Dziś mecz wiosny Legia – Ajax
Dziś mecz wiosny Legia – Ajax

Dziś mecz wiosny Legia – Ajax

Opublikowany

Już dziś o godz. 19 w ramach 1/16 Pucharu UEFA Legia Warszawa podejmie u siebie holenderski Ajax. Poprzedni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 1:0 dla zespołu z Amsterdamu. Strzelcem jedynej bramki był Reprezentant Polski – Arkadiusz Milik. Czy Legii uda się odrobić straty?

Legia Warszawa ostatni raz w Europejskich Pucharach przegrała u siebie 28 listopada 2013 r., czyli blisko półtora roku temu. W związku z nałożoną karą przez UEFA na warszawski klub, poprzedni mecz z Trabzonsporem piłkarze musieli rozegrać przy pustych trybunach. To jednak nie przeszkodziło im w odniesieniu zwycięstwa. Niestety ta kara obowiązuje jeszcze podczas dzisiejszego meczu. Czy po sprzedaniu Miroslava Radovica klub będzie w stanie przejść do kolejnej rundy? Tego wszystkiego dowiecie się już  dzisiaj, oglądając rewanżowy mecz na Canal+ Sport  HD  o godz. 19.
Będziemy kibicować w kapciach i tweetować przed telewizorem!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC Biznes wprowadza biznesowe sieci Wi-Fi

UPC Biznes realizuje strategię rozwoju usług dla firm