HISTORY DLA ABONENTÓW TELEWIZJI CYFROWEJ UPC – W PAKIETACH MAX HD I SELECT HD
HISTORY DLA ABONENTÓW TELEWIZJI CYFROWEJ UPC – W PAKIETACH MAX HD I SELECT HD

HISTORY DLA ABONENTÓW TELEWIZJI CYFROWEJ UPC – W PAKIETACH MAX HD I SELECT HD

Opublikowany

UPC Polska, lider rynku innowacyjnych usług cyfrowych, wzbogaca Pakiet Select Telewizji Cyfrowej UPC i od 1 kwietnia udostępnia jego abonentom rozrywkowo-dokumentalny kanał HISTORY.

HISTORY to kanał, który dotychczas dostępny był dla klientów Telewizji Cyfrowej UPC w ofercie Pakietu Max. Teraz z kanału w jakości HD cieszyć się mogą również na stałe abonenci Pakietu Select. Otrzymują oni też dostęp do treści w ramach usługi HISTORY NA ŻĄDANIE, z której dotychczas korzystać mogli również wyłącznie klienci Pakietu Max. Ponadto, dzięki aplikacji Horizon Go, kanał dostępny jest dla abonentów, gdzie chcą i kiedy chcą, również na urządzeniach mobilnych.
HISTORY od 20 lat pobudza wyobraźnię i dostarcza inteligentnej rozrywki na wysokim poziomie, opowiadając o niezwykłych, charyzmatycznych bohaterach i ich inspirujących historiach. Filary programowe kanału opierają się na pełnych adrenaliny seriach motoryzacyjnych, realizowanych z epickim rozmachem produkcjach fabularnych, a także pouczających historiach ludzi i przedmiotów, które tworzą współczesny świat.
Abonenci UPC Polska już w kwietniu na HISTORY zobaczą m.in. następujące serie:
  • Strażnicy rekinów – to trzymająca w napięciu relacja z wyprawy sławnego oceanografa Chrisa Fischera, który próbuje zgłębić tajemnice żarłacza białego – najgroźniejszego stworzenia w oceanie. Fischer i jego elitarny zespół to jedyni ludzie na świecie, którzy znakują i w taki sposób badają rekiny. Czy poradzą sobie ze śmiertelnym zagrożeniem i uratują te ginące okazy? Premiera: środy od 1 kwietnia
  • Klątwa Wyspy Dębów – Wyspa Dębów to jedno z najbardziej zagadkowych miejsc na świecie, wokół którego krąży mnóstwo legend o ukrytych skarbach piratów i łupach wikingów. W przeszłości wyspą tą interesowali się m.in. John Wayne i Franklin D. Roosvelt. Czy braciom Lagina uda się rozwiązać tę zagadkę, odnaleźć skarb i jednocześnie uniknąć klątwy?
    Premiera: wtorki od 6 kwietnia

  • Piąty bieg – wysokooktanowa brytyjska seria motoryzacyjna odwiedza Polskę, bo poznać historię kryjącą się za najciekawszymi autami produkowanymi w naszym kraju. Legenda telewizyjna Tiff Needell bierze udział w Rajdzie Barbórki na oblodzonych ulicach Warszawy, testuje luksusowe auta na drogach w Puszczy Kampinoskiej i sprawdza, jak jeździło się zjawiskowymi krążownikami szos z lat 50. i 60., takimi jak Syrena czy Warszawa. Premiera: czwartki od 30 kwietnia
HISTORY znajdzie się na dekoderach Horizon – pozycja 313; Mediabox – 117 oraz Kaon – 32.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z otwartym oknem pakietu FilmBox

UPC Polska przygotowało wielkanocną niespodziankę dla klientów pakietów Select oraz Max. Do 8 kwietnia abonenci Telewizji Cyfrowej UPC mogą korzystać z odkodowanego pakietu FilmBox, w skład którego wchodzą takie kanały jak FilmBox Extra, FilmBox Family, FilmBox HD, FilmBox Action oraz FilmBox Arthouse HD wraz z kolekcją FilmBox On Demand. Dodatkowo,  mogą oni obejrzeć programy z pakietu FilmBox na laptopie, tablecie i smartfonie, w domu i poza domem, w aplikacji mobilnej – Horizon GO!