Jak ferie to z bajkami od MyPrime
Jak ferie to z bajkami od MyPrime

Jak ferie to z bajkami od MyPrime

Opublikowany

19 stycznia rozpoczęły się ferie zimowe, które z podziałem na województwa trwać będą aż do 1 marca. Dzieci za oknem zastały szarą i „jesienną” zimę, która może doprowadzić do stagnacji. Dla tych, którzy nie wiedzą jak spożytkować swój wolny czas, UPC zaproponowało usługę MyPrime Filmy i Seriale. To biblioteka serialowych i filmowych hitów, do obejrzenia bez limitów.

19 stycznia rozpoczęły się ferie zimowe, które z podziałem na województwa trwać będą aż do 1 marca. Dzieci za oknem zastały szarą i „jesienną” zimę, która może doprowadzić do stagnacji. Dla tych, którzy nie wiedzą jak spożytkować swój wolny czas, UPC zaproponowało usługę MyPrime Filmy i Seriale. To biblioteka serialowych i filmowych hitów, do obejrzenia bez limitów.
W okresie ferii zimowych szczególnie polecamy przygody Asterix’a – „Asterix i Wikingowie” oraz „Asterix na Olimpiadzie”.  „Asterix i Wikingowie” to bajka opowiadająca przygody Asterixa i Obelixa, którzy z bratanka wodza, Trendix’a chcą zrobić prawdziwego mężczyznę. Wkrótce w okolicy pojawiają się wikingowie, którzy porywają Trendixa. Para najsłynniejszych Galów wyrusza w pogoń za Trendixem aż na daleką północ. Z kolei „Asterix na Olimpiadzie” przedstawia historię Igrzysk Olimpijskich, gdzie przybrany syn Cezara Brutus walczy o serce Iriny, pięknej księżniczki, w której zauroczony jest również jeden z Galów – Romantix. Przyjaciółmi Romantixa są Asterix i Obelix, którzy zrobią wszystko, by pokonać Brutusa. Jednak on szykuje intrygę. Jaką? Przekonacie się oglądając „Asterix’a na Olimpiadzie”.
Asterix_-e1422014096623.jpg
To nie wszystko! Najmłodsi w ofercie znajdą takie pozycje jak bajkę „Lucky Luke na dzikim zachodzie” czy film „Lucky Luke”.  „Lucky Luke na dzikim zachodzie” przedstawia historię nieustraszonego stróża prawa. Tytułowy bohater pomaga grupie pionierów w przeprowadzce, którzy muszą się osiedlić na przyznanych im terenach. Tymczasem banda Daltonów okrada nowojorskie banki i zrobi wszystko, by uprzykrzyć życie nie tylko Lucke’owi, ale i pionierom… Czy Lucky Luke’owi uda się pomóc pionierom i powstrzymać Daltonów?
Film „Lucky Luke” to ekranizacja komiksowej serii. Film opowiada o dwóch sympatycznych braciach, którzy znajdują na pustyni magiczne sombrero, czyniąc tego, kto je nosi, niewidzialnym. Zadowoleni bracia chcą użyć kapelusza do niecnych planów i zaczynają obrabowywać banki. Czy zostaną złapani?
Więcej informacji na temat usługi znajdziecie tutaj:

Filmy i Seriale – My Prime

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.