Stopklatka, pierwsza polska aplikacja na platformie Horizon
Stopklatka, pierwsza polska aplikacja na platformie Horizon

Stopklatka, pierwsza polska aplikacja na platformie Horizon

Opublikowany

UPC Polska udostępniło pierwszą polską aplikację na wprowadzonej niedawno platformie Horizon: Stopklatkę. Odbiorcy nowoczesnej telewizji Horizon znajdą tam informacje o najnowszych premierach kinowych, ciekawostki ze świata filmowej rozrywki, obejrzą zwiastuny filmów. Aplikacja Stopklatka w czterech zakładkach prezentuje materiały przygotowywane na bieżąco przez zespół portalu filmowego stopklatka.pl.

W KINIE – informacje o nowościach kinowych, wzbogacone minirecenzjami i zwiastunami
HITY W TV – najciekawsze propozycje telewizyjne wybrane przez redakcję stopklatka.pl
WIADOMOŚCI – wszystko, czym żyje akurat popkultura
ZWIASTUNY I KLIPY – bogata biblioteka trailerów i innych krótkich wideo
w-TV.jpg
Aplikacja Stopklatki wyróżnia się czytelnym layoutem, nawiązującym do wyglądu macierzystego portalu. Po przejrzystym menu użytkownik porusza się w prosty sposób za pomocą strzałek na pilocie.
wiadomosci-1.jpg
Horizon to zupełnie nowa platforma, która łączy ze sobą trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu. Oferuje wiele nowych, atrakcyjnych funkcji w tym m.in. możliwość nagrywania do czterech programów jednocześnie, zdalne nagrywanie za pomocą aplikacji Horizon Go, a także funkcje społecznościowe poprzez aplikacje  Facebook, YouTube czy Twitter wprost na ekranie TV.
Więcej informacji na temat usługi Horizon znajdą Państwo tutaj:

Horizon - nowy dekoder UPC

Ulubione filmy i seriale, świetna telewizja, szybki Internet i nowoczesny telefon dzięki ultranowoczesnemu dekoderowi Horizon.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Michał Wolniak gościem specjalnym finału #THINKBIG2015 –zobacz film

Już jutro w Arkadach Kubickiego w Warszawie odbędzie się 2015 THINK BIG Final & Inspiration Day by UPC Biznes. Podczas wydarzenia wystąpi aż pięciu gości specjalnych, wśród nich Michał Wolniak, Chief Strategy Officer w VML Polska.