Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

Opublikowany

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Pojedynki w ramach Gali KSW 44 rozpoczną się o 19:00. W walce w wadze ciężkiej walczyć będą Mariusz Pudzianowski i Karol Bedorf. O pas KSW w wadze piórkowej powalczą Kleber Koike Erbst i Marcin Wrzosek. Przeciwnikiem Tomasza „Strachu” Oświecińskiego będzie Bośniak – Erko Jun. Rywalem Filipa Wolańskiego będzie Daniel Torres. Gracjan Szadziński zmierzy się z Paulem Redmondem, a Irlandczyk Chris Fields z Brazylijczykiem, Wagnerem Prado. Widzowie zobaczą również pojedynek dwóch czołowych zawodników wagi koguciej – Sebastiana Przybysza i Dawida Gralki.
Dostęp do oglądania KSW 44 w UPC będzie kodowany. Już teraz można go zamawiać w systemie pay-per-view. Informacje o sposobie zamawiania dostępu do transmisji można znaleźć na kanale 90. dekodera, niezależnie od posiadanego modelu.
Użytkownicy dekoderów UPC Mediabox mogą zamawiać dostęp do gali jedynie poprzez dedykowaną aplikację na kanale 90. Użytkownicy dekoderów Horizon, MediaModułu CI+ mogą zamawiać dostęp telefonicznie, pod numerem: 813 813 813, oraz na stronie internetowej: www.upc.pl/ksw.
Opłata za możliwość oglądania Konfrontacji Sztuk Walki w UPC wynosi 39 zł brutto. Kwota doliczana jest do rachunku klienta.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

DYSTR_1920x1080_KSW44.jpg

grafika | 603 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.