Platforma Horizon doceniona już przez milion klientów na świecie
Platforma Horizon doceniona już przez milion klientów na świecie

Platforma Horizon doceniona już przez milion klientów na świecie

Opublikowany

Platforma Horizon, łącząca w sobie TV, internet i telefonię, na całym świecie zdobyła już 1 000 000 użytkowników. Docenili ją też klienci UPC Polska.

Choć w naszym kraju komercyjna sprzedaż platformy ruszyła zaledwie w styczniu 2015 roku, klienci UPC przyczynili się do osiągnięcia milionowego wyniku. Nic dziwnego: platforma Horizon łączy najlepszą telewizję z interaktywnością internetu. To nowoczesna usługa, jakiej dotąd nie było w Polsce, oferuje  klientom UPC nieskończone możliwości dostępu do ulubionych treści – niezależnie od miejsca i czasu. Co tak niezwykłego ma w sobie platforma Horizon? Po pierwsze mobilność: już w maju zeszłego roku UPC Polska udostępniło aplikację Horizon Go, pozwalającą oglądać ulubione programy telewizyjne na urządzeniach mobilnych, także poza domem.

Po drugie – to innowacyjny dekoder oferujący m.in. możliwość nagrywania do czterech programów jednocześnie, zdalne nagrywanie za pomocą aplikacji Horizon Go, a także dostęp na ekranie telewizora do mediów społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube i Twitter. Intuicyjna platforma Horizon sama uczy się, co klient lubi oglądać i oferuje personalizację proponowanych treści na podstawie preferencji klienta, czy posiada też atrakcyjne i proste w użyciu menu (interfejs). Pilot dekodera wyposażony jest w klawiaturę QWERTY ułatwiającą korzystanie z aplikacji internetowych na ekranie telewizora oraz wyszukiwanie. Komunikuje on się za pomocą technologii radiowej, a zatem nie musi być skierowany bezpośrednio w stronę dekodera. Wreszcie po trzecie – platforma Horizon to unikalny dostęp do treści zarówno linearnych, jak i do bogatej biblioteki treści na żądanie, w tym do usługi MyPrime Filmy i Seriale  , zawierającej ponad 1000 ulubionych filmów i znanych seriali – legalnie i bez limitu.
Horizon zadebiutował w 2012 roku w Holandii, potem jego zalety poznali klienci w Szwajcarii, Niemczech i Irlandii. W grudniu ubiegłego roku UPC zaprosiło wybraną grupę lojalnych klientów, który jako pierwsi mogli skorzystać i poznać zalety nowej platformy telewizyjnej UPC, a od ponad miesiąca każda osoba w zasięgu sieci UPC Polska może kupić Horizon  i cieszyć się jego funkcjonalnością.
Co dalej? Milion klientów to tylko pierwszy krok platformy Horizon. Jest stale rozwijania i wdrażania w kolejnych krajach – w najbliższym czasie jej funkcjonalność poznają klienci siostrzanego dla UPC i holenderskiego operatora Ziggo, a także klienci UPC w Czechach i w Chile.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska kontynuuje inwestycje w budowę sieci światłowodowej pozwalającej na wprowadzenie gigabitowych prędkości dla polskich klientów

temu

Warszawa, 14.05.2018 r.: Dostęp do gigabitowej sieci przyszłości wsparty innowacyjnymi rozwiązaniami cyfrowymi – modemem Connect Box, systemem Smart WiFi wraz z Boosterami oraz aplikacją Connect App – zapewni klientom jeszcze lepszą jakość internetu w domu i nowe możliwości korzystania z cyfrowej rozrywki i komunikacji od UPC.
Poznaj 7 powodów, dla których warto wybrać UPC

temu

Internet światłowodowy z premium wifi, telewizja na różnych urządzeniach i wiele więcej…  
Już pół miliona klientów wybrało platformę Horizon od UPC

temu

Wprowadzenie cztery lata temu platformy Horizon do oferty UPC Polska było przełomowym wydarzeniem, które całkowicie zmieniło sposób korzystania z cyfrowej rozrywki. Widzowie zyskali większą swobodę dostępu do najlepszych kanałów telewizyjnych i treści na żądanie. Dekoder Horizon, który dzięki wbudowanemu modemowi łączy w sobie superszybki internet i telewizję, pozwala każdemu członkowi rodziny korzystać z treści na wielu urządzeniach jednocześnie, w każdym miejscu i o każdej porze.
OLIMPIJSKIE EMOCJE NA KANAŁACH EUROSPORTU W KAŻDYM MIEJSCU I O KAŻDEJ PORZE Z HORIZON GO I REPLAY TV OD UPC

temu

Już od 9 lutego miłośnicy sportów zimowych będą mogli przeżywać olimpijskie emocje wszędzie i o każdej porze na kanałach Eurosportu dostępnych w usługach UPC – Horizon Go na komputerach i w aplikacji na tablety i smartfony oraz Replay TV – umożliwiającej oglądanie programu do 7 dni wstecz. Zmagania sportowców będzie można oglądać nie tylko w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2, ale także na dodatkowych kanałach: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, które dedykowane będą wyłącznie transmisjom z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. UPC udostępni je abonentom bez dodatkowych opłat.