Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

Opublikowany

UPC Biznes wybrało półfinalistów programu THINK BIG dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Pomysły biznesowe firm zakwalifikowanych do drugiego etapu programu dotyczą obszarów: B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz marketing tools. Wszyscy półfinaliści otrzymali od UPC zaproszenie do wzięcia udziału w Akademii THINK BIG – programie mentoringowym, przygotowanym w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby.

Mentorzy Akademii THINK BIG wspierać będą półfinalistów, przygotowując dla nich szkolenia z zagadnień dotyczących m.in. bezpieczeństwa, działań marketingowych, finansowych aspektów zarządzania firmą czy growth hacking, który jako świeży trend interesuje zwłaszcza innowacyjne firmy, chcące szybko zwiększać skalę swojego biznesu. Wśród mentorów Akademii THINK BIG są przedstawiciele UPC, w tym Agnieszka Zawistowska, Dyrektor UPC Biznes, reprezentanci firm współpracujących z UPC: Joanna Grzanecka, Marketing & PR Manager w Yamaha i Jakub Przybyła, General Manager Hotelu Szafran oraz laureaci poprzednich edycji THINK BIG: Radosław Pallach, CEO Elephant i Michał Mikulski, CEO EgzoTech.

Już wiemy kto powalczy o udział w finale V edycji THINK BIG. Przed nami ekscytujący okres programu, w którym jednym z ważnych elementów jest Akademia THINK BIG. To pomoże półfinałowej trzydziestce rozwinąć skrzydła i przygotować się do wyzwań, które na nich czekają, nie tylko podczas naszego programu.

Agnieszka Zawistowska, Dyrektor UPC Biznes

Awans do ostatniego etapu programu zyska pięć firm. Zaprezentują one swoje rozwiązania na scenie przed Jury programu i gośćmi gali finałowej. Kryterium wyboru finalistów będzie suma punktów zdobytych przez nich w rozpoczynającej się właśnie fazie programu. Punkty przyznawane będą za rozwiązywanie zadań konkursowych opracowanych przez jurorów. Zadania sprawdzać będą zdolność młodych firm technologicznych – uczestników UPC THINK BIG, do wykorzystania potencjału biznesowego.
Lista firm, które powalczą o wejście do finałowej piątki programu THINK BIG i nagrody finansowe w wysokości 20 000 EURO: 2040, 2take, 4-D, Nopattern, Applica, Cloud Development, Colpirio, CyberusLabs, Fullscreen Digital, Get Feedback, InStream, Lurity, MEN, MySurveyLab, Point Surveys, Proofly, Adips, Runvido, Salesbook, Staffino, TalkToBot, Tricks, UseCrypt, UserEngage, Vintom, Voicelab, WeSavvy, PW Network, Zalass Consulting.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

think_big_upc_biznes_2017-10-10_A-01.png

grafika | 213 KB

Pobierz
a4_KV1_poz_min.jpg

grafika | 794 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
The Heart Open Innovation Awards 2017 – kolejne nagrody dla UPC!

temu

Z ogromną dumą przekazujemy Wam wspaniałą informację! Podczas gali finałowej konkursu The Heart Open Innovation, która odbyła się 31 stycznia w budynku Warsaw Spire otrzymaliśmy aż dwie nagrody. Spośród pięciorga finalistów wytypowanych przez Jury w kategorii Lider zwyci
45 PROC. FIRM Z SEKTORA MŚP POSZUKUJE INNOWACJI

temu

Tylko do końca stycznia przyjmowane są zgłoszenia do programu UPC dla przedsiębiorców – THINK BIG
“Let's connect to grow" – rusza V edycja programu UPC Biznes Think Big

temu

Think Big, realizowany przez UPC już po raz piaty, jest szansą dla małych przedsiębiorców na międzynarodową ekspansję i osiągnięcie sukcesu. Program wspiera przedsiębiorców z regionu Europy Środkowej i Wschodniej tj.: Polski, Czech, Rumunii, Słowacji i Węgier w doskonaleniu produktów i usług, charakteryzujących się największym potencjałem biznesowym. Pula nagród finansowych to 20 000 Euro. Dodatkowo tegoroczna odsłona programu została wzbogacona o Akademię Think Big – program mentoringowy, zapewniający uczestnikom wsparcie merytoryczne i szeroki pakiet szkoleń. 
UPC wdraża CallPage, autorskie rozwiązanie zwycięzcy 4. edycji Think Big

temu

UPC Polska wprowadza kolejne rozwiązanie mające na celu usprawnienie kontaktu z klientami. Na stronie internetowej dostępny jest już prosty moduł do zamawiania rozmowy z konsultantem UPC. Pracownicy firmy błyskawicznie oddzwaniają do klientów, którzy pozostawili swój numer telefonu na portalu. Narzędzie dostarczył CallPage – zwycięzca 4.edycji Think Big, programu UPC Biznes skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw.

ORŁY 2018 – Odkodowana transmisja CANAL+ w UPC

Już w najbliższy poniedziałek po raz dwudziesty zostaną wręczone Polskie Nagrody Filmowe. Transmisję z Gali ORŁY 2018 przeprowadzi CANAL+.