Mission: Impossible – przed premierą piątej części zajrzyjcie do UPC NA ŻĄDANIE
Mission: Impossible – przed premierą piątej części zajrzyjcie do UPC NA ŻĄDANIE

Mission: Impossible – przed premierą piątej części zajrzyjcie do UPC NA ŻĄDANIE

Opublikowany

W przeciwieństwie do wszystkiego, co robi Ethan Hunt, ta misja leży w zasięgu możliwości: wystarczy wejść na UPC NA ŻĄDANIE, by przed premierą „Mission: Impossible. Rogue Nation” obejrzeć poprzednie przygody Hunta.

Premiera filmu jest zaplanowana na 31 lipca. Początkowo miał to być grudzień tego roku, ale po zapowiedziach J.J. Abramsa (zresztą producenta najnowszej „Mission: Impossible” i reżysera trzeciej części), że w grudniu pokaże w kinach „Gwiezdne Wojny. Przebudzenie Mocy”, datę premiery trzeba było przyspieszyć.
Ku radości wszystkich, którzy uwielbiają tę serię z Tomem Crusem. „Mission: Impossible. Rogue Nation” to swoista kontynuacja czwartej części, bo u boku Hunta pojawi się ta sama ekipa: znów na ekranie zobaczymy więc Jeremy’ego Rennera czy Simona Pegga, ale także Aleka Baldwina. Fabułę poznamy wkrótce, wiadomo już jednak, że tym razem Hunt i jego zespół zmierzą się z Syndykatem – potężną organizacją płatnych zabójców, których celem staje się IMF – Impossible Mission Force, czyli organizacja, dla której pracuje Ethan Hunt. Trailer filmu, który pokazano wczoraj nie pozostawia wątpliwości, że i tym razem misja zapierać będzie dech w piersiach.
Nie mogę się doczekać, a że dobrej akcji nigdy dość, warto w ramach przypomnienia zajrzeć do UPC NA ŻADANIE i obejrzeć inne przygody Hunta – a zatem walkę z organizacją bioterorystów, którzy weszli w posiadanie śmiercionośnego wirusa – chimery, szalone i pełne niebezpieczeństw poszukiwanie „Króliczej Łapki” czy pościg za nieuchwytną zabójczynią Sabine Moreau, wymagający m.in. wspinaczki po Burdż Chalifa w Dubaju.
Przy okazji – w rolę Moreau wciliła się mało wtedy znana Léa Seydoux, która zachwyciła widownię i krytyków późniejszą rolą w rewelacyjnym „Życiu Adeli” Abdellatifa Kechiche’a, a wkrótce zobaczymy ją w kolejnej odsłonie przygód Jamesa Bonda „Spectre”. A jeśli o wybitnych aktorach mowa – w trzeciej części „M:I” zagrał niezapomniany Philip Seymour Hoffman i także dla tej roli warto przypomnieć sobie film.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

#ThinkBig: Andrzej Pągowski, artysta grafik, autor kreacji artystycznej Think Big

- Polacy są bardzo kreatywnym narodem, ale musimy doceniać liczne talenty, nie tylko wtedy, gdy osiągną już sukces za granicą – mówi Andrzej Pągowski, artysta grafik, autor kreacji artystycznej Think Big, juror II edycji THINK BIG.