Polsat Games HD i Polsat Rodzina HD w UPC Polska

Polsat Games HD i Polsat Rodzina HD w UPC Polska

16 października 2018 roku klienci UPC Polska zyskali dostęp do dwóch nowych kanałów Grupy Polsat – Polsat Games HD oraz Polsat Rodzina HD. Tym samym, w ofercie UPC Polska znajduje się obecnie 130 kanałów w rozdzielczości HD.

Polsat Games HD to kanał skierowany nie tylko do miłośników gier komputerowych, ale również fanów e-sportu, pasjonatów nowych technologii oraz anime. Oprócz recenzji gier, sprzętu i programów z udziałem gwiazd internetu, w ramówce stacji znaleźć można także transmisje z turniejów e-sportowych. Co więcej, stacja będzie emitować również japońskie seriale animowane oraz programy skierowane do młodszych widzów, w których gry komputerowe będą służyć nauce. Polsat Games będzie dostępny w pakiecie Max na pozycji 507 na dekoderach Horizon oraz 563 na dekoderach Mediabox, a także w usłudze Horizon GO. Dodatkowo, do 16 lutego 2019 roku kanał Polsat Games będzie dostępny w również w pakiecie Select.
Polsat_Games_960pxm.jpg
Również od 16 października 2018 roku w UPC Polska dostępny jest nowy kanał Polsat Rodzina HD. Jest to kanał rodzinno-religijny adresowany do trzech pokoleń – od dzieci, przez rodziców, aż po seniorów. W ramówce znajdą się bajki dla dzieci oraz filmy familijne. Filarem kanału ma być pasmo poradnikowe „Mamma mia!”, w którym będą poruszane tematy z obszarów zdrowego trybu życia, psychologii, wychowania dzieci, prawa czy ekonomii. Stacja Polsat Rodzina HD jest dostępna w pakiecie Max na pozycji numer 118 na dekoderach Horizon oraz 161 na dekoderach Mediabox.
RODZINA_LEGO-01m.jpg
Powiązane artykuły
Znamy zwycięzców Grand Video Awards 2018

W czwartek, 11 października w warszawskim kinie Iluzjon odbyła się gala czwartej edycji Grand Video Awards. Jury wyłoniło zwycięzców w 10 kategoriach, a nagrody przyznali partnerzy konkursu. W imieniu UPC Polska, Nagrodę Widzów przyznaną Krzysztofowi Gonciarzowi wręczyła Dyrektor Komunikacji Marketingowej UPC – Małgorzata Samotyjek-Kleniewska.
KSW powraca na Wembley i do UPC!

Już w sobotę, 6 października, na londyńskiej The SSE Arena Wembley odbędzie się Gala KSW 45. Klienci UPC będą mogli obejrzeć na żywo aż 9 pojedynków, wśród których na walkę wieczoru zapowiada się pojedynek nieobliczalnego Popka Monstera z pogromcą Tomasza Oświecińskiego, Erko Junem. Transmisję zmagań zawodników MMA, nadawaną w jakości HD, można zamawiać w UPC w systemie pay-per-view.
Poznaj nowy modem wspierający prędkość 1 Gb/s od UPC!

Giga Connect Box to najnowocześniejsza technologia zamknięta w urządzeniu, które robi wrażenie! Poznaj go bliżej dzięki naszej infografice.
UPC Polska odpaliło kosmiczną prędkość nad Wisłą

Bulwary Wiślane rozświetliły się za sprawą specjalnego pokazu przygotowanego przez UPC Polska dla mieszkańców stolicy. Akcja symbolizuje wejście Warszawy w erę gigabitowych prędkości internetu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.