Znamy zwycięzców Grand Video Awards 2018

Znamy zwycięzców Grand Video Awards 2018

W czwartek, 11 października w warszawskim kinie Iluzjon odbyła się gala czwartej edycji Grand Video Awards. Jury wyłoniło zwycięzców w 10 kategoriach, a nagrody przyznali partnerzy konkursu. W imieniu UPC Polska, Nagrodę Widzów przyznaną Krzysztofowi Gonciarzowi wręczyła Dyrektor Komunikacji Marketingowej UPC – Małgorzata Samotyjek-Kleniewska.

Grand Video Awards to jedyny w Polsce konkurs adresowany do twórców wideo w internecie, którego głównym organizatorem jest magazyn „Press”. Celem konkursu jest promowanie i docenienie najbardziej kreatywnych, oryginalnych i profesjonalnych twórców w polskiej sieci. Z roku na rok, skala konkursu oraz prestiż nagród Grand Video Awards rośnie. W tym roku, jury oceniło aż 797 filmów, z czego do ścisłego finału zakwalifikowało się 68 prac. Zwycięzcy zostali wyłonieni w 10 kategoriach, a każdy z laureatów otrzymał nagrodę w wysokości 4 tys. zł. Oprócz nagród w kategoriach konkursowych, podczas gali przyznano również nagrody specjalne. Nagrodę w kategorii Debiut Roku otrzymał Rafał Gębura, Osobowością Roku ogłoszono Sylwestra Wardęgę, zaś Nagrodę Widzów przyznano Krzysztofowi Gonciarzowi.
AK181011_177.jpg
Krzysztof Gonciarz okazał się niezaprzeczalną gwiazdą tegorocznej gali Grand Video Awards, bo odebrał aż dwie nagrody. Oprócz Nagrody Widzów został również wyróżniony w kategorii Vlog.
photo_54926_1539293162_big.jpg

Na co dzień, w UPC robimy wszystko, aby coraz bardziej przyspieszać prędkość internetu i wprowadzać coraz to nowsze rozwiązania technologiczne. Jednocześnie, zdajemy sobie przy tym sprawę, że internet i nowe technologie nie miałyby sensu, gdyby nie twórcy, którzy tworzą fantastyczne treści. Nie ukrywam, że moim marzeniem jest to, aby tego wartościowego kontentu było w internecie jak najwięcej. Tym bardziej się cieszę i jednocześnie jestem zaszczycona, że mogę ogłosić laureata konkursu w kategorii Nagroda Widzów.

Małgorzata Samotyjek-Kleniewska, Dyrektor Komunikacji Marketingowej UPC Polska

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.