UPC Biznes startuje z nową ofertą dla firm z segmentu SoHo i odświeża markę

UPC Biznes startuje z nową ofertą dla firm z segmentu SoHo i odświeża markę

Opublikowany

UPC Biznes wprowadza nową identyfikację wizualną oraz kampanię pod hasłem „Otwórz się na sukces”. Pierwszym etapem nowej kampanii jest start oferty dedykowanej firmom sektora Small office/Home office. Znajdują się w niej cztery prędkości internetu, w tym dwie nowe – 200 Mb/s i 400 Mb/s wraz z wysokimi prędkościami wysyłania danych 20 i 40 MB/s, Premium WiFi, bogaty wybór kanałów telewizyjnych, Telefon bez limitu oraz Pakiety Bezpieczeństwa i gwarantowane poziomy świadczenia usług (SLA). Oferta podzielona została na trzy grupy: Start, Smart i Pro. Każda z nich odpowiada różnym potrzebom przedsiębiorców z segmentu SoHo.

Wprowadzenie nowego portfolio usług to efekt precyzyjnej analizy potrzeb przedsiębiorców, przeprowadzonej przez UPC Biznes. W jej wyniku powstała oferta, która wspiera rozwój biznesu i zawiera niezawodne oraz bezpieczne rozwiązania dla firm. Jej wyróżnikiem jest dedykowana obsługa klienta oraz bezpieczeństwo korzystania z usług.

Dzięki dedykowanej, profesjonalnej i szybkiej obsłudze klienta biznesowego, przedsiębiorcy mogą skupić się na tym co najważniejsze – prowadzeniu firmy. Całą resztą zajmuje się UPC Biznes, wiarygodny, doświadczony partner biznesowy. Od wielu lat stawiamy na partnerskie relacje i wspieranie rozwoju biznesu, a nasza nowa identyfikacja wizualna i hasło kampanii „Otwórz się na sukces” oraz oferta stworzona w oparciu o badanie potrzeb firm działających na rynku, doskonale odzwierciedlają nasze podejście. Naszym celem jest oferowanie usług, które pozwolą małym firmom wejść z sukcesem w erę cyfryzacji.

Agnieszka Zawistowska, Dyrektor UPC Biznes

logo-b2b- with-teal-stroke_BIZNES_SMALL_FONT.PNG
Oferty Biznes Smart i Pro to również Pakiet Bezpieczeństwa F-Secure, nawet dla 25 urządzeń (komputery, smartfony, tablety), oraz pisemna gwarancja jakości i usunięcia awarii w określonym czasie - SLA. W zależności od wariantu zamówionego internetu, jest to do 12 godzin przy Biznes Smart 300/30 Mb/s i do 6 godzin dla  Biznes Pro 400/40 Mb/s i 600/60 Mb/s.

W ofercie Biznes Start Smart Pro firmy mogą wybierać pakiety zawierające wszystkie trzy usługi: internet, telefonię stacjonarną oraz telewizję cyfrową, internet w duecie z telefonem lub telewizją albo sam internet. Ceny rozpoczynają się od 69,99 zł netto miesięcznie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

logo-b2b-.jpg

grafika | 98,4 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.