Horizon – dopasuj ramówkę do swoich potrzeb
Horizon – dopasuj ramówkę do swoich potrzeb

Horizon – dopasuj ramówkę do swoich potrzeb

Opublikowany

Przeglądam program telewizyjny i widzę dwa świetne filmy, które od zawsze chciałem obejrzeć. Super, tyle, że lecą w tym samym czasie… Jest jeszcze jeden problem, dokładnie o tej samej porze na trzecim kanale trwać będzie transmisja meczu mojego ulubionego zespołu. No i zaczynam narzekać – ale nie ze względu na brak treści w telewizji, ale na bogactwo wyboru. Jak to wszystko pogodzić? Teraz to proste!

Odpowiedzią jest  Horizon oferowany przez UPC Polska. To zupełnie nowa platforma, która łączy ze sobą trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu. Jedną z funkcji, która przypadła mi szczególnie do gustu, bo rozwiązuje moje problemy, jest możliwość nagrywania aż 4 programów jednocześnie.  Mecz, film, a może serial? Sam dopasowuję ramówkę do swoich potrzeb i nagrywam to, co chcę obejrzeć później, w wolnej chwili!
Sprawdźcie co oferuje Horizon na:

Horizon - nowy dekoder UPC

Ulubione filmy i seriale, świetna telewizja, szybki Internet i nowoczesny telefon dzięki ultranowoczesnemu dekoderowi Horizon.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.