UPC Polska partnerem konkursu SUNDANCE CHANNEL
UPC Polska partnerem konkursu SUNDANCE CHANNEL

UPC Polska partnerem konkursu SUNDANCE CHANNEL

Opublikowany

Sundance Channel, kanał telewizyjny dostępny w ofercie UPC, ogłosił konkurs skierowany do twórców filmów krótkometrażowych. Jest to pierwszy tego typu konkurs w Polsce. Film, który zdobędzie Nagrodę Główną Jury, zostanie wyemitowany na Sundance Channel pod koniec tego roku i pokazany na specjalnym wydarzeniu w Londynie, które zostanie zorganizowane przez Instytut Sundance w czerwcu.

Filmy do udziału w konkursie można zgłaszać od 30 marca do 20 kwietnia www.sundancechannel.pl/scshorts. Każdy film musi zostać zgłoszony przez producenta lub reżysera filmu zameldowanego na stałe w Polsce. Filmy nie powinny być dłuższe niż 10 minut i muszą zostać dostarczone w wersji z angielskimi napisami, jeśli angielski nie jest oryginalnym językiem filmu. Zgłoszenia muszą spełniać oficjalne warunki i techniczne wymogi Sundance Channel, z którymi można się zapoznać na stronie kanału. Na stronie Sundance Channel można również obejrzeć wideo zawierające wskazówki i szczegóły techniczne dotyczące konkursu. Kolejne informacje na temat konkursu będą publikowane na Twitterze z hashtagiem #SCShorts.
Sundance-Channel-Shorts-logo.jpg
W pierwszym Konkursie filmów krótkometrażowych Sundance Channel zostaną przyznane dwie nagrody. Nagroda Główna Jury zostanie przyznana w oparciu o takie kryteria jak kreatywność, wartość rozrywkowa, oryginalny sposób opowiadania czy produkcja. W jury zasiądą takie osoby jak Harold Gronenthal z Sundance Channel, Mike Plante z Instytutu Sundance, Jason Sondhi z Vimeo oraz krytyk filmowy, Artur Zaborski. Zdobywca Nagrody Głównej otrzyma bilety dla dwóch osób na wydarzenie specjalne, które zostanie zorganizowane w czerwcu przez Instytut Sundance w Londynie, gdzie zostanie pokazany jego film. Zwycięski film zostanie również wyemitowany na Sundance Channel pod koniec tego roku. Ponadto fani kina niezależnego będą mogli głosować na swój ulubiony film za pośrednictwem Internetu. Filmowi, na który widzowie oddadzą najwięcej głosów, zostanie przyznana Nagroda Publiczności Vimeo. Laureat nagrody publiczności otrzyma nowoczesną kamerę cyfrową i 12-miesięczne członkostwo w programie Vimeo Pro. Na filmy będzie można głosować od 27 kwietnia do 8 maja br. na stronie www.sundancechannel.pl/scshorts. Zdobywcę Nagrody Głównej Jury Sundance Channel i zdobywcę Nagrody Publiczności Vimeo poznamy w maju.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC Polska stawia na jakość i publikuje wyniki pomiaru parametrów usług według wytycznych Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Warszawa, 31 marca 2015 r.: UPC Polska, lider innowacyjnych usług cyfrowych, jako pierwszy operator w Polsce, publikuje pełne rezultaty pomiarów jakości świadczonych usług, dokonanych zgodnie z wytycznymi Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Wynika z nich, że w II połowie 2014 roku usługa internetu, oferowana klientom UPC, spełniała parametry najwyższej jakości.