#THINKBIG: Roman Młodkowski, manager, dziennikarz [wideo]

#THINKBIG: Roman Młodkowski, manager, dziennikarz [wideo]

Opublikowany

Polskie firmy mają trudniejszy start i muszą sobie od początku lepiej radzić. Ale dzięki temu nasz biznes ma szanse być bardziej efektywny – mówi Roman Młodkowski, niezależny konsultant, manager, dziennikarz ekonomiczny, juror II edycji Think Big.

Luna EMG, czyli twórcy robotów rehabilitacyjnych, zdobyli pierwszą nagrodę w II edycji konkursu dla małych firm z globalnymi ambicjami THINK BIG, organizowanym przez UPC Biznes . W konkursie udział mogli wziąć przedsiębiorcy, którym bliskie jest wykorzystanie w codziennej pracy nowych technologii i niebanalnych, innowacyjnych rozwiązań biznesowych z potencjałem globalnej ekspansji.  Na dwóch równorzędnych drugich miejscach znaleźli się: Leia Display System – twórcy ekranu, umożliwiającego wyświetlanie obrazu w powietrzu oraz Lo Fi Robot – system do konstruowania robotów i nauki robotyki. Wielki finał, czyli „2015 THINK BIG Final & Inspiration Day by UPC Biznes” odbył się 3 lutego 2015 w Warszawie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

#nartykarabinydziewczyny, czyli Mistrzostwa Świata w Biathlonie na kanale Eurosport

Już dziś polska kobieca sztafeta  powalczy o medal mistrzostw świata w biathlonie. Zawody odbędą się w fińskim Kontiolahti. Zapraszamy do wspólnego kibicowania o godz. 17 w Eurosporcie, a dla fanów naszych zawodniczek przygotowaliśmy wyjątkową zabawę!