PREZES UPC PO PIERWSZYM "ASK ME ANYTHING" - OGROMNE ZAINTERESOWANIE KLIENTÓW

PREZES UPC PO PIERWSZYM "ASK ME ANYTHING" - OGROMNE ZAINTERESOWANIE KLIENTÓW

Opublikowany

Społeczności UPC założyliśmy prawie 4 miesięcy temu, aby stworzyć przestrzeń klientom i fanom nowych technologii do dzielenia się wiedzą na temat naszych usług a także nowościami technologicznymi. Forum rozwija się bardzo prężnie – obecnie liczy już niemal 700  aktywnych użytkowników.W środę, 31 stycznia 2018, oddaliśmy Społeczność w ręce prezesa – podczas kilkugodzinnego AMA, Frans- Willem de Kloet odpowiadał na pytania klientów (i nie tylko).

AMA_posumowanie.jpg
Aktywność użytkowników przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W sumie padło ponad 90 pytańdotyczących m.in. oferty UPC, rozwoju usług czy inwestycji. Dyskusji przyglądało się ponad 250 zalogowanych użytkowników, do Społeczności dołączyło ponad 300 nowych użytkowników a liczba wyświetleń witryny wynosi 14 000  i nadal rośnie…AMA (Ask me anything), to popularny na zachodzie harvardzki system zadawania pytań prelegentom. O przebiegu spotkania decydują jego aktywni uczestnicy mogący pytać o wszystko, na co tylko chcą otrzymać odpowiedź.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.