Breaking Bad” i „Gotowe na wszystko” od lutego w MyPrime
Breaking Bad” i „Gotowe na wszystko” od lutego w MyPrime

Breaking Bad” i „Gotowe na wszystko” od lutego w MyPrime

Opublikowany

Od 1 lutego do innowacyjnej usługi MyPrime Filmy i Seriale trafią dwie kultowe pozycje „Breaking Bad” i „Gotowe na wszystko”. To jedne z najpopularniejszych seriali w dziejach telewizji, które biją rekordy oglądalności. Teraz klienci będą mogli obejrzeć te pozycje, kiedy chcą, w dowolnym przez siebie czasie.

MyPrime Filmy i Seriale to element większej całości – Horizona, która jest dostępna również w ramach Telewizji Cyfrowej UPC. Ta nowoczesna usługa wyznacza trendy w korzystaniu z cyfrowej rozrywki na polskim rynku. To ponad 1000 filmów i seriali z najwyższej półki, bez żadnych limitów, które można oglądać również na laptopie, tablecie i smartfonie w domu i poza domem. Teraz klienci będą mogli oglądać dwie hitowe pozycje „Breaking Bad” i „Gotowe na wszystko”.
„Breaking Bad” to historia o nauczycielu Walterze White, który dowiaduje się, że ma raka. Walter, który po wykryciu choroby nie ma już nic do stracenia, postanawia rozpocząć produkcję metamfetaminy, by finansowo zabezpieczyć swoją rodzinę. Podczas sprzedaży i produkcji napotyka na wiele niebezpieczeństw. Jakich? Przekonacie się oglądając „Breaking Bad”.
Z kolei „Gotowe na wszystko” opowiada o przygodach pięciu pięknych gospodyń domowych, mieszkających na przedmieściach Fairview. Na co dzień zajmują się swymi domami i na pierwszy rzut oka wiodą cudowne życie. Jednak są to tylko pozory. Każda z nich ukrywa swoje mroczne tajemnice. Gdy jedna z nich popełnia samobójstwo, na jaw zaczynają wychodzić ciemne sekrety mieszkańców ulicy Wisteria Lane.
To nie wszystkie pozycje, które czekają na klientów w ramach usługi MyPrime Filmy i Seriale. Abonenci mają dostęp m.in. do takich produkcji jak „House of Cards”, „Hannibal”, „Przekraczając granice”, „”, „Zagubieni”, czy też „Castle”. Dzięki współpracy z SPI International klienci Telewizji Cyfrowej UPC będą mogli w każdej chwili obejrzeć na platformie także najlepsze produkcje filmowe ostatnich lat. Wśród nich znajdą się między innymi: „Sin City”, „Nieustraszeni Bracia Grimm”, „Między słowami”, „Zakochany bez pamięci”, „Magic Mike”, „Adrenalina” czy „Iluzjonista”, a także wielokrotnie nagradzane tytuły przeznaczone dla amatorów ambitnego kina, na przykład „Autor Widmo” czy „Człowiek, który gapił się na kozy”. Pakiet MyPrime Filmy i Seriale to także rozrywka dla najmłodszych – znajdą tu około 450 bajek i filmów dla dzieci. W ramach nowej usługi udostępnione zostaną filmy takie  jak „Asterix i Wikingowie” czy „Żółwik Sammy: w 50 lat dookoła świata”.

YouTube

null

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

„Zachcianki”, czyli druga odsłona kampanii promującej MyPrime Filmy i Seriale

Kampania reklamowa, promująca usługę MyPrime Filmy i Seriale nabiera tempa. Od dziś zobaczyć można kolejny spot z Ewą Kasprzyk i Sylwią Gliwą w głównych rolach