Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

Opublikowany

UPC Biznes wybrało półfinalistów programu THINK BIG dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Pomysły biznesowe firm zakwalifikowanych do drugiego etapu programu dotyczą obszarów: B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz marketing tools. Wszyscy półfinaliści otrzymali od UPC zaproszenie do wzięcia udziału w Akademii THINK BIG – programie mentoringowym, przygotowanym w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby.

Mentorzy Akademii THINK BIG wspierać będą półfinalistów, przygotowując dla nich szkolenia z zagadnień dotyczących m.in. bezpieczeństwa, działań marketingowych, finansowych aspektów zarządzania firmą czy growth hacking, który jako świeży trend interesuje zwłaszcza innowacyjne firmy, chcące szybko zwiększać skalę swojego biznesu. Wśród mentorów Akademii THINK BIG są przedstawiciele UPC, w tym Agnieszka Zawistowska, Dyrektor UPC Biznes, reprezentanci firm współpracujących z UPC: Joanna Grzanecka, Marketing & PR Manager w Yamaha i Jakub Przybyła, General Manager Hotelu Szafran oraz laureaci poprzednich edycji THINK BIG: Radosław Pallach, CEO Elephant i Michał Mikulski, CEO EgzoTech.

Już wiemy kto powalczy o udział w finale V edycji THINK BIG. Przed nami ekscytujący okres programu, w którym jednym z ważnych elementów jest Akademia THINK BIG. To pomoże półfinałowej trzydziestce rozwinąć skrzydła i przygotować się do wyzwań, które na nich czekają, nie tylko podczas naszego programu.

Agnieszka Zawistowska, Dyrektor UPC Biznes

Awans do ostatniego etapu programu zyska pięć firm. Zaprezentują one swoje rozwiązania na scenie przed Jury programu i gośćmi gali finałowej. Kryterium wyboru finalistów będzie suma punktów zdobytych przez nich w rozpoczynającej się właśnie fazie programu. Punkty przyznawane będą za rozwiązywanie zadań konkursowych opracowanych przez jurorów. Zadania sprawdzać będą zdolność młodych firm technologicznych – uczestników UPC THINK BIG, do wykorzystania potencjału biznesowego.
Lista firm, które powalczą o wejście do finałowej piątki programu THINK BIG i nagrody finansowe w wysokości 20 000 EURO: 2040, 2take, 4-D, Nopattern, Applica, Cloud Development, Colpirio, CyberusLabs, Fullscreen Digital, Get Feedback, InStream, Lurity, MEN, MySurveyLab, Point Surveys, Proofly, Adips, Runvido, Salesbook, Staffino, TalkToBot, Tricks, UseCrypt, UserEngage, Vintom, Voicelab, WeSavvy, PW Network, Zalass Consulting.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

think_big_upc_biznes_2017-10-10_A-01.png

grafika | 213 KB

Pobierz
a4_KV1_poz_min.jpg

grafika | 794 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Vintom zwycięzcą jubileuszowej, 5. edycji programu THINK BIG, prowadzonego przez UPC Biznes

temu

Podczas wielkiego finału tegorocznej edycji programu THINK BIG odbywającego się pod hasłem „Let’s Connect to Grow”, jury zdecydowało o przyznaniu nagrody głównej firmie Vintom, czyli twórcy rozwiązania do automatycznego generowania spersonalizowanej komunikacji wideo. Laureat otrzymał 10 tys. euro oraz zaproszenie do współpracy z UPC. Na gali wręczono również Nagrodę Publiczności – 10 tys. euro w głosowaniu gości wygrała firma 4-D, czyli autorzy inteligentnego narzędzia, analizującego zmiany zachodzące w mózgu. Finał THINK BIG stał się także okazją do zaprezentowania nowego logotypu oraz kampanii UPC Biznes pod hasłem „Otwórz się na sukces”.
Poznaj agendę Wielkiego Finału THINK BIG - 17. maja godz. 16.00

temu

Szanowni Państwo,Z przyjemnością zapraszamy Państwa na finał 5. edycji programu Think Big, który odbędzie się 17 maja (czwartek), o godz. 16.00 w Pałacowej Oranżerii Endorfiny Foksal (ul. Foksal 2).Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu.Za
The Heart Open Innovation Awards 2017 – kolejne nagrody dla UPC!

temu

Z ogromną dumą przekazujemy Wam wspaniałą informację! Podczas gali finałowej konkursu The Heart Open Innovation, która odbyła się 31 stycznia w budynku Warsaw Spire otrzymaliśmy aż dwie nagrody. Spośród pięciorga finalistów wytypowanych przez Jury w kategorii Lider zwyci
45 PROC. FIRM Z SEKTORA MŚP POSZUKUJE INNOWACJI

temu

Tylko do końca stycznia przyjmowane są zgłoszenia do programu UPC dla przedsiębiorców – THINK BIG
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.