Dennis Hodges gościem specjalnym finału #ThinkBig2015 – zobacz film
Dennis Hodges gościem specjalnym finału #ThinkBig2015 – zobacz film

Dennis Hodges gościem specjalnym finału #ThinkBig2015 – zobacz film

Opublikowany

Już 3 lutego w Arkadach Kubickiego w Warszawie odbędzie się 2015 THINK BIG Final & Inspiration Day by UPC Biznes. Podczas wydarzenia wystąpi aż pięciu gości specjalnych, w tym znany fotograf i twórca aplikacji mobilnych Dennis Hodges.

Zobaczcie specjalne zaproszenie, które nagrał dla Was Dennis:
Think Big to program zainicjowany przez UPC Biznes – dostawcę nowoczesnych usług cyfrowych dla firm. Finał drugiej edycji programu to nie tylko wydarzenie, podczas którego jurorzy wyłonią laureatów, ale również możliwość wysłuchania gości specjalnych, w tym innowatorów i ciekawych osobistości ze świata biznesu i nowych mediów.

Dennis Hodges

To jeden z gości specjalnych drugiej edycji konkursu 2015 THINK BIG Final & Inspiration Day by UPC Biznes. Zajmuje się tym, co jest jego pasją: strategią, kreatywnością i fotografią. To mieszanka materiałów, którymi się posługuje, gdy pomaga firmom kształtować swoje pomysły na działania. Dodatkowo, jest wielokrotnie nagradzanym fotografem oraz twórcą takich aplikacji jak „Creatalyst”, kreatywnej aplikacji stworzonej na iPada, a przede wszystkim ze stworzenia aplikacji „Xpelli” marki lifestyle’owej opartej na koncepcie „Dream. Believe.Do.”

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.