Stopklatka, pierwsza polska aplikacja na platformie Horizon
Stopklatka, pierwsza polska aplikacja na platformie Horizon

Stopklatka, pierwsza polska aplikacja na platformie Horizon

Opublikowany

UPC Polska udostępniło pierwszą polską aplikację na wprowadzonej niedawno platformie Horizon: Stopklatkę. Odbiorcy nowoczesnej telewizji Horizon znajdą tam informacje o najnowszych premierach kinowych, ciekawostki ze świata filmowej rozrywki, obejrzą zwiastuny filmów. Aplikacja Stopklatka w czterech zakładkach prezentuje materiały przygotowywane na bieżąco przez zespół portalu filmowego stopklatka.pl.

W KINIE – informacje o nowościach kinowych, wzbogacone minirecenzjami i zwiastunami
HITY W TV – najciekawsze propozycje telewizyjne wybrane przez redakcję stopklatka.pl
WIADOMOŚCI – wszystko, czym żyje akurat popkultura
ZWIASTUNY I KLIPY – bogata biblioteka trailerów i innych krótkich wideo
w-TV.jpg
Aplikacja Stopklatki wyróżnia się czytelnym layoutem, nawiązującym do wyglądu macierzystego portalu. Po przejrzystym menu użytkownik porusza się w prosty sposób za pomocą strzałek na pilocie.
wiadomosci-1.jpg
Horizon to zupełnie nowa platforma, która łączy ze sobą trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu. Oferuje wiele nowych, atrakcyjnych funkcji w tym m.in. możliwość nagrywania do czterech programów jednocześnie, zdalne nagrywanie za pomocą aplikacji Horizon Go, a także funkcje społecznościowe poprzez aplikacje  Facebook, YouTube czy Twitter wprost na ekranie TV.
Więcej informacji na temat usługi Horizon znajdą Państwo tutaj:

Horizon - nowy dekoder UPC

Ulubione filmy i seriale, świetna telewizja, szybki Internet i nowoczesny telefon dzięki ultranowoczesnemu dekoderowi Horizon.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Michał Wolniak gościem specjalnym finału #THINKBIG2015 –zobacz film

Już jutro w Arkadach Kubickiego w Warszawie odbędzie się 2015 THINK BIG Final & Inspiration Day by UPC Biznes. Podczas wydarzenia wystąpi aż pięciu gości specjalnych, wśród nich Michał Wolniak, Chief Strategy Officer w VML Polska.