Dyrektor UPC Biznes zaprasza na finał THINK BIG – obejrzyj film
Dyrektor UPC Biznes zaprasza na finał THINK BIG – obejrzyj film

Dyrektor UPC Biznes zaprasza na finał THINK BIG – obejrzyj film

Opublikowany

Wielkimi krokami zbliża się finał II edycji THINK BIG – programu dla przedsiębiorców organizowanego przez UPC Biznes. To już 3 lutego w Warszawie!

2015 THINK BIG Final & Inspiration Day by UPC Biznes  to nie tylko wydarzenie, podczas którego wyłonieni zostaną laureaci II edycji THINK BIG, ale także spotkanie innowatorów, dzień inspiracji pełen prelekcji ciekawych osobowości ze świata biznesu  i nowych mediów. Podczas eventu wystąpi m.in. Janusz Kaniewski – jeden z najwyżej notowanych projektantów w polskim biznesie, fundator i właściciel studia projektowego Janusz Kaniewski Design, wieloletni projektant jednej z najbardziej rozpoznawalnych pracowni projektowych na świecie – Pininfarina, Dennis Hodges – fotograf, twórca New Perspective, Michał Wolniak – założyciel i partner jednej z największych digitalowych agencji VML Poland, Olga Kozierowska – inicjatorka promocji przedsiębiorczości kobiet oraz Krystian Cieślak  – CMO w Ifinity, jednego z największych polskich startupów wykorzystujących technologię opartą na beaconach.
Na gości czekał będzie także innovation room, a w nim beacony, opaski Intelclinic, drukarki 3D i pierwsze polskie smartwatche.
Na wielki finał THINK BIG zaprasza m.in. Agnieszka Zawistowska – Dyrektor UPC Biznes, zobaczcie:
Podczas finału zostaną zaprezentowane najbardziej innowacyjne projekty biznesowe Laureatów II edycji konkursu THINK BIG. Na scenie THINK BIG zaprezentują się zatem m.in. twórcy ekranu, umożliwiającego wyświetlanie obrazu w powietrzu, twórcy robotów rehabilitacyjnych, projekt interaktywnych okularów i platforma do druku 3D na zamówienie.
To już druga edycja konkursu, wspierającego przedsiębiorców, którzy działają w oparciu o innowacyjne technologie i rozwiązania oraz mają konkretny pomysł na dalszy rozwój swojej firmy. Główną nagrodą w programie jest 40.000 złotych oraz możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z mentorami sektora innowacyjnego biznesu. Zdobywcy  dwóch drugich miejsc zdobędą po 20 000 zł. Dodatkowo, każdy ze zwycięzców weźmie udział w sesjach mentorskich 1 na 1 z ekspertami UPC Biznes oraz praktykami biznesu. Najpierw jednak, będą musieli przekonać jury do swojego pomysłu, podczas 3-minutowej prezentacji na scenie THINK BIG.
Wstęp na 2015 THINK BIG Final & Inspiration Day by UPC Biznes na podstawie zaproszeń. Zainteresowanych prosimy kontakt na thinkbig@upc.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.