Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

Opublikowany

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.

Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 to nowe, całodobowe kanały sportowe dostępne w UPC w jakości Super HD. Już od 21 sierpnia, wraz ze startem rundy play-off, transmitowane w nich będą na żywo wszystkie mecze Ligi Mistrzów, a od 20 września, od startu fazy grupowej, również spotkania Ligi Europy. Ponadto, w UPC rozgrywki można będzie oglądać w czterech serwisach pay-per-view, uruchamianych w dni meczowe – wtorki, środy i czwartki. Dzięki temu, fani piłki nożnej zobaczą cały sezon obu europejskich lig z udziałem takich gwiazd futbolu, jak Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak czy Kamil Glik oraz Leo Messi, Gianluigi Buffon, Neymar i Cristiano Ronaldo. Kanały będą również dostępne w ramach telewizji mobilnej Horizon Go, zapewniającej dostęp do najlepszej telewizyjnej rozrywki w dowolnym miejscu i czasie, zarówno w domu, jak i poza domem na urządzeniach mobilnych.
Polsat_logo.png

„Ciągle rozwijamy naszą ofertę telewizyjnej rozrywki i wierzymy, że nic  nie daje fanom piłki nożnej takich emocji, jak dostęp do rozgrywek  światowej klasy. Dzięki naszej współpracy z Polsatem klienci UPC będą  mogli oglądać mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy na żywo w bardzo dobrej  jakości transmisji przez kolejne 3 lata. Będzie to doskonałe  uzupełnienie atrakcyjnego zestawu wydarzeń sportowych dostępnych w UPC,  takich jak m.in rozgrywki Bundesligi, Serie A czy La Ligi. To  kolejny dowód naszego zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości  treści, wzmacniających naszą najlepszą na polskim rynku markę w obszarze  Internetu i telewizyjnej rozrywki.”

Robert Redeleanu, CEO UPC Polska

Pakiet Polsat Sport Premium zamawiać mogą wszyscy klienci, posiadający  pakiet telewizyjny Select lub Max na dekoderach Horizon, Mediabox i CI+.  Bez względu na model dekodera, kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat  Sport Premium 2 oraz 4 serwisy telewizyjne Polsat Sport Premium PPV,  znajdować się będą odpowiednio na pozycjach: 81, 82, 83, 84, 85, 86.  Dostępne one będą również w ramach telewizji mobilnej Horizon Go,  dostępnej na smarfonach, czy poprzez stronę internetową www.horizon.tv zarówno w domu, jak i poza nim.

W  ofercie promocyjnej dla obecnych klientów pakiet Polsat Sport Premium  kosztuje 29,99 zł miesięcznie. Okres zobowiązania to 12 miesięcy.  Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 9,90 zł. Szczegółowe informacje  znajdują się na stronie: https://www.upc.pl/polsat-sport-premium/

Udostępnij