Pakiet „Nowe Horyzonty” w UPC NA ŻĄDANIE
Pakiet „Nowe Horyzonty” w UPC NA ŻĄDANIE

Pakiet „Nowe Horyzonty” w UPC NA ŻĄDANIE

Opublikowany

Specjalnie dla fanów dobrego kina przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet filmowy „Nowe Horyzonty”, w którym znajdą się najlepsze pozycje z międzynarodowego festiwalu filmowego „Nowe Horyzonty”, odbywającego się co roku we Wrocławiu. Klienci Telewizji Cyfrowej UPC  będą mogli wypożyczyć pakiet w ofercie UPC NA ŻĄDANIE – kiedy chcą, za naciśnięciem przycisku na pilocie.

UPC NA ŻĄDANIE to bogata biblioteka treści na żądanie, w tym filmów i seriali dostępna na co dzień w Telewizji Cyfrowej UPC. Oferuje ponad 5000 programów, z czego ponad połowa jest bezpłatna. Teraz UPC NA ŻĄDANIE zostaje wzbogacone o pakiet „Nowe Horyzonty”, w którym znajdzie się 20 tytułów dostępnych przez 30 dni za jedyne 25 zł. W skład pakietu wejdzie m.in. :„Za wzgórzami” „Pewnego Razu w Anatolii” i „Holy Motors”.
„Za wzgórzami” opowiada historię dwóch młodych dziewczyn: Aliny (Cristina Flutur) i Voichity (Cosmina Stratan), które wychowywały się razem w rumuńskim sierocińcu. Po kilku latach ponownie się spotykają.  Voichita postanawia zostać zakonnicą w niewielkim prawosławnym klasztorze, by osiągnąć upragniony spokój. Alina chce wyrwać ją ze skostniałego wiejskiego środowiska i zabrać ze sobą do Niemiec, gdzie pracuje jako kelnerka na promie. Czy ten plan się powiedzie?
Kolejną pozycją jest  „Pewnego Razu w Anatolii”. To najpiękniejszy film w konkursie festiwalu w Cannes 2011. Film przedstawia zapis poszukiwania zwłok zamordowanego mężczyzny, którego oprawcą był pijany człowiek, niepamiętający, gdzie zakopał ciało. Grupka mężczyzn wyrusza na bezdroża tureckiej Anatolii w poszukiwaniu ciała zamordowanego mężczyzny. Jak potoczy się historia? Czy mężczyźni rozwiążą zagadkę?
W ofercie znajdzie się również tytuł „Holy Motors” z Denisem Lavantem, Evą Mendes oraz słynną wokalistką Kylie Minogue w rolach głównych. To opowieść o milionerze, mającym dość ekscentryczne podejście do życia. Główny bohater, Oskar, na co dzień pracuje dla tajemniczej agencji. Od świtu do zmierzchu wciela się w nie swoje role, poświęcając własną tożsamość: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Jak potoczy się życie Oskara?

Czym jest UPC NA ŻĄDANIE?

  • To ponad 5000 tysięcy programów, w tym ponad połowa bezpłatnych pozycji
  • To ponad 1000 filmów, setki produkcji dokumentalnych oraz odcinków seriali w najwyższej jakości HD
  • 80 darmowych koncertów muzycznych w jakości HD
  • 20 kanałów na żądanie
  • Filmowe hity tuż po kinowej premierze za połowę ceny biletu kinowego
  • Oglądanie po naciśnięciu na pilocie – bez czekania i wysyłania SMS-ów

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

#THINKBIG: Ramiro Lafarga, prezes UPC Polska – zobacz video

THINK BIG promuje ducha przedsiębiorczości, jednocześnie dając narzędzia do właściwego działania w… innowacyjnym środowisku – mówi Ramiro Lafarga, prezes UPC Polska.