UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

Opublikowany

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonentom pakietu Select do 19 sierpnia br. Dzięki współpracy z międzynarodową firmą mediową Viasat World, abonenci UPC Polska mają dostęp do atrakcyjnych kanałów tematycznych oferowanych w polskiej wersji językowej
i jakości HD. Oprócz znanych już polskim widzom kanałów Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore i Polsat Viasat Nature, operator wprowadza do oferty kanał Epic Drama, stanowiący zupełnie nową propozycję dla krajowej widowni. Podstawową ofertę stacji stanowią seriale kostiumowe, a szeroki zakres emitowanych produkcji obejmuje przede wszystkim tematykę wojenną, przygodową, kryminalną, romantyczną i obyczajową.

Dzięki starannie opracowanej, atrakcyjnej ramówce kanał Epic Drama  odniósł już ogromny sukces wśród odbiorców w Polsce, Rumunii i na  Węgrzech. Wierzymy, że udostępnienie go również klientom UPC przyczyni  się do utrzymania tej pozycji oraz umożliwi nam poszerzenie grona  wiernych widzów. Dołączenie stacji Epic Drama do naszych dotychczasowych propozycji  kanałowych jest naturalnym krokiem i konsekwencją długotrwałej  współpracy z UPC. Perspektywa poszerzenia oferty programowej o kolejne  atrakcyjne pozycje daje naszym widzom gwarancję najwyższej jakości  oferty telewizyjnej dostępnej na wyciągnięcie ręki.

Benjamin Groocock, Acting VP Commercial Affairs w Viasat World

Propozycje programowe kanału opierają się na najlepszych współczesnych  dramatach kostiumowych z całego świata, w tym tytułów wyprodukowanych w  Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Francji, Włoszech, Australii i  Kanadzie. Zasadniczą część ramówki stanowią premierowe pozycje, a tytuły  takie jak: “Rozpustnice”, “Zaraza”, “Szpiedzy Waszyngtona”, “Stróż  Prawa” czy “Prawdziwa historia rodu Borgiów” zyskały uznanie zarówno  wśród krytyków, jak i szerokiej publiczności.

Bardzo nas cieszy kolejna możliwość poszerzenia oferty Happy Home w  obszarze telewizyjnej rozrywki i wierzymy, że bogata propozycja seriali  kostiumowych kanału Epic Drama przypadnie do gustu klientom UPC.

Ewelina Rabsztyn, CEE Content Director w UPC

Epic Drama rozpoczął nadawanie w grudniu 2017 roku. Poza Polską oferta  stacji dostępna jest w Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Grecji, Rumunii,  Serbii, Słowacji, Turcji oraz na Ukrainie i Węgrzech.
UPC_Citylight_Harlots_03_mid.jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.
Anna Putts jurorem europejskiego konkursu Euro Effie 2018

temu

Anna Putts, dyrektor komunikacji marketingowej UPC w regionie Europy Środkowo - Wschodniej, została członkiem jury europejskiej edycji konkursu Effie 2018.