„Czarna lista” i „Castle” marcowymi nowościami w MyPrime Filmy i Seriale
„Czarna lista” i „Castle” marcowymi nowościami w MyPrime Filmy i Seriale

„Czarna lista” i „Castle” marcowymi nowościami w MyPrime Filmy i Seriale

Opublikowany

Do bogatej oferty MyPrime Filmy i Seriale dołączają kolejne hitowe pozycje – „Czarna lista” i „Castle”. To seriale z gatunku dramat i kryminał, które za swoją fabułę zebrały wiele prestiżowych nagród filmowych.

Teraz klienci UPC będą mogli obejrzeć te pozycje, kiedy chcą, w wybranym przez siebie momencie. MyPrime Filmy i Seriale to usługa na żądanie, dostępna w ofercie UPC od grudnia zeszłego roku. To ponad 1000 filmów i seriali z najwyższej półki, bez żadnych limitów, które można oglądać również na laptopie, tablecie i smartfonie w domu i poza domem.
Oferta jest aktualizowana co miesiąc. W zeszłym miesiącu biblioteka została wzbogacona o takie kultowe hity jak „Breaking Bad” czy „Gotowe na wszystko”. W tym miesiącu dołączają kolejne seriale – „Czarna lista” i „Castle”.

Czarna lista…

„Czarna lista”, z doskonałą rolą Jamesa Spadera, to serial o byłym agencie rządowym, który jest jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie. Pewnego dnia dobrowolnie oddaje się organom ścigania i obiecuje pomóc w schwytaniu dawnych wspólników. Ma jeden warunek: chce współpracować z wybraną przez siebie agentką FBI, która stawia swoje pierwsze kroki w zawodzie.

…Castle

Drugą nowością jest serial „Castle”, w którym popularny autor powieści kryminalnych jest przesłuchiwany w sprawie morderstw, opisanych w jego powieściach. Zainteresowany sprawą pisarz decyduje się pomóc policji w rozwikłaniu zagadki. W ten sposób zostaje stałym współpracownikiem policjantk Kate Beckett, w którą wciela się Stana Katic, czyli jedna z „dziewczyn Bonda” w filmie „Quantum of Solace”.

…i wiele innych

Ponadto, w ramach usługi MyPrime Filmy i Seriale abonenci mają dostęp m.in. do takich produkcji jak „House of Cards”, „Hannibal”, „Przekraczając granice” czy „Zagubieni”. Dzięki współpracy z SPI International klienci Telewizji Cyfrowej UPC mogą w każdej chwili obejrzeć na platformie także najlepsze produkcje filmowe ostatnich lat. Wśród nich znajdą się między innymi: „Sin City”, „Nieustraszeni Bracia Grimm”, „Między słowami”, „Zakochany bez pamięci”, „Magic Mike”, „Adrenalina” czy „Iluzjonista”, a także wielokrotnie nagradzane tytuły przeznaczone dla amatorów ambitnego kina, na przykład „Autor Widmo” czy „Człowiek, który gapił się na kozy”. Pakiet MyPrime Filmy i Seriale to także rozrywka dla najmłodszych – znajdą tu około 450 bajek i filmów dla dzieci. W ramach nowej usługi udostępnione zostaną filmy takie  jak „Asterix i Wikingowie” czy „Żółwik Sammy: w 50 lat dookoła świata”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.