Kolejne salony i punkty sprzedaży UPC: w Katowicach, Krakowie, Czeladzi, Bydgoszczy i Szczecinie
Kolejne salony i punkty sprzedaży UPC: w Katowicach, Krakowie, Czeladzi, Bydgoszczy i Szczecinie

Kolejne salony i punkty sprzedaży UPC: w Katowicach, Krakowie, Czeladzi, Bydgoszczy i Szczecinie

Opublikowany

Jest ich 44 – punkty i salony sprzedaży UPC Polska rosną jak grzyby po deszczu. Wszystko po to, by być jeszcze bliżej klientów.

UPC uruchomiła w tym roku już 3 nowe salony – w Katowicach, przy ul. Młyńskiej 23, naprzeciwko Dworca PKP oraz Galerii Katowice, w Centrum Handlowym M1 w Czeladzi oraz  przeniosła salon w Szczecinie do nowej lokalizacji w centrum miasta przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 (Brama Portowa I). Ale to nie wszystko: rozpoczęły działalność  także cztery nowe wyspy: w warszawskich CH Promenada i CH Wola Park oraz krakowskim CH Zakopianka i bydgoskim Focus Mall. To przykład stałego zwiększenia dotychczasowej sieci sprzedaży i uzupełnienia jej o salony znajdujące się jeszcze bliżej klienta, dostępne w galeriach handlowych i otwarte także w weekendy.
Posłuchajcie, co o nowej sieci sprzedaży mówi Tomasz Dakowski, dyrektor sprzedaży UPC Polska:
Salony i punkty sprzedaży to doskonałe rozwiązanie dla osób, które osobiście mogą zaczerpnąć informacji od ekspertów i wypytać konsultanta o szczegóły  wybranej oferty, podpisać umowę i kupić usługi UPC.
Salon w Szczecinie, przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 (Brama Portowa I)

Salon w Szczecinie, przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 (Brama Portowa I)

Punk sprzedaży w krakowskim CH Zakopianka

Punk sprzedaży w krakowskim CH Zakopianka

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Z dekodera do ulubionych treści na YouTube

Klienci kablówek chcą mieć na dekoderach aplikacje łączące w prosty sposób z internetem, przede wszystkim z treściami wideo – pisze portal Gigaom.com.