Abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z otwartym oknem pakietu FilmBox
Abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z otwartym oknem pakietu FilmBox

Abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z otwartym oknem pakietu FilmBox

Opublikowany

UPC Polska przygotowało wielkanocną niespodziankę dla klientów pakietów Select oraz Max. Do 8 kwietnia abonenci Telewizji Cyfrowej UPC mogą korzystać z odkodowanego pakietu FilmBox, w skład którego wchodzą takie kanały jak FilmBox Extra, FilmBox Family, FilmBox HD, FilmBox Action oraz FilmBox Arthouse HD wraz z kolekcją FilmBox On Demand. Dodatkowo,  mogą oni obejrzeć programy z pakietu FilmBox na laptopie, tablecie i smartfonie, w domu i poza domem, w aplikacji mobilnej – Horizon GO!

Odkodowane kanały znajdą się na poniższych pozycjach:
 • FilmBox
  Horizon:244 , Mediabox:468:, Kaon:23
 • FilmBox HD
  Horizon:245 , Mediabox:469, Kaon:26
 • FilmBox Action
  Horizon:248 , Mediabox:472, Kaon:27
 • FilmBox Arthouse HD
  Horizon:249 , Mediabox:473, Kaon:28
 • FilmBox Extra
  Horizon:246 , Mediabox:470, Kaon:25
 • FilmBox Family
  Horizon: 247, Mediabox: 471, Kaon:24

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.