Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

Opublikowany

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Pojedynki w ramach Gali KSW 44 rozpoczną się o 19:00. W walce w wadze ciężkiej walczyć będą Mariusz Pudzianowski i Karol Bedorf. O pas KSW w wadze piórkowej powalczą Kleber Koike Erbst i Marcin Wrzosek. Przeciwnikiem Tomasza „Strachu” Oświecińskiego będzie Bośniak – Erko Jun. Rywalem Filipa Wolańskiego będzie Daniel Torres. Gracjan Szadziński zmierzy się z Paulem Redmondem, a Irlandczyk Chris Fields z Brazylijczykiem, Wagnerem Prado. Widzowie zobaczą również pojedynek dwóch czołowych zawodników wagi koguciej – Sebastiana Przybysza i Dawida Gralki.
Dostęp do oglądania KSW 44 w UPC będzie kodowany. Już teraz można go zamawiać w systemie pay-per-view. Informacje o sposobie zamawiania dostępu do transmisji można znaleźć na kanale 90. dekodera, niezależnie od posiadanego modelu.
Użytkownicy dekoderów UPC Mediabox mogą zamawiać dostęp do gali jedynie poprzez dedykowaną aplikację na kanale 90. Użytkownicy dekoderów Horizon, MediaModułu CI+ mogą zamawiać dostęp telefonicznie, pod numerem: 813 813 813, oraz na stronie internetowej: www.upc.pl/ksw.
Opłata za możliwość oglądania Konfrontacji Sztuk Walki w UPC wynosi 39 zł brutto. Kwota doliczana jest do rachunku klienta.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

DYSTR_1920x1080_KSW44.jpg

grafika | 603 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.