających historiach ludzi i przedmiotów, które tworzą współczesny świat.
Abonenci UPC Polska już w kwietniu na HISTORY zobaczą m.in. następujące serie:
  • Strażnicy rekinów – to trzymająca w napięciu relacja z wyprawy sławnego oceanografa Chrisa Fischera, który próbuje zgłębić tajemnice żarłacza białego – najgroźniejszego stworzenia w oceanie. Fischer i jego elitarny zespół to jedyni ludzie na świecie, którzy znakują i w taki sposób badają rekiny. Czy poradzą sobie ze śmiertelnym zagrożeniem i uratują te ginące okazy? Premiera: środy od 1 kwietnia
  • Klątwa Wyspy Dębów – Wyspa Dębów to jedno z najbardziej zagadkowych miejsc na świecie, wokół którego krąży mnóstwo legend o ukrytych skarbach piratów i łupach wikingów. W przeszłości wyspą tą interesowali się m.in. John Wayne i Franklin D. Roosvelt. Czy braciom Lagina uda się rozwiązać tę zagadkę, odnaleźć skarb i jednocześnie uniknąć klątwy?
    Premiera: wtorki od 6 kwietnia

  • Piąty bieg – wysokooktanowa brytyjska seria motoryzacyjna odwiedza Polskę, bo poznać historię kryjącą się za najciekawszymi autami produkowanymi w naszym kraju. Legenda telewizyjna Tiff Needell bierze udział w Rajdzie Barbórki na oblodzonych ulicach Warszawy, testuje luksusowe auta na drogach w Puszczy Kampinoskiej i sprawdza, jak jeździło się zjawiskowymi krążownikami szos z lat 50. i 60., takimi jak Syrena czy Warszawa. Premiera: czwartki od 30 kwietnia
HISTORY znajdzie się na dekoderach Horizon – pozycja 313; Mediabox – 117 oraz Kaon – 32.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.