Dennis Hodges gościem specjalnym finału #ThinkBig2015 – zobacz film
Dennis Hodges gościem specjalnym finału #ThinkBig2015 – zobacz film

Dennis Hodges gościem specjalnym finału #ThinkBig2015 – zobacz film

Opublikowany

Już 3 lutego w Arkadach Kubickiego w Warszawie odbędzie się 2015 THINK BIG Final & Inspiration Day by UPC Biznes. Podczas wydarzenia wystąpi aż pięciu gości specjalnych, w tym znany fotograf i twórca aplikacji mobilnych Dennis Hodges.

Zobaczcie specjalne zaproszenie, które nagrał dla Was Dennis:
Think Big to program zainicjowany przez UPC Biznes – dostawcę nowoczesnych usług cyfrowych dla firm. Finał drugiej edycji programu to nie tylko wydarzenie, podczas którego jurorzy wyłonią laureatów, ale również możliwość wysłuchania gości specjalnych, w tym innowatorów i ciekawych osobistości ze świata biznesu i nowych mediów.

Dennis Hodges

To jeden z gości specjalnych drugiej edycji konkursu 2015 THINK BIG Final & Inspiration Day by UPC Biznes. Zajmuje się tym, co jest jego pasją: strategią, kreatywnością i fotografią. To mieszanka materiałów, którymi się posługuje, gdy pomaga firmom kształtować swoje pomysły na działania. Dodatkowo, jest wielokrotnie nagradzanym fotografem oraz twórcą takich aplikacji jak „Creatalyst”, kreatywnej aplikacji stworzonej na iPada, a przede wszystkim ze stworzenia aplikacji „Xpelli” marki lifestyle’owej opartej na koncepcie „Dream. Believe.Do.”

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Dyrektor UPC Biznes zaprasza na finał THINK BIG – obejrzyj film

Wielkimi krokami zbliża się finał II edycji THINK BIG – programu dla przedsiębiorców organizowanego przez UPC Biznes. To już 3 lutego w Warszawie!