„Czarna lista” i „Castle” marcowymi nowościami w MyPrime Filmy i Seriale
„Czarna lista” i „Castle” marcowymi nowościami w MyPrime Filmy i Seriale

„Czarna lista” i „Castle” marcowymi nowościami w MyPrime Filmy i Seriale

Opublikowany

Do bogatej oferty MyPrime Filmy i Seriale dołączają kolejne hitowe pozycje – „Czarna lista” i „Castle”. To seriale z gatunku dramat i kryminał, które za swoją fabułę zebrały wiele prestiżowych nagród filmowych.

Teraz klienci UPC będą mogli obejrzeć te pozycje, kiedy chcą, w wybranym przez siebie momencie. MyPrime Filmy i Seriale to usługa na żądanie, dostępna w ofercie UPC od grudnia zeszłego roku. To ponad 1000 filmów i seriali z najwyższej półki, bez żadnych limitów, które można oglądać również na laptopie, tablecie i smartfonie w domu i poza domem.
Oferta jest aktualizowana co miesiąc. W zeszłym miesiącu biblioteka została wzbogacona o takie kultowe hity jak „Breaking Bad” czy „Gotowe na wszystko”. W tym miesiącu dołączają kolejne seriale – „Czarna lista” i „Castle”.

Czarna lista…

„Czarna lista”, z doskonałą rolą Jamesa Spadera, to serial o byłym agencie rządowym, który jest jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie. Pewnego dnia dobrowolnie oddaje się organom ścigania i obiecuje pomóc w schwytaniu dawnych wspólników. Ma jeden warunek: chce współpracować z wybraną przez siebie agentką FBI, która stawia swoje pierwsze kroki w zawodzie.

…Castle

Drugą nowością jest serial „Castle”, w którym popularny autor powieści kryminalnych jest przesłuchiwany w sprawie morderstw, opisanych w jego powieściach. Zainteresowany sprawą pisarz decyduje się pomóc policji w rozwikłaniu zagadki. W ten sposób zostaje stałym współpracownikiem policjantk Kate Beckett, w którą wciela się Stana Katic, czyli jedna z „dziewczyn Bonda” w filmie „Quantum of Solace”.

…i wiele innych

Ponadto, w ramach usługi MyPrime Filmy i Seriale abonenci mają dostęp m.in. do takich produkcji jak „House of Cards”, „Hannibal”, „Przekraczając granice” czy „Zagubieni”. Dzięki współpracy z SPI International klienci Telewizji Cyfrowej UPC mogą w każdej chwili obejrzeć na platformie także najlepsze produkcje filmowe ostatnich lat. Wśród nich znajdą się między innymi: „Sin City”, „Nieustraszeni Bracia Grimm”, „Między słowami”, „Zakochany bez pamięci”, „Magic Mike”, „Adrenalina” czy „Iluzjonista”, a także wielokrotnie nagradzane tytuły przeznaczone dla amatorów ambitnego kina, na przykład „Autor Widmo” czy „Człowiek, który gapił się na kozy”. Pakiet MyPrime Filmy i Seriale to także rozrywka dla najmłodszych – znajdą tu około 450 bajek i filmów dla dzieci. W ramach nowej usługi udostępnione zostaną filmy takie  jak „Asterix i Wikingowie” czy „Żółwik Sammy: w 50 lat dookoła świata”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Jakub Kłoczewiak dołączył do UPC Polska i Liberty Global

1 marca do zespołu UPC Polska i Liberty Global dołączył Jakub Kłoczewiak, który odpowiadać będzie za obszar obsługi klientów w Polsce oraz – jako VP Customer Care and Customer Experience – odpowiedzialny będzie za przygotowanie i wdrożenie strategii dla tego obszaru w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.