The Heart Open Innovation Awards 2017 – kolejne nagrody dla UPC!

The Heart Open Innovation Awards 2017 – kolejne nagrody dla UPC!

Opublikowany

Z ogromną dumą przekazujemy Wam wspaniałą informację! Podczas gali finałowej konkursu The Heart Open Innovation, która odbyła się 31 stycznia w budynku Warsaw Spire otrzymaliśmy aż dwie nagrody. Spośród pięciorga finalistów wytypowanych przez Jury w kategorii Lider zwyciężyła Ewa Sadowska, Communication Manager, CSR & Brand PR Lead CEE w UPC Polska. Nagroda ta jest efektem skutecznego wdrażania programów promujących innowacje w naszej firmie, m.in. poprzez organizację programu Think Big.
UPC Polska za wspieranie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań zostało docenione również przez środowisko startupowe. Startups’ Choice to dodatkowa nagroda specjalna przyznawana przez młode spółki technologiczne, które w ten sposób wyróżniły korporacje za ich otwartość, partnerskie podejście do współpracy, uczciwość wobec przedsiębiorców oraz szybkość podejmowania decyzji. Głównym celem programu organizowanego przez europejskie centrum współpracy korporacji i startupów The Heart Warsaw jest promowanie firm aktywnie wykorzystujących źródła innowacji, które jednocześnie budują partnerskie relacje i z sukcesami wdrażają nowoczesne rozwiązania.
W imieniu UPC, nagrodę odebrała Ewa Sadowska

W imieniu UPC, nagrodę odebrała Ewa Sadowska

Udostępnij

Powiązane artykuły
Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

temu

UPC Biznes wybrało półfinalistów programu THINK BIG dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Pomysły biznesowe firm zakwalifikowanych do drugiego etapu programu dotyczą obszarów: B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz marketing tools. Wszyscy półfinaliści otrzymali od UPC zaproszenie do wzięcia udziału w Akademii THINK BIG – programie mentoringowym, przygotowanym w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby.
45 PROC. FIRM Z SEKTORA MŚP POSZUKUJE INNOWACJI

temu

Tylko do końca stycznia przyjmowane są zgłoszenia do programu UPC dla przedsiębiorców – THINK BIG
“Let's connect to grow" – rusza V edycja programu UPC Biznes Think Big

temu

Think Big, realizowany przez UPC już po raz piaty, jest szansą dla małych przedsiębiorców na międzynarodową ekspansję i osiągnięcie sukcesu. Program wspiera przedsiębiorców z regionu Europy Środkowej i Wschodniej tj.: Polski, Czech, Rumunii, Słowacji i Węgier w doskonaleniu produktów i usług, charakteryzujących się największym potencjałem biznesowym. Pula nagród finansowych to 20 000 Euro. Dodatkowo tegoroczna odsłona programu została wzbogacona o Akademię Think Big – program mentoringowy, zapewniający uczestnikom wsparcie merytoryczne i szeroki pakiet szkoleń. 
UPC wdraża CallPage, autorskie rozwiązanie zwycięzcy 4. edycji Think Big

temu

UPC Polska wprowadza kolejne rozwiązanie mające na celu usprawnienie kontaktu z klientami. Na stronie internetowej dostępny jest już prosty moduł do zamawiania rozmowy z konsultantem UPC. Pracownicy firmy błyskawicznie oddzwaniają do klientów, którzy pozostawili swój numer telefonu na portalu. Narzędzie dostarczył CallPage – zwycięzca 4.edycji Think Big, programu UPC Biznes skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw.

UPC Polska podsumowuje rok 2017

Inwestycje w sieć, nowa oferta i nowe pozycjonowanie marki