Certyfikat Bezpiecznego Internetu UKE dla UPC Polska
Certyfikat Bezpiecznego Internetu UKE dla UPC Polska

Certyfikat Bezpiecznego Internetu UKE dla UPC Polska

Opublikowany

UPC Polska, decyzją Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, po raz kolejny otrzymało Certyfikat Urzędu Komunikacji Elektronicznej w kategorii Bezpieczny Internet, za realizację działań edukacyjnych oraz świadczenie wysokiej jakości usług, zapewniających klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wyróżnienie to ma dla nas duże znaczenie – jest dowodem na to, że nie tylko świadczymy usługi wysokiej jakości i dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, zwłaszcza dzieci i młodzieży, ale również podejmowane przez nas działania edukacyjne, współpraca z organizacjami pozarządowymi są oceniane wysoko.
Dzięki realizowanym działaniom edukacyjnym, w trakcie warsztatów „Bezpieczne dzieci to wyedukowani dorośli”, zapoznaliśmy z zasadami bezpiecznego i mądrego korzystania z sieci z 14000 nauczycieli, bibliotekrzy, rodziców i harcerzy. Od wielu lat wspieramy też realizację Dnia Bezpiecznego Internetu i współtworzymy z Insafe publikacje edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Przede wszystki dbamy o bezpieczeństwo klientów – nasi abonenci mogą korzystać z pomocy technicznej oraz bezpłatnego Pakietu Bezpieczeństwa UPC firmy F-Secure, który zapewnia kompleksowe bezpieczeństwo w sieci, kontrolę rodzicielską i ochronę komputera (antywirus, firewall, antyspyware, antyspam). Każdy klient UPC Polska, który korzysta z oferty internetowej otrzymuje bezpłatnie licencje Pakietu Bezpieczeństwa UPC do wykorzystania także na tabletach i smartfonach.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

4 trendy, które zdominują rynek TMT w 2014 roku

O ubiegłym roku większość powiedziała już wszystko, skupię się więc na tym, co na rodzimym rynku TMT czeka nas w roku 2014. Z masy dotychczasowych wydarzeń i zjawisk wyłaniają się cztery główne trendy, które decydować będą o dynamice i kierunku zmian.  Oto one: