Dziś mecz wiosny Legia – Ajax
Dziś mecz wiosny Legia – Ajax

Dziś mecz wiosny Legia – Ajax

Opublikowany

Już dziś o godz. 19 w ramach 1/16 Pucharu UEFA Legia Warszawa podejmie u siebie holenderski Ajax. Poprzedni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 1:0 dla zespołu z Amsterdamu. Strzelcem jedynej bramki był Reprezentant Polski – Arkadiusz Milik. Czy Legii uda się odrobić straty?

Legia Warszawa ostatni raz w Europejskich Pucharach przegrała u siebie 28 listopada 2013 r., czyli blisko półtora roku temu. W związku z nałożoną karą przez UEFA na warszawski klub, poprzedni mecz z Trabzonsporem piłkarze musieli rozegrać przy pustych trybunach. To jednak nie przeszkodziło im w odniesieniu zwycięstwa. Niestety ta kara obowiązuje jeszcze podczas dzisiejszego meczu. Czy po sprzedaniu Miroslava Radovica klub będzie w stanie przejść do kolejnej rundy? Tego wszystkiego dowiecie się już  dzisiaj, oglądając rewanżowy mecz na Canal+ Sport  HD  o godz. 19.
Będziemy kibicować w kapciach i tweetować przed telewizorem!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.