Ruszyły zapisy do turnieju „CS:GO powered by UPC”.
Ruszyły zapisy do turnieju „CS:GO powered by UPC”.

Ruszyły zapisy do turnieju „CS:GO powered by UPC”.

Opublikowany

Od dziś wszyscy fani gry Counter-Strike mogą zapisać się na turniej „CS:GO powered by UPC”, czyli pierwszy turniej gamingowy organizowany przez UPC Polska przy współpracy z ligą ESL Polska.

Counter Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier ostatnich lat z gatunku first- person shooter. W turnieju „CS:GO powered by UPC” zawodnicy zmierzą się w formule 1on1. Zawody rozgrywane będą na mapach typu aim i składać się będą z czterech gier eliminacyjnych. Do finału serii awansuje po dwóch najlepszych zawodników. W ostatecznej rozgrywce walczyć będą oni o cenne nagrody: słuchawki SteelSeries H Wireless Headset, dysk SSD firmy Kingstone oraz plecak na laptopa DELL Alienware Vindicator. Zapisy do pierwszej tury eliminacji trwają do 28 lutego 2015 r. pod linkiem .
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju „CS:GO powered by UPC”:

Tury eliminacyjne:

  • CS:GO powered by UPC Polska #1 – 28 lutego 2015, 19:00
  • CS:GO powered by UPC Polska #2 – 07 marca 2015, 19:00
  • CS:GO powered by UPC Polska #3 – 17 marca 2015, 19:00
  • CS:GO powered by UPC Polska #4 – 24 marca 2015, 19:00

Wielki finał

  • CS:GO powered by UPC Polska – Wielki finał – 28 marca 2015, 19:00
Zobaczcie sami:

O zaangażowaniu UPC Polska w e-sport:
​UPC Polska od wielu lat inwestuje i modernizuje swoją supernowoczesną sieć, oferując megaprędkości do 250 Mb/s w każdym  domu na całej swojej sieci. Dzięki temu gracze komputerowi cenią sobie jej jakość oraz stabilną i szybką przepustowość internetu. Na przełomie listopada 2014 roku UPC Polska zostało patronem technologicznym dziewiątego sezonu ESL Pro Series, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek na rodzimej scenie e-sportowej. Te rozgrywki od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród społeczności graczy, w których uczestniczą najlepsi w Polsce gracze League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive. Tym samym,  angażując się w promocję rodzimego e-sportu operator zdecydował się na kolejny krok, czyli organizację turnieju „Powered by UPC”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Platforma Horizon doceniona już przez milion klientów na świecie

Platforma Horizon, łącząca w sobie TV, internet i telefonię, na całym świecie zdobyła już 1 000 000 użytkowników. Docenili ją też klienci UPC Polska.