Kanał NICKTOONS dostępny w Telewizji Cyfrowej UPC POLSKA
Kanał NICKTOONS dostępny w Telewizji Cyfrowej UPC POLSKA

Kanał NICKTOONS dostępny w Telewizji Cyfrowej UPC POLSKA

Opublikowany

Do bogatej oferty telewizyjnej UPC, dołączył nowy kanał Nicktoons. To dobra wiadomość dla najmłodszych miłośników zabawnych animacji, które są nadawane 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, wyłącznie w jakości HD.


Nicktoons to trzecia stacja z rodziny Nickelodeon w Polsce. Oferta programowa kanału kierowana jest do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W ramówce nadającej od lutego br., wyłącznie w jakości HD stacji znajdują się nowości, takie jak opowiadający historię legendarnych wojowniczek serial „Mysticons”, przenosząca widzów do tajemniczego domu animacja „Witajce w Wayne”, a także produkcja, przedstawiające niezwykłe perypetie energicznej bestii pt. „Bunsen, ty bestio!”.

Nicktoons dostępny jest w pakiecie Max na pozycji 669 na dekoderach Mediabox oraz na pozycji 608 na dekoderze Horizon.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

NICKTOONS.jpg

grafika | 18,7 KB

Pobierz

Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

UPC Biznes wybrało półfinalistów programu THINK BIG dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Pomysły biznesowe firm zakwalifikowanych do drugiego etapu programu dotyczą obszarów: B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz marketing tools. Wszyscy półfinaliści otrzymali od UPC zaproszenie do wzięcia udziału w Akademii THINK BIG – programie mentoringowym, przygotowanym w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby.