Horizon – dopasuj ramówkę do swoich potrzeb
Horizon – dopasuj ramówkę do swoich potrzeb

Horizon – dopasuj ramówkę do swoich potrzeb

Opublikowany

Przeglądam program telewizyjny i widzę dwa świetne filmy, które od zawsze chciałem obejrzeć. Super, tyle, że lecą w tym samym czasie… Jest jeszcze jeden problem, dokładnie o tej samej porze na trzecim kanale trwać będzie transmisja meczu mojego ulubionego zespołu. No i zaczynam narzekać – ale nie ze względu na brak treści w telewizji, ale na bogactwo wyboru. Jak to wszystko pogodzić? Teraz to proste!

Odpowiedzią jest  Horizon oferowany przez UPC Polska. To zupełnie nowa platforma, która łączy ze sobą trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu. Jedną z funkcji, która przypadła mi szczególnie do gustu, bo rozwiązuje moje problemy, jest możliwość nagrywania aż 4 programów jednocześnie.  Mecz, film, a może serial? Sam dopasowuję ramówkę do swoich potrzeb i nagrywam to, co chcę obejrzeć później, w wolnej chwili!
Sprawdźcie co oferuje Horizon na:

Horizon - nowy dekoder UPC

Ulubione filmy i seriale, świetna telewizja, szybki Internet i nowoczesny telefon dzięki ultranowoczesnemu dekoderowi Horizon.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Zapraszamy na finał II edycji Think Big! To już za dwa tygodnie

To będzie święto innowacyjności – już 3 lutego w Arkadach Kubickiego odbędzie się finał 2015 THINK BIG FINAL & INSPIRATION DAY, organizowany przez UPC Biznes.