Znamy finalistów II edycji konkursu Think Big
Znamy finalistów II edycji konkursu Think Big

Znamy finalistów II edycji konkursu Think Big

Opublikowany

Twórcy robotów rehabilitacyjnych, projekt interaktywnych okularów, platforma do druku 3D na zamówienie – to tylko niektórzy z dziesiątki finalistów najnowszej edycji  konkursu Think Big.

W konkursie, zgodnie z głównym przesłaniem programu „We share your passion for business”, udział biorą przedsiębiorcy, którzy chcą rozwijać swoją działalność w oparciu o innowacyjne technologie i  jednocześnie kreatywnie łączą swoje pasje z działalnością biznesową. Autora najbardziej innowacyjnego konceptu, który zdobędzie nagrodę główną w wysokości 40 000 złotych, poznamy już 3 lutego 2015.
Think Big to program zainicjowany przez UPC Biznes – dostawcę nowoczesnych usług cyfrowych dla firm. Już drugi rok wspiera on przedsiębiorców, którzy działają w oparciu o innowacyjne technologie i rozwiązania oraz mają konkretny pomysł na dalszy rozwój swojej firmy.

A oto cała finałowa dziesiątka Think Big

Do walki o nagrody II edycji THINK BIG stanęły firmy z branż e-commerce, robotyki, healthcare,  IT oraz biotechnologicznej. W ścisłym finale znaleźli się:
  • Luna EMG - twórcy robotów rehabilitacyjnych,
  • eWejściówki.pl – portal sprzedający wejściówki do teatrów przez Internet,
  • Bivrost - projekt interaktywnych okularów Oculus Rift,
  • Sport Tracking – autorzy systemu wspomagania ćwiczeń przez analizę zakresów ruchu,
  • Leia Display System - twórcy ekranu, umożliwiającego wyświetlanie obrazu w powietrzu,
  • Printify – platforma do druku 3D na zamówienie,
  • Coder’s Lab – to pierwsza w Polsce Szkoła Programowania,
  • Sortsound – aplikacja dla zespołów i klubów muzycznych, ułatwiająca organizowanie koncertów na całym świecie.
  • Prowly – CRM , którego głównym zadaniem jest poprawa organizacji i efektywności pracy PR-owców,
  • Sortsound – aplikacja dla zespołów i klubów muzycznych, ułatwiająca organizowanie koncertów na całym świecie.
By zwyciężyć, finaliści muszą jeszcze przekonać do swojego pomysłu jury.
Finał II edycji THINK BIG już 3. lutego w Warszawie
THINK BIG wspierają:
Patroni Honorowi: Ministerstwo Gospodarki oraz Ambasada Brytyjska.
Partnerzy Strategiczni: Aula Polska, Brytyjska Izba Handlowa, Business Link, GrowUp StartUp, Krajowa Izba Gospodarcza, Liberty Global Ventures, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polska Przedsiębiorcza, SpeedUp Venture Capital Group, web.gov.pl.
Patroni Medialni: Forbes, Brief, biztok.pl, Pierwszy Milion, Bloomberg Businessweek, Gazeta MSP, Warsaw Business Journal, Sukces Pisany Szminką, THINKTANK.
Szczegóły w komunikacie prasowym

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

#WięcejOdUPC: BBC Lifestyle setnym kanałem HD W Telewizji Cyfrowej UPC

UPC Polska znowu daje swoim klientom więcej – od dziś mogą oni oglądać kanał BBC Lifestyle, który jest już setnym kanałem w jakości HD w ofercie Telewizji Cyfrowej UPC.