Jak ferie to z bajkami od MyPrime
Jak ferie to z bajkami od MyPrime

Jak ferie to z bajkami od MyPrime

Opublikowany

19 stycznia rozpoczęły się ferie zimowe, które z podziałem na województwa trwać będą aż do 1 marca. Dzieci za oknem zastały szarą i „jesienną” zimę, która może doprowadzić do stagnacji. Dla tych, którzy nie wiedzą jak spożytkować swój wolny czas, UPC zaproponowało usługę MyPrime Filmy i Seriale. To biblioteka serialowych i filmowych hitów, do obejrzenia bez limitów.

19 stycznia rozpoczęły się ferie zimowe, które z podziałem na województwa trwać będą aż do 1 marca. Dzieci za oknem zastały szarą i „jesienną” zimę, która może doprowadzić do stagnacji. Dla tych, którzy nie wiedzą jak spożytkować swój wolny czas, UPC zaproponowało usługę MyPrime Filmy i Seriale. To biblioteka serialowych i filmowych hitów, do obejrzenia bez limitów.
W okresie ferii zimowych szczególnie polecamy przygody Asterix’a – „Asterix i Wikingowie” oraz „Asterix na Olimpiadzie”.  „Asterix i Wikingowie” to bajka opowiadająca przygody Asterixa i Obelixa, którzy z bratanka wodza, Trendix’a chcą zrobić prawdziwego mężczyznę. Wkrótce w okolicy pojawiają się wikingowie, którzy porywają Trendixa. Para najsłynniejszych Galów wyrusza w pogoń za Trendixem aż na daleką północ. Z kolei „Asterix na Olimpiadzie” przedstawia historię Igrzysk Olimpijskich, gdzie przybrany syn Cezara Brutus walczy o serce Iriny, pięknej księżniczki, w której zauroczony jest również jeden z Galów – Romantix. Przyjaciółmi Romantixa są Asterix i Obelix, którzy zrobią wszystko, by pokonać Brutusa. Jednak on szykuje intrygę. Jaką? Przekonacie się oglądając „Asterix’a na Olimpiadzie”.
Asterix_-e1422014096623.jpg
To nie wszystko! Najmłodsi w ofercie znajdą takie pozycje jak bajkę „Lucky Luke na dzikim zachodzie” czy film „Lucky Luke”.  „Lucky Luke na dzikim zachodzie” przedstawia historię nieustraszonego stróża prawa. Tytułowy bohater pomaga grupie pionierów w przeprowadzce, którzy muszą się osiedlić na przyznanych im terenach. Tymczasem banda Daltonów okrada nowojorskie banki i zrobi wszystko, by uprzykrzyć życie nie tylko Lucke’owi, ale i pionierom… Czy Lucky Luke’owi uda się pomóc pionierom i powstrzymać Daltonów?
Film „Lucky Luke” to ekranizacja komiksowej serii. Film opowiada o dwóch sympatycznych braciach, którzy znajdują na pustyni magiczne sombrero, czyniąc tego, kto je nosi, niewidzialnym. Zadowoleni bracia chcą użyć kapelusza do niecnych planów i zaczynają obrabowywać banki. Czy zostaną złapani?
Więcej informacji na temat usługi znajdziecie tutaj:

Filmy i Seriale – My Prime

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC Polska najszybszym operatorem według Steam

Platforma Steam, czyli dystrybutor cyfrowych treści, w tym m.in. gier komputerowa opublikował w ostatnim czasie statystyki pobierania danych z platformy. UPC Polska zajęła pierwsze miejsce, wyprzedzając m.in. Netię, Vectrę, czy Orange. W statystykach uwzględniono 10 dostawców i obejmuje średnią pobrań z platformy Steam z ostatnich siedmiu dni.