Pakiet „Nowe Horyzonty” w UPC NA ŻĄDANIE
Pakiet „Nowe Horyzonty” w UPC NA ŻĄDANIE

Pakiet „Nowe Horyzonty” w UPC NA ŻĄDANIE

Opublikowany

Specjalnie dla fanów dobrego kina przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet filmowy „Nowe Horyzonty”, w którym znajdą się najlepsze pozycje z międzynarodowego festiwalu filmowego „Nowe Horyzonty”, odbywającego się co roku we Wrocławiu. Klienci Telewizji Cyfrowej UPC  będą mogli wypożyczyć pakiet w ofercie UPC NA ŻĄDANIE – kiedy chcą, za naciśnięciem przycisku na pilocie.

UPC NA ŻĄDANIE to bogata biblioteka treści na żądanie, w tym filmów i seriali dostępna na co dzień w Telewizji Cyfrowej UPC. Oferuje ponad 5000 programów, z czego ponad połowa jest bezpłatna. Teraz UPC NA ŻĄDANIE zostaje wzbogacone o pakiet „Nowe Horyzonty”, w którym znajdzie się 20 tytułów dostępnych przez 30 dni za jedyne 25 zł. W skład pakietu wejdzie m.in. :„Za wzgórzami” „Pewnego Razu w Anatolii” i „Holy Motors”.
„Za wzgórzami” opowiada historię dwóch młodych dziewczyn: Aliny (Cristina Flutur) i Voichity (Cosmina Stratan), które wychowywały się razem w rumuńskim sierocińcu. Po kilku latach ponownie się spotykają.  Voichita postanawia zostać zakonnicą w niewielkim prawosławnym klasztorze, by osiągnąć upragniony spokój. Alina chce wyrwać ją ze skostniałego wiejskiego środowiska i zabrać ze sobą do Niemiec, gdzie pracuje jako kelnerka na promie. Czy ten plan się powiedzie?
Kolejną pozycją jest  „Pewnego Razu w Anatolii”. To najpiękniejszy film w konkursie festiwalu w Cannes 2011. Film przedstawia zapis poszukiwania zwłok zamordowanego mężczyzny, którego oprawcą był pijany człowiek, niepamiętający, gdzie zakopał ciało. Grupka mężczyzn wyrusza na bezdroża tureckiej Anatolii w poszukiwaniu ciała zamordowanego mężczyzny. Jak potoczy się historia? Czy mężczyźni rozwiążą zagadkę?
W ofercie znajdzie się również tytuł „Holy Motors” z Denisem Lavantem, Evą Mendes oraz słynną wokalistką Kylie Minogue w rolach głównych. To opowieść o milionerze, mającym dość ekscentryczne podejście do życia. Główny bohater, Oskar, na co dzień pracuje dla tajemniczej agencji. Od świtu do zmierzchu wciela się w nie swoje role, poświęcając własną tożsamość: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Jak potoczy się życie Oskara?

Czym jest UPC NA ŻĄDANIE?

  • To ponad 5000 tysięcy programów, w tym ponad połowa bezpłatnych pozycji
  • To ponad 1000 filmów, setki produkcji dokumentalnych oraz odcinków seriali w najwyższej jakości HD
  • 80 darmowych koncertów muzycznych w jakości HD
  • 20 kanałów na żądanie
  • Filmowe hity tuż po kinowej premierze za połowę ceny biletu kinowego
  • Oglądanie po naciśnięciu na pilocie – bez czekania i wysyłania SMS-ów

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.