Horizon GO od UPC Polska dostępny także w krajach UE
Horizon GO od UPC Polska dostępny także w krajach UE

Horizon GO od UPC Polska dostępny także w krajach UE

Opublikowany

Od kwietnia, użytkownicy aplikacji Horizon GO oferowanej przez UPC Polska, największego w Polsce dostawcy usług cyfrowych, zyska dostęp do niemal 100 polskich kanałów telewizyjnych oraz tysięcy filmów i seriali na żądanie w całej Unii Europejskiej. Treści wideo dostępne są online, zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i laptopach, tabletach czy smartfonach. To udogodnienie dla klientów, którzy podczas pobytu za granicą chcą swobodnie korzystać z cyfrowej rozrywki.  

Rozwój naszej oferty to jeden z elementów dążenia do zwiększania satysfakcji naszych klientów. Cieszymy się, że nowe regulacje, pozwalają nam na dotarcie z możliwościami, jakie daje Horizon GO do tych osób, które czasowo przebywają za granicą i chcą oglądać polskie produkcje. Dzięki dostępności Horizon GO na urządzeniach mobilnych, treści z bogatej biblioteki na żądanie, już prawie 650 tys. użytkowników naszej aplikacji, może oglądać content w dowolnym miejscu i czasie we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. 

 Lucian Mataoanu, Szef Działu Sprzedaży i Rozwoju w UPC Polska

Od kwietnia Polacy przebywający za granicą, będą mogli oglądać w usłudze Horizon Go na wielu urządzeniach jednocześnie polskie stacje filmowe i serialowe, sportowe, informacyjne, rozrywkowe, muzyczne, popularnonaukowe oraz kanały dla dzieci. Horizon Go daje również nielimitowany dostęp do tysięcy hitów filmowych i serialowych z biblioteki na życzenie oraz zdalnego nagrywania programów. Dodatkowo, aplikacja umożliwia personalizację ramówki telewizyjnej, dzięki usłudze Replay TV – przełomowemu rozwiązaniu, pozwalającemu oglądać programy do siedmiu dni wstecz, bez nagrywania.

Pełna lista kanałów telewizyjnych dostępnych w usłudze Horizon Go poza domem, dostępna jest na stronie: https://www.upc.pl/telewizja/poznaj/poznaj-nasza-telewizje/horizon-go/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.