UPC z ofertą gigabitową także dla biznesu
UPC z ofertą gigabitową także dla biznesu

UPC z ofertą gigabitową także dla biznesu

Opublikowany

Dbając o dostarczanie klientom biznesowym narzędzi do dalszego rozwoju, UPC Polska rusza z nową, ulepszoną ofertą, napędzaną internetem o prędkości 1 Gb/s oraz zwiększa prędkości oferowane małym i średnim firmom.

W portfolio usług internetowych UPC Biznes znajduje się obecnie pięć prędkości internetu, w tym internet o prędkości do 1 Gb/s z prędkością wysyłania danych do 50 Mb/s. Najszybszy internet w ofercie na razie dostępny jest dla klientów biznesowych w Warszawie, ale stopniowo jego zasięg poszerzany będzie o inne lokalizacje. Poza 1 Gb/s UPC Biznes oferuje również prędkości: 600/60 Mb/s, 400/40 Mb/s oraz 200/20 Mb/s. Dodatkową nowością jest symetryczny internet 10/10 Mb/s, który stanowi elastyczne rozwiązanie kierowane do firm, w których internet wykorzystywany jest głównie do obsługi terminali płatniczych, ograniczonego ściągania plików, rozmów telefonicznych oraz prowadzenia korespondencji mailowej.

Poza nowościami klienci UPC Biznes otrzymują sprawdzone i cenione przez nich usługi. Komfortowym rozwiązaniem jest możliwość testowania usług UPC Biznes do 60 dni. W tym czasie klienci, którzy nie będą zadowoleni, mogą zrezygnować, bez zobowiązań i kar. W ofercie Biznes Smart, Start oraz Pro dostępna jest standardowo pisemna gwarancja jakości i usunięcia awarii w określonym czasie - SLA, w zależności od rodzaju posiadanego pakietu wynosi od 12 do 6 godzin. Natomiast oferty z internetem 400Mb/s, 600Mb/s i 1Gb/s zawierają dodatkowo Pakiet Bezpieczeństwa F-Secure, nawet dla 25 urządzeń. Wszystkie oferty dostępne są bez zobowiązania, a także z umową na 12 i 24 miesiące.

Internet o przepustowości do 1 Gb/s w 24-miesięcznym okresie zobowiązania kosztuje 139,99 zł netto miesięcznie. W cenie zawarty jest modem Giga Connect Box ze Smart Wi-Fi, 6-godzinna gwarancja SLA oraz Pakiet Bezpieczeństwa F-Secure dla 25 urządzeń. Internet o prędkości 10/10 Mb/s z umową na 24 miesiące to koszt 29,99 zł netto miesięcznie.

 Więcej informacji o ofercie na stronie internetowej: https://biznes.upc.pl/

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Biznes startuje z nową ofertą dla firm z segmentu SoHo i odświeża markę

temu

UPC Biznes wprowadza nową identyfikację wizualną oraz kampanię pod hasłem „Otwórz się na sukces”. Pierwszym etapem nowej kampanii jest start oferty dedykowanej firmom sektora Small office/Home office. Znajdują się w niej cztery prędkości internetu, w tym dwie nowe – 200 Mb/s i 400 Mb/s wraz z wysokimi prędkościami wysyłania danych 20 i 40 MB/s, Premium WiFi, bogaty wybór kanałów telewizyjnych, Telefon bez limitu oraz Pakiety Bezpieczeństwa i gwarantowane poziomy świadczenia usług (SLA). Oferta podzielona została na trzy grupy: Start, Smart i Pro. Każda z nich odpowiada różnym potrzebom przedsiębiorców z segmentu SoHo.
UPC Biznes z kanałami Eleven Sports dla hoteli

temu

Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra to kanały sportowe, które wzbogaciły ofertę  programową UPC Biznes dla hoteli. Pakiet kanałów ELEVEN SPORTS powstał głównie z myślą o hotelach, które pragną zapewnić swoim klientom i gościom dostęp do największych sportowych emocji.
‘Business Week’ od UPC – Nowa oferta bez zobowiązań dla przedsiębiorców

temu

W biznesowych pakietach UPC, klienci otrzymają dostęp do ultraszybkiego światłowodowego internetu o prędkości nawet 600 Mb/s, bez okresu zobowiązania
UPC Biznes zwiększa ochronę internetu dla średnich i dużych przedsiębiorstw wprowadzając usługę skutecznej ochrony przed atakami DDoS

temu

UPC Biznes wprowadziło całkowicie nową usługę, która zapewnia klientom skuteczną ochronę przed zagrożeniem związanym z rozproszonymi atakami typu Distributed Denial of Service (DDoS). Wspiera ona usługę symetrycznego dostępu do Internetu realizowanego w technologii światłowodowej.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.