Travelicious zabrała Horizon Go w podróż do Nicei
Travelicious zabrała Horizon Go w podróż do Nicei

Travelicious zabrała Horizon Go w podróż do Nicei

Od kwietnia klienci UPC mogą korzystać z usługi Horizon Go również w czasie podróży po krajach Unii Europejskiej. Działanie aplikacji za granicą miała ostatnio okazję sprawdzić Kasia z Travelicious.pl. Jej ostatni wyjazd do Nicei upłynął pod znakiem plażowania oraz wieczorów filmowych z Horizon Go od UPC. Zobaczcie, co spodobało się Travelicious w aplikacji.

Travelicious.pl to blogerka, która od kilku lat pokazuje swoim czytelnikom najpiękniejsze miejsca w Polsce i na świecie, wyjątkowe restauracje i hotele. Tworzy też subiektywne przewodniki po miastach, zarówno tych polskich jak i zagranicznych. Opisom miejsc towarzyszą piękne zdjęcia, które wyróżniają tego podróżniczego bloga. W ubiegłym miesiącu Travelicious.pl odwiedziło prawie 100 tys. osób, a na Instagramie obserwuje ją prawie 30 tys. osób. Ostatnio testowała usługę Horizon Go w pięknej scenerii nicejskiego hotelu Boscolo. Co urzekło Kasię w aplikacji Horizon Go? Przede wszystkim możliwość oglądania treści zarówno na laptopie, jak i smartfonie czy tablecie. Oglądanie filmu można zacząć na komputerze, leżąc w wannie, a skończyć na smartfonie, siedząc na hotelowym patio. Dodatkowo, jak sama pisze:

Można ją zabrać na wakacje i cieszyć się telewizją na terenie całej Unii Europejskiej. Wystarczy WiFi. Ja oceniam usługę wysoko. Wybór filmów i seriali skupia się na kultowych pozycjach, natomiast dostęp do regularnych polskich kanałów telewizyjnych jest ogromny i pozwala korzystać z platformy praktycznie tak jak z telewizora.

Travelicious.pl

Travelicious TOP5 na Horizon Go.png
Obecnie w Horizon Go na terenie Unii Europejskiej można oglądać blisko 100 kanałów telewizyjnych, w tym kanały filmowe, informacyjne, sportowe, rozrywkowe, muzyczne, popularnonaukowe i dla dzieci, zarówno w ramach telewizji linearnej, jak i treści VoD w UPC NA ŻĄDANIE. Cały wpis Travelicious.pl o Horizon Go dostępny jest na blogu:
Boscolo Exedra Nice, Autograph Collection Hotel - luksusowy hotel w Nicei i przyjemność wieczorów filmowych na wyjeździe - Travelicious.pl

Boscolo Exedra Nice, Autograph Collection Hotel - luksusowy hotel w Nicei i przyjemność wieczorów filmowych na wyjeździe - Travelicious.pl

Weekend we dwoje, dziecko z dziadkami, chcieliśmy, aby było wygodnie, luksusowo i odprężająco. Zdecydowaliśmy się na Niceę, która jest oddalona od Warszawy o 2 godziny lotu i bardzo krótką jazdę taksówką z lotniska. Hotel wybierałam długo, gdyż nie mogłam znaleźć nic butikowego i w swoim stylu. Padło więc na ociekający luksusem Boscolo. Moim drugim wyborem […]

Czytaj więcej

Powiązane artykuły
Polsat Games HD i Polsat Rodzina HD w UPC Polska

16 października 2018 roku klienci UPC Polska zyskali dostęp do dwóch nowych kanałów Grupy Polsat – Polsat Games HD oraz Polsat Rodzina HD. Tym samym, w ofercie UPC Polska znajduje się obecnie 130 kanałów w rozdzielczości HD.
Znamy zwycięzców Grand Video Awards 2018

W czwartek, 11 października w warszawskim kinie Iluzjon odbyła się gala czwartej edycji Grand Video Awards. Jury wyłoniło zwycięzców w 10 kategoriach, a nagrody przyznali partnerzy konkursu. W imieniu UPC Polska, Nagrodę Widzów przyznaną Krzysztofowi Gonciarzowi wręczyła Dyrektor Komunikacji Marketingowej UPC – Małgorzata Samotyjek-Kleniewska.
KSW powraca na Wembley i do UPC!

Już w sobotę, 6 października, na londyńskiej The SSE Arena Wembley odbędzie się Gala KSW 45. Klienci UPC będą mogli obejrzeć na żywo aż 9 pojedynków, wśród których na walkę wieczoru zapowiada się pojedynek nieobliczalnego Popka Monstera z pogromcą Tomasza Oświecińskiego, Erko Junem. Transmisję zmagań zawodników MMA, nadawaną w jakości HD, można zamawiać w UPC w systemie pay-per-view.
Poznaj nowy modem wspierający prędkość 1 Gb/s od UPC!

Giga Connect Box to najnowocześniejsza technologia zamknięta w urządzeniu, które robi wrażenie! Poznaj go bliżej dzięki naszej infografice.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.