Mission: Impossible – przed premierą piątej części zajrzyjcie do UPC NA ŻĄDANIE
Mission: Impossible – przed premierą piątej części zajrzyjcie do UPC NA ŻĄDANIE

Mission: Impossible – przed premierą piątej części zajrzyjcie do UPC NA ŻĄDANIE

Opublikowany

W przeciwieństwie do wszystkiego, co robi Ethan Hunt, ta misja leży w zasięgu możliwości: wystarczy wejść na UPC NA ŻĄDANIE, by przed premierą „Mission: Impossible. Rogue Nation” obejrzeć poprzednie przygody Hunta.

Premiera filmu jest zaplanowana na 31 lipca. Początkowo miał to być grudzień tego roku, ale po zapowiedziach J.J. Abramsa (zresztą producenta najnowszej „Mission: Impossible” i reżysera trzeciej części), że w grudniu pokaże w kinach „Gwiezdne Wojny. Przebudzenie Mocy”, datę premiery trzeba było przyspieszyć.
Ku radości wszystkich, którzy uwielbiają tę serię z Tomem Crusem. „Mission: Impossible. Rogue Nation” to swoista kontynuacja czwartej części, bo u boku Hunta pojawi się ta sama ekipa: znów na ekranie zobaczymy więc Jeremy’ego Rennera czy Simona Pegga, ale także Aleka Baldwina. Fabułę poznamy wkrótce, wiadomo już jednak, że tym razem Hunt i jego zespół zmierzą się z Syndykatem – potężną organizacją płatnych zabójców, których celem staje się IMF – Impossible Mission Force, czyli organizacja, dla której pracuje Ethan Hunt. Trailer filmu, który pokazano wczoraj nie pozostawia wątpliwości, że i tym razem misja zapierać będzie dech w piersiach.
Nie mogę się doczekać, a że dobrej akcji nigdy dość, warto w ramach przypomnienia zajrzeć do UPC NA ŻADANIE i obejrzeć inne przygody Hunta – a zatem walkę z organizacją bioterorystów, którzy weszli w posiadanie śmiercionośnego wirusa – chimery, szalone i pełne niebezpieczeństw poszukiwanie „Króliczej Łapki” czy pościg za nieuchwytną zabójczynią Sabine Moreau, wymagający m.in. wspinaczki po Burdż Chalifa w Dubaju.
Przy okazji – w rolę Moreau wciliła się mało wtedy znana Léa Seydoux, która zachwyciła widownię i krytyków późniejszą rolą w rewelacyjnym „Życiu Adeli” Abdellatifa Kechiche’a, a wkrótce zobaczymy ją w kolejnej odsłonie przygód Jamesa Bonda „Spectre”. A jeśli o wybitnych aktorach mowa – w trzeciej części „M:I” zagrał niezapomniany Philip Seymour Hoffman i także dla tej roli warto przypomnieć sobie film.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.