Zapraszamy na finał II edycji Think Big! To już za dwa tygodnie
Zapraszamy na finał II edycji Think Big! To już za dwa tygodnie

Zapraszamy na finał II edycji Think Big! To już za dwa tygodnie

Opublikowany

To będzie święto innowacyjności – już 3 lutego w Arkadach Kubickiego odbędzie się finał 2015 THINK BIG FINAL & INSPIRATION DAY, organizowany przez UPC Biznes.

To już druga edycja konkursu, wspierającego przedsiębiorców, którzy działają w oparciu o innowacyjne technologie i rozwiązania oraz mają konkretny pomysł na dalszy rozwój swojej firmy.
Podczas finału zostaną zaprezentowane najbardziej innowacyjne projekty biznesowe Laureatów II edycji konkursu THINK BIG. Na scenie THINK BIG zaprezentują się zatem m.in. twórcy ekranu, umożliwiającego wyświetlanie obrazu w powietrzu, twórcy robotów rehabilitacyjnych, projekt interaktywnych okularów i platforma do druku 3D na zamówienie.

Znamy finalistów II edycji konkursu Think Big | UPC Newsroom

http://newsroom.upc.pl/znamy-finalistow-ii-edycji-konkursu-think-big/

W programie także inspirujące wystąpienia osobistości ze świata biznesu, nowych mediów i designu.
Szczegółowa agenda zostanie opublikowana jeszcze w tym tygodniu.
Think Big to program zainicjowany przez UPC Biznes – dostawcę nowoczesnych usług cyfrowych dla firm. Zobaczcie, jak wyglądała pierwsza edycja:
Wstęp na podstawie zaproszeń. Zainteresowanych prosimy kontakt na thinkbig@upc.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

temu

UPC Biznes wybrało półfinalistów programu THINK BIG dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Pomysły biznesowe firm zakwalifikowanych do drugiego etapu programu dotyczą obszarów: B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz marketing tools. Wszyscy półfinaliści otrzymali od UPC zaproszenie do wzięcia udziału w Akademii THINK BIG – programie mentoringowym, przygotowanym w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby.
The Heart Open Innovation Awards 2017 – kolejne nagrody dla UPC!

temu

Z ogromną dumą przekazujemy Wam wspaniałą informację! Podczas gali finałowej konkursu The Heart Open Innovation, która odbyła się 31 stycznia w budynku Warsaw Spire otrzymaliśmy aż dwie nagrody. Spośród pięciorga finalistów wytypowanych przez Jury w kategorii Lider zwyci
45 PROC. FIRM Z SEKTORA MŚP POSZUKUJE INNOWACJI

temu

Tylko do końca stycznia przyjmowane są zgłoszenia do programu UPC dla przedsiębiorców – THINK BIG
“Let's connect to grow" – rusza V edycja programu UPC Biznes Think Big

temu

Think Big, realizowany przez UPC już po raz piaty, jest szansą dla małych przedsiębiorców na międzynarodową ekspansję i osiągnięcie sukcesu. Program wspiera przedsiębiorców z regionu Europy Środkowej i Wschodniej tj.: Polski, Czech, Rumunii, Słowacji i Węgier w doskonaleniu produktów i usług, charakteryzujących się największym potencjałem biznesowym. Pula nagród finansowych to 20 000 Euro. Dodatkowo tegoroczna odsłona programu została wzbogacona o Akademię Think Big – program mentoringowy, zapewniający uczestnikom wsparcie merytoryczne i szeroki pakiet szkoleń. 

Nowy punkt sprzedaży UPC. W warszawskiej Promenadzie

UPC dynamicznie rozwija sieć sprzedaży o punkty sprzedaży zlokalizowane w centrach handlowych. W sobotę otworzyliśmy już szósty – tym razem w warszawskim centrum Promenada