The Heart Open Innovation Awards 2017 – kolejne nagrody dla UPC!

The Heart Open Innovation Awards 2017 – kolejne nagrody dla UPC!

Opublikowany

Z ogromną dumą przekazujemy Wam wspaniałą informację! Podczas gali finałowej konkursu The Heart Open Innovation, która odbyła się 31 stycznia w budynku Warsaw Spire otrzymaliśmy aż dwie nagrody. Spośród pięciorga finalistów wytypowanych przez Jury w kategorii Lider zwyciężyła Ewa Sadowska, Communication Manager, CSR & Brand PR Lead CEE w UPC Polska. Nagroda ta jest efektem skutecznego wdrażania programów promujących innowacje w naszej firmie, m.in. poprzez organizację programu Think Big.
UPC Polska za wspieranie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań zostało docenione również przez środowisko startupowe. Startups’ Choice to dodatkowa nagroda specjalna przyznawana przez młode spółki technologiczne, które w ten sposób wyróżniły korporacje za ich otwartość, partnerskie podejście do współpracy, uczciwość wobec przedsiębiorców oraz szybkość podejmowania decyzji. Głównym celem programu organizowanego przez europejskie centrum współpracy korporacji i startupów The Heart Warsaw jest promowanie firm aktywnie wykorzystujących źródła innowacji, które jednocześnie budują partnerskie relacje i z sukcesami wdrażają nowoczesne rozwiązania.
W imieniu UPC, nagrodę odebrała Ewa Sadowska

W imieniu UPC, nagrodę odebrała Ewa Sadowska

Udostępnij

Powiązane artykuły
Vintom zwycięzcą jubileuszowej, 5. edycji programu THINK BIG, prowadzonego przez UPC Biznes

temu

Podczas wielkiego finału tegorocznej edycji programu THINK BIG odbywającego się pod hasłem „Let’s Connect to Grow”, jury zdecydowało o przyznaniu nagrody głównej firmie Vintom, czyli twórcy rozwiązania do automatycznego generowania spersonalizowanej komunikacji wideo. Laureat otrzymał 10 tys. euro oraz zaproszenie do współpracy z UPC. Na gali wręczono również Nagrodę Publiczności – 10 tys. euro w głosowaniu gości wygrała firma 4-D, czyli autorzy inteligentnego narzędzia, analizującego zmiany zachodzące w mózgu. Finał THINK BIG stał się także okazją do zaprezentowania nowego logotypu oraz kampanii UPC Biznes pod hasłem „Otwórz się na sukces”.
Poznaj agendę Wielkiego Finału THINK BIG - 17. maja godz. 16.00

temu

Szanowni Państwo,Z przyjemnością zapraszamy Państwa na finał 5. edycji programu Think Big, który odbędzie się 17 maja (czwartek), o godz. 16.00 w Pałacowej Oranżerii Endorfiny Foksal (ul. Foksal 2).Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu.Za
Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

temu

UPC Biznes wybrało półfinalistów programu THINK BIG dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Pomysły biznesowe firm zakwalifikowanych do drugiego etapu programu dotyczą obszarów: B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz marketing tools. Wszyscy półfinaliści otrzymali od UPC zaproszenie do wzięcia udziału w Akademii THINK BIG – programie mentoringowym, przygotowanym w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby.
45 PROC. FIRM Z SEKTORA MŚP POSZUKUJE INNOWACJI

temu

Tylko do końca stycznia przyjmowane są zgłoszenia do programu UPC dla przedsiębiorców – THINK BIG
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.