Horizon GO od UPC Polska dostępny także w krajach UE
Horizon GO od UPC Polska dostępny także w krajach UE

Horizon GO od UPC Polska dostępny także w krajach UE

Opublikowany

Od kwietnia, użytkownicy aplikacji Horizon GO oferowanej przez UPC Polska, największego w Polsce dostawcy usług cyfrowych, zyska dostęp do niemal 100 polskich kanałów telewizyjnych oraz tysięcy filmów i seriali na żądanie w całej Unii Europejskiej. Treści wideo dostępne są online, zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i laptopach, tabletach czy smartfonach. To udogodnienie dla klientów, którzy podczas pobytu za granicą chcą swobodnie korzystać z cyfrowej rozrywki.  

Rozwój naszej oferty to jeden z elementów dążenia do zwiększania satysfakcji naszych klientów. Cieszymy się, że nowe regulacje, pozwalają nam na dotarcie z możliwościami, jakie daje Horizon GO do tych osób, które czasowo przebywają za granicą i chcą oglądać polskie produkcje. Dzięki dostępności Horizon GO na urządzeniach mobilnych, treści z bogatej biblioteki na żądanie, już prawie 650 tys. użytkowników naszej aplikacji, może oglądać content w dowolnym miejscu i czasie we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. 

 Lucian Mataoanu, Szef Działu Sprzedaży i Rozwoju w UPC Polska

Od kwietnia Polacy przebywający za granicą, będą mogli oglądać w usłudze Horizon Go na wielu urządzeniach jednocześnie polskie stacje filmowe i serialowe, sportowe, informacyjne, rozrywkowe, muzyczne, popularnonaukowe oraz kanały dla dzieci. Horizon Go daje również nielimitowany dostęp do tysięcy hitów filmowych i serialowych z biblioteki na życzenie oraz zdalnego nagrywania programów. Dodatkowo, aplikacja umożliwia personalizację ramówki telewizyjnej, dzięki usłudze Replay TV – przełomowemu rozwiązaniu, pozwalającemu oglądać programy do siedmiu dni wstecz, bez nagrywania.

Pełna lista kanałów telewizyjnych dostępnych w usłudze Horizon Go poza domem, dostępna jest na stronie: https://www.upc.pl/telewizja/poznaj/poznaj-nasza-telewizje/horizon-go/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Poznaj 7 powodów dla kórych warto wybrać UPC

Internet światłowodowy z premium wifi, telewizja na różnych urządzeniach i wiele więcej…