Horizon – dopasuj ramówkę do swoich potrzeb
Horizon – dopasuj ramówkę do swoich potrzeb

Horizon – dopasuj ramówkę do swoich potrzeb

Opublikowany

Przeglądam program telewizyjny i widzę dwa świetne filmy, które od zawsze chciałem obejrzeć. Super, tyle, że lecą w tym samym czasie… Jest jeszcze jeden problem, dokładnie o tej samej porze na trzecim kanale trwać będzie transmisja meczu mojego ulubionego zespołu. No i zaczynam narzekać – ale nie ze względu na brak treści w telewizji, ale na bogactwo wyboru. Jak to wszystko pogodzić? Teraz to proste!

Odpowiedzią jest  Horizon oferowany przez UPC Polska. To zupełnie nowa platforma, która łączy ze sobą trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu. Jedną z funkcji, która przypadła mi szczególnie do gustu, bo rozwiązuje moje problemy, jest możliwość nagrywania aż 4 programów jednocześnie.  Mecz, film, a może serial? Sam dopasowuję ramówkę do swoich potrzeb i nagrywam to, co chcę obejrzeć później, w wolnej chwili!
Sprawdźcie co oferuje Horizon na:

Horizon - nowy dekoder UPC

Ulubione filmy i seriale, świetna telewizja, szybki Internet i nowoczesny telefon dzięki ultranowoczesnemu dekoderowi Horizon.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.