Usługa nowej generacji – Carrier Ethernet z certyfikatem MEF CE 2.0 od UPC Biznes
Usługa nowej generacji – Carrier Ethernet z certyfikatem MEF CE 2.0 od UPC Biznes

Usługa nowej generacji – Carrier Ethernet z certyfikatem MEF CE 2.0 od UPC Biznes

Opublikowany

Kolejny krok UPC Biznes w strategii rozwoju usług hurtowych na rynku operatorskim.

Warszawa, 16 lutego br.: UPC Biznes zaoferowało klientom usługę transmisji danych nowej generacji o zasięgu europejskim – Carrier Ethernet. Nowa pozycja w portfolio umożliwia wydajną i przejrzystą obsługę i zarządzanie sieciami przez klientów spółki.
Potwierdzeniem jakości usługi jest certyfikat CE 2.0, wydany przez organizację Metro Ethernet Forum (MEF), którym wyróżniony został pion usług hurtowych Liberty Global, spółkę-matkę UPC Polska.
‘Usługa Carrier Ethernet stanowi kolejny krok UPC Biznes w realizacji strategii rozwoju usług hurtowych dla rynku operatorskiego i umożliwia Klientom hurtowym spółki świadczenie najwyższej jakości usług nie tylko na poziomie krajowym, ale także europejskim, czego potwierdzeniem jest to ważne i prestiżowe wyróżnienie jakim jest certyfikat MEF CE 2.0., którego uzyskanie wiązało się z pokonaniem wielu wyzwań’ – powiedziała Agnieszka Zawistowska, Dyrektor UPC Biznes.

Ethernet nowej generacji

Usługi dla rynku operatorskiego oraz ISP oferowane przez UPC Biznes obejmują usługi IP, transmisji danych oraz głosowe. Certyfikowana nowa usługa Carrier Ethernet zwiększa ich zasięg zapewniając zestandaryzowane funkcjonalności na całym łączu transmisji danych (‘end-to-end’), dzięki lepszej kompatybilności w środowiskach sieciowych różnych dostawców. Dla klientów hurtowych i korporacyjnych oznacza to większy zasięg, lepszą jakość oraz szybszą realizację usług. Przetestowane parametry usługi pozwalają zoptymalizować i przyspieszyć zdalną konfigurację i zestawienie usług oraz usprawnić zarządzanie usterkami.
W rezultacie uzyskiwany jest większy zasięg usług na skalę krajową i europejską z gwarantowaną jakością ich świadczenia (SLA).

O certyfikacji MEF

Certyfikat wydawany został przez organizację Metro Ethernet Forum (MEF) i przyznany dzięki zastosowaniu urządzeń i rozwiązań sieciowych Ciena Corporation. MEF definiuje standardy dla usług i sieci Carrier Ethernet oraz wspiera i promuje wdrażanie tej technologii na całym świecie. Certyfikat MEF CE 2.0 określa standardy usług, kompatybilności i zarządzania w sieciach następnej generacji Carrier Ethernet i stanowi istotny element rozwoju standardu całej branży.

Kluczowe zalety usługi Carrier Ethernet od UPC Biznes:

  • Prawdziwa jakość usługi – jasno zdefiniowana, wysoka wydajność i jakość parametrów zapewnia możliwość działania na znacznie wyższym poziomie usług niż w przypadku tradycyjnych sieci Ethernet
  • Zarządzanie usługami - wiodący pakiet zarządzania wydajnością OAM (Operations, Administration and Maintenance) zapewnia podgląd wszelkich parametrów
  • Prostota pozwalająca na redukcję kosztów - wdrożenie sieci Carrier Ethernet od UPC Biznes zapewnia redukcję złożoności i pozwala na wprowadzenie bardziej konkurencyjnych cen przy zachowaniu najwyższej dostępności i niezawodności usług.
  • Ćwierć miliona lokalizacji biznesowych podłączonych światłowodem - największa alternatywna sieć światłowodowa w Europie, możliwość podłączenia do ponad 300 centrów danych w europejskiej sieci szkieletowej Liberty Global

O UPC Biznes

UPC Biznes
jest dostawcą nowoczesnych i zaawansowanych usług dostępu do Internetu, transmisji danych, telewizji cyfrowej i telefonu dla firm. Oferuje także usługi hurtowe dla rynku operatorskiego, których jakość potwierdzona została certyfikatem Carrier Ethernet (CE) 2.0 Elastyczne podejście UPC Biznes do przedsiębiorców, wysoka jakość usług i dodatkowe innowacyjne rozwiązania decydują o dużej popularności usług operatora wśród klientów biznesowych. Atutami oferty UPC Biznes jest superszybki, stabilny szerokopasmowy Internet o prędkości do 300 Mb/s (i uploadzie 30 Mb/s), pakiety minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i zagranicę (do 44 państw, w tym także USA, Chin i Tajlandii) oraz atrakcyjne pakiety telewizyjne, w tym dedykowane rozwiązania dla hoteli oraz usługi dodatkowe do prowadzenia biura takie jak Microsoft Office 365. UPC Biznes jest organizatorem programu dla małych firm z globalnymi ambicjami – THINK BIG.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.biznes.upc.pl

O Liberty Global

Liberty Global jest największym międzynarodowym operatorem telewizji kablowej, obecnym w 14 krajach. Liberty Global łączy ludzi z cyfrowym światem, umożliwiając im odkrywanie jego nieograniczonych możliwości. Usługi Libery Global, wyznaczająca rynkowe trendy, są świadczone dzięki sieciom nowej generacji oraz innowacyjnym platformom technologicznym, które, wraz z klientami Ziggo N.V. łączą 27 mln klientów, korzystających z 56 mln usług: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii (dane na 31 grudnia 2014 r.). Dodatkowo, na koniec 2014 roku Liberty Global obsługiwało 5 milionów klientów usług mobilnych w dziewięciu krajach.

Marki konsumenckie, należące do Liberty Global to Virgin Media, UPC, Ziggo, Unitymedia, Kabel BW, Telenet i VTR. Działalność operacyjna obejmuje również Liberty Global Business Services oraz fundusz inwestycyjny Liberty Global Ventures.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC z ofertą gigabitową także dla biznesu

temu

Dbając o dostarczanie klientom biznesowym narzędzi do dalszego rozwoju, UPC Polska rusza z nową, ulepszoną ofertą, napędzaną internetem o prędkości 1 Gb/s oraz zwiększa prędkości oferowane małym i średnim firmom.
UPC Biznes startuje z nową ofertą dla firm z segmentu SoHo i odświeża markę

temu

UPC Biznes wprowadza nową identyfikację wizualną oraz kampanię pod hasłem „Otwórz się na sukces”. Pierwszym etapem nowej kampanii jest start oferty dedykowanej firmom sektora Small office/Home office. Znajdują się w niej cztery prędkości internetu, w tym dwie nowe – 200 Mb/s i 400 Mb/s wraz z wysokimi prędkościami wysyłania danych 20 i 40 MB/s, Premium WiFi, bogaty wybór kanałów telewizyjnych, Telefon bez limitu oraz Pakiety Bezpieczeństwa i gwarantowane poziomy świadczenia usług (SLA). Oferta podzielona została na trzy grupy: Start, Smart i Pro. Każda z nich odpowiada różnym potrzebom przedsiębiorców z segmentu SoHo.
UPC Biznes z kanałami Eleven Sports dla hoteli

temu

Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra to kanały sportowe, które wzbogaciły ofertę  programową UPC Biznes dla hoteli. Pakiet kanałów ELEVEN SPORTS powstał głównie z myślą o hotelach, które pragną zapewnić swoim klientom i gościom dostęp do największych sportowych emocji.
‘Business Week’ od UPC – Nowa oferta bez zobowiązań dla przedsiębiorców

temu

W biznesowych pakietach UPC, klienci otrzymają dostęp do ultraszybkiego światłowodowego internetu o prędkości nawet 600 Mb/s, bez okresu zobowiązania
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.