Certyfikat Bezpiecznego Internetu UKE dla UPC Polska
Certyfikat Bezpiecznego Internetu UKE dla UPC Polska

Certyfikat Bezpiecznego Internetu UKE dla UPC Polska

Opublikowany

UPC Polska, decyzją Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, po raz kolejny otrzymało Certyfikat Urzędu Komunikacji Elektronicznej w kategorii Bezpieczny Internet, za realizację działań edukacyjnych oraz świadczenie wysokiej jakości usług, zapewniających klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wyróżnienie to ma dla nas duże znaczenie – jest dowodem na to, że nie tylko świadczymy usługi wysokiej jakości i dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, zwłaszcza dzieci i młodzieży, ale również podejmowane przez nas działania edukacyjne, współpraca z organizacjami pozarządowymi są oceniane wysoko.
Dzięki realizowanym działaniom edukacyjnym, w trakcie warsztatów „Bezpieczne dzieci to wyedukowani dorośli”, zapoznaliśmy z zasadami bezpiecznego i mądrego korzystania z sieci z 14000 nauczycieli, bibliotekrzy, rodziców i harcerzy. Od wielu lat wspieramy też realizację Dnia Bezpiecznego Internetu i współtworzymy z Insafe publikacje edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Przede wszystki dbamy o bezpieczeństwo klientów – nasi abonenci mogą korzystać z pomocy technicznej oraz bezpłatnego Pakietu Bezpieczeństwa UPC firmy F-Secure, który zapewnia kompleksowe bezpieczeństwo w sieci, kontrolę rodzicielską i ochronę komputera (antywirus, firewall, antyspyware, antyspam). Każdy klient UPC Polska, który korzysta z oferty internetowej otrzymuje bezpłatnie licencje Pakietu Bezpieczeństwa UPC do wykorzystania także na tabletach i smartfonach.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.