Pakiet „Nowe Horyzonty” w UPC NA ŻĄDANIE
Pakiet „Nowe Horyzonty” w UPC NA ŻĄDANIE

Pakiet „Nowe Horyzonty” w UPC NA ŻĄDANIE

Opublikowany

Specjalnie dla fanów dobrego kina przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet filmowy „Nowe Horyzonty”, w którym znajdą się najlepsze pozycje z międzynarodowego festiwalu filmowego „Nowe Horyzonty”, odbywającego się co roku we Wrocławiu. Klienci Telewizji Cyfrowej UPC  będą mogli wypożyczyć pakiet w ofercie UPC NA ŻĄDANIE – kiedy chcą, za naciśnięciem przycisku na pilocie.

UPC NA ŻĄDANIE to bogata biblioteka treści na żądanie, w tym filmów i seriali dostępna na co dzień w Telewizji Cyfrowej UPC. Oferuje ponad 5000 programów, z czego ponad połowa jest bezpłatna. Teraz UPC NA ŻĄDANIE zostaje wzbogacone o pakiet „Nowe Horyzonty”, w którym znajdzie się 20 tytułów dostępnych przez 30 dni za jedyne 25 zł. W skład pakietu wejdzie m.in. :„Za wzgórzami” „Pewnego Razu w Anatolii” i „Holy Motors”.
„Za wzgórzami” opowiada historię dwóch młodych dziewczyn: Aliny (Cristina Flutur) i Voichity (Cosmina Stratan), które wychowywały się razem w rumuńskim sierocińcu. Po kilku latach ponownie się spotykają.  Voichita postanawia zostać zakonnicą w niewielkim prawosławnym klasztorze, by osiągnąć upragniony spokój. Alina chce wyrwać ją ze skostniałego wiejskiego środowiska i zabrać ze sobą do Niemiec, gdzie pracuje jako kelnerka na promie. Czy ten plan się powiedzie?
Kolejną pozycją jest  „Pewnego Razu w Anatolii”. To najpiękniejszy film w konkursie festiwalu w Cannes 2011. Film przedstawia zapis poszukiwania zwłok zamordowanego mężczyzny, którego oprawcą był pijany człowiek, niepamiętający, gdzie zakopał ciało. Grupka mężczyzn wyrusza na bezdroża tureckiej Anatolii w poszukiwaniu ciała zamordowanego mężczyzny. Jak potoczy się historia? Czy mężczyźni rozwiążą zagadkę?
W ofercie znajdzie się również tytuł „Holy Motors” z Denisem Lavantem, Evą Mendes oraz słynną wokalistką Kylie Minogue w rolach głównych. To opowieść o milionerze, mającym dość ekscentryczne podejście do życia. Główny bohater, Oskar, na co dzień pracuje dla tajemniczej agencji. Od świtu do zmierzchu wciela się w nie swoje role, poświęcając własną tożsamość: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Jak potoczy się życie Oskara?

Czym jest UPC NA ŻĄDANIE?

  • To ponad 5000 tysięcy programów, w tym ponad połowa bezpłatnych pozycji
  • To ponad 1000 filmów, setki produkcji dokumentalnych oraz odcinków seriali w najwyższej jakości HD
  • 80 darmowych koncertów muzycznych w jakości HD
  • 20 kanałów na żądanie
  • Filmowe hity tuż po kinowej premierze za połowę ceny biletu kinowego
  • Oglądanie po naciśnięciu na pilocie – bez czekania i wysyłania SMS-ów

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.