Abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z otwartym oknem pakietu FilmBox
Abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z otwartym oknem pakietu FilmBox

Abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z otwartym oknem pakietu FilmBox

Opublikowany

UPC Polska przygotowało wielkanocną niespodziankę dla klientów pakietów Select oraz Max. Do 8 kwietnia abonenci Telewizji Cyfrowej UPC mogą korzystać z odkodowanego pakietu FilmBox, w skład którego wchodzą takie kanały jak FilmBox Extra, FilmBox Family, FilmBox HD, FilmBox Action oraz FilmBox Arthouse HD wraz z kolekcją FilmBox On Demand. Dodatkowo,  mogą oni obejrzeć programy z pakietu FilmBox na laptopie, tablecie i smartfonie, w domu i poza domem, w aplikacji mobilnej – Horizon GO!

Odkodowane kanały znajdą się na poniższych pozycjach:
 • FilmBox
  Horizon:244 , Mediabox:468:, Kaon:23
 • FilmBox HD
  Horizon:245 , Mediabox:469, Kaon:26
 • FilmBox Action
  Horizon:248 , Mediabox:472, Kaon:27
 • FilmBox Arthouse HD
  Horizon:249 , Mediabox:473, Kaon:28
 • FilmBox Extra
  Horizon:246 , Mediabox:470, Kaon:25
 • FilmBox Family
  Horizon: 247, Mediabox: 471, Kaon:24

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Dojrz@łość w sieci. Dobre praktyki – UPC w Pałacu Prezydenckim

Zapraszam do obejrzenia krótkiego wideo podsumowującego finał III edycji konkursu „Dojrz@łość w sieci. Dobre praktyki”, który odbył się 20 marca w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.