#nartykarabinydziewczyny, czyli Mistrzostwa Świata w Biathlonie na kanale Eurosport
#nartykarabinydziewczyny, czyli Mistrzostwa Świata w Biathlonie na kanale Eurosport

#nartykarabinydziewczyny, czyli Mistrzostwa Świata w Biathlonie na kanale Eurosport

Opublikowany

Już dziś polska kobieca sztafeta  powalczy o medal mistrzostw świata w biathlonie. Zawody odbędą się w fińskim Kontiolahti. Zapraszamy do wspólnego kibicowania o godz. 17 w Eurosporcie, a dla fanów naszych zawodniczek przygotowaliśmy wyjątkową zabawę!

W ostatnim czasie Weronika Nowakowska-Ziemniak okazała się być dosłownie kobietą na medal i zdobyła aż dwa medale. W czołowej dziesiątce meldowały się także nasze pozostałe zawodniczki, Krysia Guzik, Magda Gwizdoń i Monika Hojnisz. Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie: Wrzuć zdjęcie z hashtagami #nartykarabinydziewczyny #UPC #Eurosport, a my wraz z Eurosportem nagrodzimy 5 najciekawszych prac z biathlonem w tle. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 marca, a dziś trzymamy kciuki za nasze zawodniczki!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

#THINKBIG: Olga Kozierowska, inicjatorka promocji przedsiębiorczości kobiet

Na pytanie ‘Co oznacza THINK BIG?’ odpowiada Olga Kozierowska – inicjatorka promocji przedsiębiorczości kobiet, twórczyni projektu Sukces Pisany Szminką, juror II edycji konkursu dla małych firm o globalnych ambicjach – THINK BIG.